Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta palaczka

Polecane posty

Gość krzysiu

Nie związałbym się z palaczką bo rzuciłem niedawno i przy palącej kobiecie bym szybko wrócił do nałogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nienawidze papierosow. Trzymam sie z dala od takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Ariel napisał:

Mam prześliczną koleżankę. Ona jest nałogową palaczką. Jej uroda jest tak powalająca, że jej nałóg w ogóle mi nie przeszkadza. Mogłaby być moją partnerką. Niestety istnieje poważna przeszkoda. Ona jest już od dawna zajęta. 

O - to jest prawdziwa i typowa reakcja przeciętnego Kowalskiego. 

Palaczka? - fuj! Nigdy!

O nieprzeciętnej urodzie? - Jakoś przełknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!
Dnia 13.12.2019 o 07:28, Gość Gość napisał:

Ograniczeni jesteście:P A na kafe oczywiście same ideały szukające ideałów. Znam babe co pali od liceum, teraz ma 25 lat i nie widać żadnych odznak wdychania tytoniu, ani na cerze, ani na wyglądzie. Tylko zapach. To może razić, ale twierdzenie, że palacze są brzydsi jest głupie gdzie wy zyjecie

Upośledzony/a jesteś? 25 lat to nie całe życie, jeszcze ma czas żeby przed 30 wyglądać na 50. Albo nawet gdy są odoby źle nie wyglądające to nie są regułą a w środku może mieć już syf nieuleczalny... Tylko de.bil taki jak ona zwiąże się z palaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!

Palacze jak murzyni i żydzi siłą się domagają szacunku i sympatii, niepalący jakoś nie zakładają deb.ilnych tematów czy palący ich zaakceptują i się z nimi zwiążą, to już mówi o skutkach palenia, degradacji mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoke

Dla mnie palenie to u kobiety zaleta. Mam smoking fetish i uważam że kobieta z papierosem wygląda atrakcyjniej. Moja dziewczyna niestety nie pali reguralnie ale przynajmniej na imprezach zawsze jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Tfu! napisał:

Upośledzony/a jesteś? 25 lat to nie całe życie, jeszcze ma czas żeby przed 30 wyglądać na 50. Albo nawet gdy są odoby źle nie wyglądające to nie są regułą a w środku może mieć już syf nieuleczalny... Tylko de.bil taki jak ona zwiąże się z palaczką

Tak, przez 9 lat regularnego kopcenia zero zmian, teraz w 4 lata zrobi się 50-tką .

Chyba, że w to wierzysz, to raczej sam powinieneś nazwać siebie upośledzonym. 

I uspokójcie się z tą cerą, bo są ludzie, którzy nie kopcą, a mają obrzydliwe twarze i problemy dermatologiczne. I jest takich ludzie niestety masa. Też ich gnębicie? Papierosy powodują utratę koloru skóry, staje się ona szara i ma skłonności do zmarszczek i przebarwień. To tyle. Wiecie z jakimi problemami zmagają się ludzie dbający i prowadzący zdrowy tryb życia? Jest przesadne demonizowanie wpływu papierosów na cerę. Od nadmiernego śmiechu też się robią zmarszczki, nikt tego tak nie wygłasza, bo podłoże powodu jest inne, ale działa to na takiej samej podstawie. 

Możecie narzekać na smród i trucie innych (chociaż w większości sami robicie to samo autami i paleniem w piecu), ale przestańcie takie głupoty pisać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak, przez 9 lat regularnego kopcenia zero zmian, teraz w 4 lata zrobi się 50-tką .

Chyba, że w to wierzysz, to raczej sam powinieneś nazwać siebie upośledzonym. 

I uspokójcie się z tą cerą, bo są ludzie, którzy nie kopcą, a mają obrzydliwe twarze i problemy dermatologiczne. I jest takich ludzie niestety masa. Też ich gnębicie? Papierosy powodują utratę koloru skóry, staje się ona szara i ma skłonności do zmarszczek i przebarwień. To tyle. Wiecie z jakimi problemami zmagają się ludzie dbający i prowadzący zdrowy tryb życia? Jest przesadne demonizowanie wpływu papierosów na cerę. Od nadmiernego śmiechu też się robią zmarszczki, nikt tego tak nie wygłasza, bo podłoże powodu jest inne, ale działa to na takiej samej podstawie. 

