Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddsahsdajdshaj

Cwaniaczki udające samotne matki

Polecane posty

Gość ddsahsdajdshaj

Znacie takie oszustki? Najczęściej żyją z ojcem swojego purchlęcia, ale oficjalnie są samotną madką (oprócz celów finansowych mogą przez to wcześniej wychodzić z pracy). To jest wręcz obrzydliwe, zastanawiam się jak im nie wstyd? Mam nadzieję, że karma wyrówna rachunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A do tych facetów oczywiście nic nie masz? oni nie biorą udziału w tym przekręcie? tylko baby oszustki? Ciekawe...

Osobiście nie znam ani jednej takiej pary (tak pary, bo jak sama zauważyłaś one same do tego oszukiwania nie są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja

A ja znalam. Uwaga u mnie taki przekręt robiła dyrektorka departamentu. W warszawie mało kto miał dziecko w publicznym przedszkolu (nie było wtedy obowiązku zapewnienia miejsca) a ta pani i owszem, dwójkę. I dodam ze zarabiała wtedy 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość ddsahsdajdshaj napisał:

Znacie takie oszustki? Najczęściej żyją z ojcem swojego purchlęcia, ale oficjalnie są samotną madką (oprócz celów finansowych mogą przez to wcześniej wychodzić z pracy). To jest wręcz obrzydliwe, zastanawiam się jak im nie wstyd? Mam nadzieję, że karma wyrówna rachunki 🙂

A gdzie jest przepis, że samotna matka może wychodzić wcześniej w pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość a ja napisał:

A ja znalam. Uwaga u mnie taki przekręt robiła dyrektorka departamentu. W warszawie mało kto miał dziecko w publicznym przedszkolu (nie było wtedy obowiązku zapewnienia miejsca) a ta pani i owszem, dwójkę. I dodam ze zarabiała wtedy 5000 zł.

I co Cię tak boli? Miała miejsce w publicznym przedszkolu to miała. Miejsce w publicznej placówce nie jest uzależnione od zarobków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość ddsahsdajdshaj napisał:

Znacie takie oszustki? Najczęściej żyją z ojcem swojego purchlęcia, ale oficjalnie są samotną madką (oprócz celów finansowych mogą przez to wcześniej wychodzić z pracy). To jest wręcz obrzydliwe, zastanawiam się jak im nie wstyd? Mam nadzieję, że karma wyrówna rachunki 🙂

Trochę się zapędziłaś. Samotna pracująca matka jedynaka nic tak naprawdę nie dostaje. Przeważnie przekracza jej dochód. Wcześniej z pracy, to mogą wyjść tylko matki karmiące. Więc jak już po kimś jedziesz, to zrób to rzetelnie i nie krzywdź tych, co nie oszukują.

Takie oszustki, jak już, to matki większej ilości purchlęć niż 2 sztuki i rzadko kiedy pracują. Na Podlasiu tego pełno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama 25 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ddsahsdajdshaj napisał:

Znacie takie oszustki? Najczęściej żyją z ojcem swojego purchlęcia, ale oficjalnie są samotną madką (oprócz celów finansowych mogą przez to wcześniej wychodzić z pracy). To jest wręcz obrzydliwe, zastanawiam się jak im nie wstyd? Mam nadzieję, że karma wyrówna rachunki :)

Za granicą też tak jest.

Zresztą co cię to obchodzi? Zachowujesz się jak społeczniak z osiedla co wtyka niucha w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsahsdajdshaj
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A do tych facetów oczywiście nic nie masz? oni nie biorą udziału w tym przekręcie? tylko baby oszustki? Ciekawe...

Cwaniak to cwaniak niezależnie od płci. Dla mnie po prostu problemem są baby, bo musimy za nie tyrać (również te, które mają dzieci, i tylko dlatego że nie są oszustkami muszą wyjść później i robić za nieroba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsahsdajdshaj
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Za granicą też tak jest.

Zresztą co cię to obchodzi? Zachowujesz się jak społeczniak z osiedla co wtyka niucha w nie swoje sprawy.

No tak, to ja jestem społeczniakiem bo mam problem z tym, że przez oszustki te faktycznie samotne matki mają gorzej (np. w kwestii dostania się ich dziecka do przedszkola). Albo dlatego, że ja sama mam gorzej bo muszę dłużej siedzieć w pracy. To nie wina oszusta, że jest oszustem, tylko ludzi uczciwych, którzy są przez to poszkodowani :) Ty pewnie też taka kombinatorka-cwaniaczka, że tak na mnie naskoczyłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia

A mężatki to co, same kryształy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
6 godzin temu, NaugthyBitch napisał:

Miejsce w publicznej placówce nie jest uzależnione od zarobków. 

Owszem, jest, np. we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość ddsahsdajdshaj napisał:

Cwaniak to cwaniak niezależnie od płci. Dla mnie po prostu problemem są baby, bo musimy za nie tyrać (również te, które mają dzieci, i tylko dlatego że nie są oszustkami muszą wyjść później i robić za nieroba)

Jak jesteś głupia i zgadzasz się robić za innych to Twój problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość ddsahsdajdshaj napisał:

No tak, to ja jestem społeczniakiem bo mam problem z tym, że przez oszustki te faktycznie samotne matki mają gorzej (np. w kwestii dostania się ich dziecka do przedszkola). Albo dlatego, że ja sama mam gorzej bo muszę dłużej siedzieć w pracy. To nie wina oszusta, że jest oszustem, tylko ludzi uczciwych, którzy są przez to poszkodowani 🙂 Ty pewnie też taka kombinatorka-cwaniaczka, że tak na mnie naskoczyłaś? 

Pierwsze słyszę, żeby samotna matka wychodziła szybciej z roboty. Chyba u ciebie szef tak daje się dymać. A jeśli ty musisz zostać dłużej, to domagaj się zapłaty za nadgodziny, wtedy nie będziesz musiała na nią, a raczej za nią, tyrać. Ta twoja samotna oprócz tego, że wychodzi wcześniej i ma jeden punkt więcej w przedszkolu, nie ma kompletnie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×