Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krecona

Muszę się wygadac

Polecane posty

Cześć wszystkim. 

Nie wiem czy uzyskam tu jakiekolwiek odpowiedzi, ale chęć wygadania się jest silniejsza. 

Po długoletnim związku, poznałam w końcu faceta, z którym chciałabym układać sobie życie. Oficjalnie jesteśmy parą od 4 miesięcy. Jest to mężczyzna po przejściach tak jak ja. Starszy o 8 lat. Dogadujemy się świetnie, mamy te samą wizję na świat. Problem polega na tym, że widujemy się w pracy, bo razem pracujemy, choć niedługo się to zmieni, dodatkowo on pracuje jeszcze w innym miejscu więc na spotkania mamy nie wiele czasu. Tzn on go nie ma, bo ja mam go za wiele.. Mieszkam sama i ta samotność mnie zabija.. Kontakt wirtualny też jest taki jakby wcale, bo albo nie może odpisać, albo nie chce { sama nie wiem}. Poza tym jest cudowny, uchylił by mi nieba, dba o mnie itp. 

Problem polega na tym, że przez te samotność nie potrafię złapać dystansu.. Bo chciałabym być cały czas przy nim.. Męczy mnie to, że mam tyle emocji... I ciągle mi go brakuje. Nie wiem już sama co mam zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A aaaa

Porozmawiaj z nim o swoich rozterkach. Może on myśli że Tobie to odpowiada. Dialog w związku jest bardzo ważny. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lezaczek nie zasmiecaj tematow doroslych osob swoimi dziwnymi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co?

Po kochać kogoś, kogo życie wygląda tak:

Poniedziałek: jedzenie, toaleta, praca, sen

Wtorek: jedzenie, toaleta, praca, sen

Środa: jedzenie, toaleta, praca, sen

Czwartek: jedzenie, toaleta, praca, sen

Piątek: jedzenie, toaleta, praca, sen

Sobota: jedzenie, toaleta, praca, sen

Niedziela: jedzenie, toaleta,odpoczynek, toaleta sen

Masz czas wykorzystaj go na coś cielawego jak, czytanie, gry, sports, samorozwój, zabawy

Po co wchodzić w związek z robotem co tylko pracuje?

Po co wchodzić w związki, skoro są ciekawsze rzeczy do robienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość A aaaa napisał:

Porozmawiaj z nim o swoich rozterkach. Może on myśli że Tobie to odpowiada. Dialog w związku jest bardzo ważny. Pozdrawiam 

On o tym wie i stara się tłumaczyć mi, że jego druga praca nie pozwala mu na to, mi brakuje po prostu dystansu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof
7 minut temu, Gość Po co? napisał:

Po co wchodzić w związki, skoro są ciekawsze rzeczy do robienia?

Jak to po co? Zeby zlapac Jelenia co bedzie robil na nia i bachory, aby ona mogla robic obiady, ogladac seriale i pachniec. Nie odbieraj jej nadziei na przyszlosc alimenciary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×