Możecie narzekać na smród i trucie innych (chociaż w większości sami robicie to samo autami i paleniem w piecu), ale przestańcie takie głupoty pisać;p

To po co ten temat jeżeli nie można się określić, autor oczekiwał jedynie pochwał i oklasków? Komu pasują śmierdziuchy to niech się z nimi wiążą i później wożą po szpitalach, ale niech nie wmawiają inteligentnym przeciwnikom że to nic złego! Osoby tak uważające to mon.goły i tyle, własne dzieci też trują bo ,,im to nie przeszkadza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa

Faceci nawet ci bezdomni nie afiszują się tak z papierochami, a baby jak niedorozwinięte nastolatki z patologii obnoszą się na ulicy z papierosami i myślą że są zayebiste... Papieros to znak karyny widoczny z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

O - to jest prawdziwa i typowa reakcja przeciętnego Kowalskiego. 

Palaczka? - fuj! Nigdy!

O nieprzeciętnej urodzie? - Jakoś przełknę.

No cóż. Ładnym zawsze łatwiej i zawsze z górki. Ładnym więcej się wybacza niż tym nieładnym. Ładna może pozwolić sobie na więcej niż ta nieładna. Nie tylko o palenie papierosów tu chodzi. Np.podryw. Gdy podrywa ładna, faceci są w siódmym niebie gdy taka wychodzi wobec nich z inicjatywą.Gdy faceta podrywa nieładna, sytuacja jest odwrotna- facet jest przerażony i ucieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Tora tora napisał:

No cóż. Ładnym zawsze łatwiej i zawsze z górki. Ładnym więcej się wybacza niż tym nieładnym. Ładna może pozwolić sobie na więcej niż ta nieładna. Nie tylko o palenie papierosów tu chodzi. Np.podryw. Gdy podrywa ładna, faceci są w siódmym niebie gdy taka wychodzi wobec nich z inicjatywą.Gdy faceta podrywa nieładna, sytuacja jest odwrotna- facet jest przerażony i ucieka. 

Znowu u facetów takim atutem jest kasa. Masz kasę, to możesz mieć każdą i wiele. Chociaż oczywiście każda będzie tu zaprzeczać;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Mój chłopak uwielbia patrzeć jak palę. Pisałam tu posta o jego fetyszu w listopadzie. Do niedawna paliłam okazjonalnie ale po zachętach chłopaka od miesiaca pale codziennie. Papierosy kupuje mi za swoje pieniądze i przechowuje w swoim mieszkaniu (mam 17 lat). Ja też się sobie podobam z papierosem i lubie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jak ktoś tak krytykuje to znaczy że jeszcze nie dorusł palenie zawsze można rzucić a jak się kogoś kocha to akceptuje się osobę taką jaką jest z wadami i zaletami to jak by ktoś zostawił kogoś bo zostawia śmierdzące skarpetki gdzie bądź no trudno albo to wyplewisz albo się z tym pogodzisz ale zawsze będziesz kochać nawet śmierdziela 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są gorsze nałogi takie jak ćpanie alkoholizm albo uzależnienie od gier też jest okropne z taką osobą nie ma kontaktu i w dodatku jest często agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
1 minutę temu, Nikinix napisał:

Żałosne jak ktoś tak krytykuje to znaczy że jeszcze nie dorusł palenie zawsze można rzucić a jak się kogoś kocha to akceptuje się osobę taką jaką jest z wadami i zaletami to jak by ktoś zostawił kogoś bo zostawia śmierdzące skarpetki gdzie bądź no trudno albo to wyplewisz albo się z tym pogodzisz ale zawsze będziesz kochać nawet śmierdziela 😁

Dlaczego mam sie truć skoro sam nie pale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
Przed chwilą, Nikinix napisał:

Wydaje mi się że są gorsze nałogi takie jak ćpanie alkoholizm albo uzależnienie od gier też jest okropne z taką osobą nie ma kontaktu i w dodatku jest często agresywna

Czyli akceptujesz ale tylko to co tobie nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Nikinix napisał:

Żałosne jak ktoś tak krytykuje to znaczy że jeszcze nie dorusł palenie zawsze można rzucić a jak się kogoś kocha to akceptuje się osobę taką jaką jest z wadami i zaletami to jak by ktoś zostawił kogoś bo zostawia śmierdzące skarpetki gdzie bądź no trudno albo to wyplewisz albo się z tym pogodzisz ale zawsze będziesz kochać nawet śmierdziela 😁

