Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arkadiusz

Zazdrość

Polecane posty

Gość Arkadiusz

Jesteście zazdrości  o swoje kobiety?  W przypadku mojej żony chodzi o jej kontrowersyjny styl ubierania się. Bardzo duże dekolty, czasami nie zakłada biustonosza co widać przez ubranie. Ubiera się tak do pracy, na imprezy i co mnie najbardziej denerwuje gdy przychodzą do nas goscie lub koledzy z mojej pracy. Eksponuje zwłaszcza biust. Powoduje to plotki. 

Gość inna
1 minutę temu, Dama Kameliowa napisał:

Jakie plotki? 

Zdejmij biustonosz, założ przewiewną ...enkę, wyjdź na miasto i czekaj na efekty, kiedy wiatr otuli twoje ciało... 😊

Gość inna
7 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Po takiej ekstremie zapalenie płuc gotowe 🙄

Niby czemu? piersi to w przewadze tkanka tłuszczowa.

4 minuty temu, Gość inna napisał:

Niby czemu? piersi to w przewadze tkanka tłuszczowa.

Wyjść na miasto teraz w su/kie/nce? Mnie pokazuje 0 stopni na termometrze. W sumie jak tak patrzę, to nie pamiętam kiedy miałam grypę lub byłam przeziębiona. Katar nawet nie wiem co to jest 😉

Stąd mała uwaga 😉

Edytowano przez Magda bez loginu

Gość Arkadiusz
1 minutę temu, Dama Kameliowa napisał:

Jakie plotki? 

Typu że pozwala dotykać piersi lub ze jest ekshibicjonistką i prowokuje innych nie bez powodu 

Gość inna
9 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Wyjść na miasto teraz w su/kie/nce? Mnie pokazuje 0 stopni na termometrze. W sumie jak tak patrzę, to nie pamiętam kiedy miałam grypę lub byłam przeziębiona. Katar nawet nie wiem co to jest 😉

Stąd mała uwaga 😉

W moim komentarzu nie ma przysłówka "teraz" , jest za to wzmianka o przewiewnej ...ence, to raczej wskazuje na porę letnią.

Gość Arkadiusz

Komentarze jej wyglądu też bywają różne słyszałem teksty typu :zobacz ale ma cycki i inne Wiem że nazywają ja cycolina i cycata  i nie jest to miłe dla mnie 

No i co? Ma taki styl ubierania się i już. A ty masz problem co ludzie powiedzą, ktoś powtarza płoty, nie potrafisz dać mu w ryj?

Gość Arkadiusz
1 minutę temu, Bolek napisał:

No i co? Ma taki styl ubierania się i już. A ty masz problem co ludzie powiedzą, ktoś powtarza płoty, nie potrafisz dać mu w ryj?

Wiesz to nie takie proste i sensowne żeby każdego bić tak o niej wyraża się wiele osób sąsiedzi, koledzy znajomi a zwłaszcza nastolatkowie  bo chyba w 8ch oczach żona stała się taką lokalna gwiazdą. 

Żadną sztuką nie jest się obnażyć, ale tak podkreślić swoje atuty, by inni mężczyźni chcieli rozbierać mnie wzrokiem, delektować się widokiem pięknie podkreślonej sylwetki. 😀

• Like 2

Gość Arkadiusz
1 minutę temu, Niczyja napisał:

Żadną sztuką nie jest się obnażyć, ale tak podkreślić swoje atuty, by inni mężczyźni chcieli rozbierać mnie wzrokiem, delektować się widokiem pięknie podkreślonej sylwetki. 😀

Niby tak ale środowisko odbiera to inaczej zwłaszcza w małych miasteczkach gdzie każdy się zna 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Arkadiusz napisał:

Niby tak ale środowisko odbiera to inaczej zwłaszcza w małych miasteczkach gdzie każdy się zna 

Czasami w plotce jest trochę prawdy

I tak bardzo boli Cię opinia innych ludzi? Gadają bo zazdroszczą. 

Rozmawiałeś z nią o tym? 

Gość Arkadiusz
Przed chwilą, Niczyja napisał:

Rozmawiałeś z nią o tym? 

Tak wielokrotnie nie daje to żadnego efektu i odnoszę wrażenie że gdy jej to mówię to ona na złość ubiera się jeszcze bardziej wyzywajaco czasami  przekracza wszystkie granice

42 minuty temu, Gość Arkadiusz napisał:

Jesteście zazdrości  o swoje kobiety?  W przypadku mojej żony chodzi o jej kontrowersyjny styl ubierania się. Bardzo duże dekolty, czasami nie zakłada biustonosza co widać przez ubranie. Ubiera się tak do pracy, na imprezy i co mnie najbardziej denerwuje gdy przychodzą do nas goscie lub koledzy z mojej pracy. Eksponuje zwłaszcza biust. Powoduje to plotki. 

Drobny biust czy duży?  Jak duży, to estetycznie to nie wygląda bez biustonosza.

4 minuty temu, Niczyja napisał:

Sensowne i prawdziwe 🙂 Rozbierać wzrokiem i dosłownie

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Arkadiusz napisał:

Tak wielokrotnie nie daje to żadnego efektu i odnoszę wrażenie że gdy jej to mówię to ona na złość ubiera się jeszcze bardziej wyzywajaco czasami  przekracza wszystkie granice

Jakie granice 

Gość inna
4 minuty temu, Gość Arkadiusz napisał:

W większych jest podobnie. Niby liznęliśmy wielkiego świata i z lekka poznaliśmy obyczaje innych nacji, jednak ciągle mentalność ludzi ciemnogrodu.

Noszenie stanika ograniczam do minimum, raz mnie obca osoba przypadkowo zobaczyła bez, pilnuję się, żeby powtórki nie było.

Gość Arkadiusz
2 minuty temu, PNINA napisał:

Drobny biust czy duży?  Jak duży, to estetycznie to nie wygląda bez biustonosza.

Sensowne i prawdziwe 🙂 Rozbierać wzrokiem i dosłownie

Biust ma duzy

1 minutę temu, Gość Arkadiusz napisał:

Skoro tak to chyba faktycznie przede wszystkim powinieneś popracować nad zazdrością. Dużo mogłabym o tym opowiadać.. Trudno jest utemperować człowieka. Na początku związku są jeszcze jakieś szanse, później pozostaje chyba już tylko przyzwyczajenie. 😀

Albo pozwala i stąd te ploty, albo obracasz się wśród prymitywów dla których, jak ma dekolt i mini to napewno daje każdemu. A prymityw rozumie tylko prymitywne bodźce czyli w ryj.

Gość Arkadiusz
3 minuty temu, Bolek napisał:

A tak serio pozwala się dotykać komukolwiek czy nie?

Naocznym świadkiem byłem trzy razy 

Gość Misio
14 minut temu, Gość Arkadiusz napisał:

Co dla ciebie jest ta granicą? 

4 minuty temu, Gość Arkadiusz napisał:

Naocznym świadkiem byłem trzy razy 

To co ty z nią robisz jeszcze? Złapał bym za kudły, zdarł ...enkę i wolał wszystkich w koło, ta dzifffka chcę się rżnąć bierzcie ja po kolei, a następnie wywalił walizki przed dzwi

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować