Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego nikt już nie tańczy wolnych, czyli tdńca przytulańca?

Polecane posty

Gość Gosc

Takiego, jak kiedys tanczylo sie na szkolnych dyskotekach, ze partnerka trzyma splecione rece na karku lub szyi partnera a partner na jej plecach lub talii, są do siebie przytuleni, czasem partnerka kladzie glowe na ramieniu partnera, powoli kręcą się wokół wlasnej osi, czują swoją bliskosc, swoje cieplo i jest bardzo romantycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tańca przytulańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co się tańczy bo jestem w tyle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sanatorium dziadki tak tańczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W sanatorium dziadki tak tańczą.

No ale wlasnie dlaczego juz tylko dziadki w sanatorium tak tancza? Przeciez taki taniec to bylo wielkie i wspaniale przezycie! Dlaczego to odeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No ale wlasnie dlaczego juz tylko dziadki w sanatorium tak tancza? Przeciez taki taniec to bylo wielkie i wspaniale przezycie! Dlaczego to odeszlo?

a skad wiesz ze odeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ale wlasnie dlaczego juz tylko dziadki w sanatorium tak tancza? Przeciez taki taniec to bylo wielkie i wspaniale przezycie! Dlaczego to odeszlo?

Ta jak się miało 12 lat na dyskotece szkolnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Dlatego że kobiety już nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyebany świat

Bo teraz ludzie są zyebani, nie potrafią ze sobą rozmawiać, a co dopiero tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984

Jest taki przebój grupy Moody Blues pt. Nights in white satin. To tzw. przytulanka. Tańczyłem kiedyś na imprezie w klubie przytulańca z koleżanką z klasy, która mi się bardzo podobała- z wzajemnością. Byliśmy wtedy porządnie wstawieni. Dziewczyna wisiała mi na szyi. Byliśmy bardzo mocno do siebie przytuleni. To już była bardziej sytacja erotyczna niż taniec. Akurat leciał ten kawałek. Miałem wtedy wielką ochotę ją pocałować,ale tego nie zrobiłem. Ona czekała na pocałunek, ale się nie doczekała. Jak to możliwe, że alkohol nie dodał mi odwagi? Ten przebój zawsze kojarzy mi się z tamtą sytuacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

heh też sie zastanawiam, to było zayebiste, ludzie kiedyś nie bali sie bliskości, a dodać jeszcze należy fakt, że faceci zakochóją sie w kobietach wąchając ich włosy - to jest potwierdzone naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chodzi o kluby i tym podobne imprezy, gdzie tanczysz ze znajomymi czy przypadkowymi facetami, to ja nie życzę sobie, żeby byle kto się do mnie kleił i wbijał mi erekcję w udo. Żenujące to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli chodzi o kluby i tym podobne imprezy, gdzie tanczysz ze znajomymi czy przypadkowymi facetami, to ja nie życzę sobie, żeby byle kto się do mnie kleił i wbijał mi erekcję w udo. Żenujące to jest. 