Ciekawe czy byś akceptowana impotenta czy szukała sprawnego bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papierosy nie odużają i nie powodują agresji śmierdzą tracisz czas pieniądze i zdrowie ale nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Wiola napisał:

Mój chłopak uwielbia patrzeć jak palę. Pisałam tu posta o jego fetyszu w listopadzie. Do niedawna paliłam okazjonalnie ale po zachętach chłopaka od miesiaca pale codziennie. Papierosy kupuje mi za swoje pieniądze i przechowuje w swoim mieszkaniu (mam 17 lat). Ja też się sobie podobam z papierosem i lubie palic

Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Nikinix napisał:

Papierosy nie odużają i nie powodują agresji śmierdzą tracisz czas pieniądze i zdrowie ale nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu 

Mi przeszkadzają i nie wmawia komuś co mi może przeszkadzać. Powodują u mnie odruch wymioty, świadczą o słabym rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
Przed chwilą, Nikinix napisał:

Papierosy nie odużają i nie powodują agresji śmierdzą tracisz czas pieniądze i zdrowie ale nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu 

To prawda ale nie po to zdrowo się odżywiam, ćwicze, unikam używek żeby mieć w domu palaczkę i to wszystko psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Palenie papierosów to tak jakby jeść goowno dla przyjemności, fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Nikinix napisał:

Papierosy nie odużają i nie powodują agresji śmierdzą tracisz czas pieniądze i zdrowie ale nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu 

co ty pleciesz xD osoba uzależniona nie paląc staje się agresywna/rozdrażniona, do tego ciągłe chodzenie na papieroska i trucie bliskich utrudnia w funkcjonowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy byś akceptowana impotenta czy szukała sprawnego bolca

I ile takich przypadków jest? Bezpłodbość objawia się z wielu przyczyn zostawił byś bezpłodną kobietę która by nie paliła? Przed ołtarzem się ślubuje się miłość w zdrowu i choribie ale do tego także trzeba dorosnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

co ty pleciesz xD osoba uzależniona nie paląc staje się agresywna/rozdrażniona, do tego ciągłe chodzenie na papieroska i trucie bliskich utrudnia w funkcjonowaniu

Dokładnie i świadczy o słabej wolnej woli, braku samodyscypliny, jak taki robót idzie na peta bo mu jakiś zapalnik w mózgu każe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Patologia

Dlaczego? Rozumiem że palenie jest niezdrowe i może głupie ale bez przesady. Lubie sobie zapalić i tylko sobie szkodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Nikinix napisał:

I ile takich przypadków jest? Bezpłodbość objawia się z wielu przyczyn zostawił byś bezpłodną kobietę która by nie paliła? Przed ołtarzem się ślubuje się miłość w zdrowu i choribie ale do tego także trzeba dorosnąć 

Jakie to ma Znaczenie ilu raczej nikt nie zaczyna palić w wieku 30 lat tylko mlodo zaczyna. U mnie by w ogóle nie doszło do zainstalowania osoba palacza tak jak u ciebie impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Wiktor napisał:

Dlaczego mam sie truć skoro sam nie pale?

Nie musisz wyjdź i okaż że ci się to nie podoba wyznacz granice porozmawiaj z nią rozwiąż problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
1 minutę temu, Nikinix napisał:

Nie musisz wyjdź i okaż że ci się to nie podoba wyznacz granice porozmawiaj z nią rozwiąż problem

Będąc w jednym mieszkaniu zawsze wdycha się ten dym, nawet wychodząc do innego pokoju. Nie pozwalam kolegom ani rodzine palić jak mnie odwiedzają i tymbardziej nie wyobrażam sobie na codzien tym oddychać. Nie widze nic złego w dbaniu o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

co ty pleciesz xD osoba uzależniona nie paląc staje się agresywna/rozdrażniona, do tego ciągłe chodzenie na papieroska i trucie bliskich utrudnia w funkcjonowaniu

Tylko przez jakiś czas nwm 2 tyg po rzuceniu palenia a jeżeli rzuci to staje się już akceptowana? Takie są wytyczne co do segregowania ludzi?  Trucie fakt tu masz rację ale jak to ujełam zawsze może rzucić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×