Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W których miesiącach ciąży miałyście największy apetyt? Cieszyłam się, że mam apetyt w normie a tu proszę...koniec czwartego miesiąca i jadłabym i jadła

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj zapytalam lekarkę, czy to prawda że za to w końcowych miesiącach już będę mieć mniejszy apetyt, a ona mówi że wręcz przeciwnie...no to pięknie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na koncu nie będziesz mieć miejsca bo żołądek będzie ścisniety przez dziecko. Ja największy apetyt mam po urodzeniu dziecka. I właśnie w książce przeczytałam ze dlatego tak rzucam się na słodycze  (chociaż od lat ich nie jem) bo organOm potrzebuje węglowodanów Abu funkcjonować przy nie przesypianiu nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka

Jestem w 23. tygodniu ciąży i mam słaby apetyt. Cały pierwszy trymestr i początek drugiego miałam mdłości od rana do wieczora i czasem wymiotowałam, szczerze myślałam, że nie wytrzymam i płakałam z bezsilności... Schudłam wtedy prawie 5 kilogramów. W drugim trymestrze mogę jeść/pić co chcę (wiadomo - w granicach normy), ale mam chyba mniejszy żołądek, bo spożywam pół porcji tego co przed ciążą. Kiedyś jadłam praktycznie cały dzień, bo między posiłkami podjadałam słodycze, a teraz zjem trochę zupy i dopiero za dwie godziny mam ochotę na cokolwiek. Podsumowując: jestem w 23. tygodniu ciąży, tj. początek 6. miesiąca, a ja mam na plusie 2. kilogramy. Licząc te odjęte na początku, to jestem w sumie -3, heh. Martwi mnie to, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kończe 5 miesiąc i nie zauważyłam zmian w odżywianiu pozatym że odrzuciło mnie od słodyczy... wciąż czekam na te słynne ciążowe zachcianki. Na wadze +2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem w 21tc. Apetyt mam choć zjem pół porcji co przed ciążą i jestem pelna. + 0,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×