ale kiedyś tak właśnie było, tylko, że dzisiaj jest na dyskotekach tylko bydło bez kultury. Kiedyś podchodziło sie do obcej dziewczyny "zatańczysz?" przy wolnej piosence i rzadko kiedy sie można było spotkać z odmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma kultura do tego? Co było kulturalnego w ocieraniu się o nieznajome kobiety? Właśnie teraz raczej ludzie bardziej szanują granice drugiej strony nie pozwalając sobie na takie obleśne przyklejanie się do drugiej osoby, a kobiety są bardziej asertywne i wiedzą, że nie muszą się pozwalać miętosić byle komu pod pretekstem tańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto powiedział, że masz się w tańcu przytulać do jakiegoś buraka? Jeśli chłopak ci się nie podoba, a prosi ciebie do wolnego tańca to mu odmawiasz. Proste. Jeśli jednak chłopak ci się podoba to dlaczego mielibyście się nie przytulać?  No chyba, że jesteś jakąś sztywną i drętwą mimozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właśnie dzisiaj ludzie chodzą jak poparzeni, dużo takich nietykalskich jest dzisiaj ludzi, czy was ktoś molestował za dzieciaka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Jakby poprosił ich do takiego tańca chłopak marzeń, to nie protestowałyby, tylko byłyby w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko podoba się jakiś ułamek procenta, a kultura wymaga, żeby pobawić się jednak z większą ilością ludzi z brzydkimi również, a nie każdego spławiać. Poza tym nawet jak się ktoś podoba, to nie znaczy, że od razu chcesz się spoufalać. Mnie się tam "nietykalska" kultura podoba. Może wam się podobał ten zapyziały patriarchat, gdzie można było kobietę w tyłek klepnąć jak dziewkę ze wsi i ogólnie każdego traktować jak pastucha, ale to nie było wcale atrakcyjne ani normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko podoba się jakiś ułamek procenta, a kultura wymaga, żeby pobawić się jednak z większą ilością ludzi z brzydkimi również, a nie każdego spławiać. Poza tym nawet jak się ktoś podoba, to nie znaczy, że od razu chcesz się spoufalać. Mnie się tam "nietykalska" kultura podoba. Może wam się podobał ten zapyziały patriarchat, gdzie można było kobietę w tyłek klepnąć jak dziewkę ze wsi i ogólnie każdego traktować jak pastucha, ale to nie było wcale atrakcyjne ani normalne. 

i tak promujesz ten pieprzony nowoczesny świat gdzie jasne podoba ci sie tylko 1% królów parkietu, ale z tym 1% od razu lecisz tarmosić sie w kiblu gdzie kiedyś seks na dyskotece był nie do pomyślenia, i ty o kulturze tu chrzanisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

i tak promujesz ten pieprzony nowoczesny świat gdzie jasne podoba ci sie tylko 1% królów parkietu, ale z tym 1% od razu lecisz tarmosić sie w kiblu gdzie kiedyś seks na dyskotece był nie do pomyślenia, i ty o kulturze tu chrzanisz.

A ty o czym chrzanisz? Macie coś z głowami że każdej wmawiacie puszczanie się po kiblach? Założę się że nigdy na żadnej dyskotece nie byłeś a powtarzasz jakieś bzdety. A to że się facet kobiecie podoba nie oznacza że ma ochotę mu na chúja wskoczyć od razu. Dyskusja o dupie...😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty o czym chrzanisz? Macie coś z głowami że każdej wmawiacie puszczanie się po kiblach? Założę się że nigdy na żadnej dyskotece nie byłeś a powtarzasz jakieś bzdety. A to że się facet kobiecie podoba nie oznacza że ma ochotę mu na chúja wskoczyć od razu. Dyskusja o dupie...😒

ale tak to wygląda, ludzie mają problemy z bliskością, a jak już przełamią sie to sruu na maxa. To jak z niepijącymi alkoholikami, umoczą w ryju kilka kropli i lecą w cug 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jakaś twoja interpretacja. Napisz od razu że na seks liczyć nie możesz z żadnej strony to chociaż sobie pomacasz w tańcu zamiast jakieś farmazony pieprzyć. Chyba po sobie sądzisz bo jesteś wyposzczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jakaś twoja interpretacja. Napisz od razu że na seks liczyć nie możesz z żadnej strony to chociaż sobie pomacasz w tańcu zamiast jakieś farmazony pieprzyć. Chyba po sobie sądzisz bo jesteś wyposzczony. 

haha i tu sie mylisz, ja po prostu stawiam teze upadku ludzkości do którego ty sie zaliczasz robiąc mi za materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

baby na tym forum są upośledzone, wszędzie i w każdym widzą wyposzczonych zboczeńców, głodnemu chleb na myśli. Taniec dla was to od razu obleśny stosunek płciowy, tak go widzicie, to z wami jest coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik35

Ja nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. W ogóle nie wyobrażam sobie przytulać się do jakiejś dziewczyny w tańcu. Poza tym nienawidzę czegoś takiego jak taniec, zawsze unikałem dyskotek (i innych miejsc w których się tańczy) jak ognia. Pewnie ta niechęć do zabawy również przyczyniła się do mojego staroprawictwa😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

haha i tu sie mylisz, ja po prostu stawiam teze upadku ludzkości do którego ty sie zaliczasz robiąc mi za materac

Pomarzyć możesz. Piszesz o upadku ludzkości a sam dokladasz do niego cegle nazywając mnie swoim materacem wiedząc o mnie gòwno. Postaw kloca a tezy zostaw madrzejszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pomarzyć możesz. Piszesz o upadku ludzkości a sam dokladasz do niego cegle nazywając mnie swoim materacem wiedząc o mnie gòwno. Postaw kloca a tezy zostaw madrzejszym. 

no jaka tępa to nie wierze, ty próbujesz wejść mi do łóżka i zgadnąć jakie prowadze życie seksualne, wtedy mówi sie że ktoś robi za materac. I jeszcze defekacje w to mieszasz, a tfu, takiej obleśnej baby to bym do tańca nie zaprosił, nawet szybkiego, tfu. I właśnie tak to wygląda, obleśna baba skarży sie że chcą z nią obleśni faceci tańczyć 😄 dżentelmen cie raczej nie będzie rwał, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
3 minuty temu, Gość Pravik35 napisał:

Ja nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. W ogóle nie wyobrażam sobie przytulać się do jakiejś dziewczyny w tańcu. Poza tym nienawidzę czegoś takiego jak taniec, zawsze unikałem dyskotek (i innych miejsc w których się tańczy) jak ognia. Pewnie ta niechęć do zabawy również przyczyniła się do mojego staroprawictwa😐

Szkoda, że unikałeś dyskotek i prywatek. Taniec pomaga w walce z nieśmiałością. Mając 15 lat byłem tak nieśmiały, że ani razu nie poprosiłem dziewczyny do tańca na dyskotece szkolnej zorganizowanej dla  8 klasistów absolwentów. Całą imprezę przesiedziałem na ławce czyli jak to się mówi podpierałem ściany. Po co ja poszedłem na tą imprezę? 

W liceum zacząłem chodzić na imprezy i dyskoteki. Tańczyłem. Oswajałem się z dziewczynami. Przestawałem powoli być dzikusem. Nauczyłem się rozbawiać dziewczyny i z nimi rozmawiać. Wiedziałem, że one nie lubią smutasów. Potem miałem już inny problem czyli całowanie się z laskami.W liceum nie zdążyłem wykonać tego planu. Tą  lekcję odrobiłem dopiero ns studiach. Gdybym jednak był nadal taki nieśmiały jak w wieku 15 lat, do tej pory nie llcałowałbym się z dziewczyną. Tak więc tańcz kolego, tańcz. To pozwoli tobie pozbyć się nieśmiałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

no jaka tępa to nie wierze, ty próbujesz wejść mi do łóżka i zgadnąć jakie prowadze życie seksualne, wtedy mówi sie że ktoś robi za materac. I jeszcze defekacje w to mieszasz, a tfu, takiej obleśnej baby to bym do tańca nie zaprosił, nawet szybkiego, tfu. I właśnie tak to wygląda, obleśna baba skarży sie że chcą z nią obleśni faceci tańczyć 😄 dżentelmen cie raczej nie będzie rwał, bleee

Ja się skarze? A w którym momencie? Dzentelmeni nie rwą z zasady więc logiczne że nie będzie sebusiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja się skarze? A w którym momencie? Dzentelmeni nie rwą z zasady więc logiczne że nie będzie sebusiu. 

walnij sobie kloca damo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×