Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Portale randkowe deprawują kobiety i zawyżają ich poczucie wartości

Polecane posty

Gość Realista

Wejdzie taka byle przeciętniara na portal randkowy i dostaje setki wiadomości i od razu jej poczucie wartości rośnie kosmicznie i myśli że jest zayebista i zaczyna księżniczkować.

Nie zdaje sobie sprawy z tego że tylu facetów do niej pisze wcale nie dlatego że jest taka wyjątkowa, tylko dlatego że faceci chcą zamoczyć niskim kosztem i masowo piszą wiadomości do każdej kobiety w nadziei że ta im popuści szpary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Trochę brutalnie napisane, ale niestety to prawda. Natomiast da się poznać też normalne dziewczyny, ale jest to bardzo ciezkie. Zazwyczaj sa to kobiety, ktore dopiero zalozyly konto pierwszy raz i masz fart jako pierwszy sie z nimi spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Zdaje, bo większość wiadomości jest niskiego lotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najgorsze są te zakochane w sobie księżniczki co dają opisy typu: lubię chodzić boso po piasku i oglądać zachody (lub wschody) słońca, patrzeć godzinami w lustro i marzyć. Przecież takie kobiety kompletnie nic sobą nie reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze możesz znaleźć Ukrainke lub Azjatke piękniejsze i skromniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brutalne ale prawdziwe. Pójdę o krok dalej. Kobiety dziś nie pracują nad związkiem, bo im się wydaje, że za każdym rogiem czeka książę, bo przecież co drugi na nią leci, czy to w życiu czy w internecie. Zapominają chyba, o tym że 99% procent facetów, chce je tylko przelecieć i zupełnie ich nie obchodzi czy to ona czy inna. 

Ciekawostka z życia 😄 Kolega wziął ślub, po kilku latach jego żona dostała jakiś wypasiony awans i zaczęła zarabiać na prawdę dobre pieniądze. O wiele lepsze niż on, choć on też nie zarabiał źle. Odbiła jej palma, zmiana stylu ubierania, nowe towarzystwo, kolega w porsche zaczął ją odwozić do domu. Oczywiście rozwód, bo ona jest niezależna i zasługuje na kogoś lepszego. I co? Facet z porshe jak się dowiedział, że ona nie ma już męża i że nie będzie mógł bez konsekwencji dupczyć sobie po robocie, to olał ją ciepłym moczem. Po jakimś czasie przyszła z płaczem do mojego kolegi, ten na szczęście był mądry i też ją olał. Wyjechała za granicę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwww
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Brutalne ale prawdziwe. Pójdę o krok dalej. Kobiety dziś nie pracują nad związkiem, bo im się wydaje, że za każdym rogiem czeka książę, bo przecież co drugi na nią leci, czy to w życiu czy w internecie. Zapominają chyba, o tym że 99% procent facetów, chce je tylko przelecieć i zupełnie ich nie obchodzi czy to ona czy inna. 

Ciekawostka z życia 😄 Kolega wziął ślub, po kilku latach jego żona dostała jakiś wypasiony awans i zaczęła zarabiać na prawdę dobre pieniądze. O wiele lepsze niż on, choć on też nie zarabiał źle. Odbiła jej palma, zmiana stylu ubierania, nowe towarzystwo, kolega w porsche zaczął ją odwozić do domu. Oczywiście rozwód, bo ona jest niezależna i zasługuje na kogoś lepszego. I co? Facet z porshe jak się dowiedział, że ona nie ma już męża i że nie będzie mógł bez konsekwencji dupczyć sobie po robocie, to olał ją ciepłym moczem. Po jakimś czasie przyszła z płaczem do mojego kolegi, ten na szczęście był mądry i też ją olał. Wyjechała za granicę 😄 

Tak bywa bo baby są głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to wasza zasługa a pretensje do kobiet. Jak zawsze. Skończcie szukać łatwego zarúchu to problem zniknie. Proste. Jak zwykle jelopy nie widzą związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Realista napisał:

Wejdzie taka byle przeciętniara na portal randkowy i dostaje setki wiadomości i od razu jej poczucie wartości rośnie kosmicznie i myśli że jest zayebista i zaczyna księżniczkować.

Nie zdaje sobie sprawy z tego że tylu facetów do niej pisze wcale nie dlatego że jest taka wyjątkowa, tylko dlatego że faceci chcą zamoczyć niskim kosztem i masowo piszą wiadomości do każdej kobiety w nadziei że ta im popuści szpary.

A o co innego chodzi w relacjach damsko-męskich? Głównie o sex.A czy dostaną na 1 czy 10 randce to bez różnicy.Nie ta to inna.Przeglądałam portale randkowe i sporo dziewczyn jest tam ładnych ,a czasem i super laski się trafią. Ja w ten sposób poznałam super przystojnego Niemca, dobrze wykształconego, wesołego chłopaka. 

Zresztą jakieś 70% Polek jest ładnych, to z facetami jest większy problem bo ego do nieba a ani wyglądu,ani umiejętności łóżkowych, ani charakteru...ani nawet kasy. Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przecież to wasza zasługa a pretensje do kobiet. Jak zawsze. Skończcie szukać łatwego zarúchu to problem zniknie. Proste. Jak zwykle jelopy nie widzą związku.

Ja nie szukam "łatwego zar00chu", a też nie mogę nikogo znaleźć.

Jak zwykle nie widzicie, że ci co narzekają, to normalni faceci, którzy szukają związku, a nie seksu, ale cierpią przez st00lejarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Zresztą jakieś 70% Polek jest ładnych

xDDDDDDDDD

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

to z facetami jest większy problem bo ego do nieba a ani wyglądu,ani umiejętności łóżkowych, ani charakteru...ani nawet kasy.

Jest dokładnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tyle jest brzydali, a kazdy startuje przynajmniej do takiej w miare ladnej 😕 ja paru odrzucilam bo nie bylabym w stanie uprawiac seksu z kims kto mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A mnie wkurza wątek "twardo stąpam po ziemi" w co którymś takiej księżniczki. Ma rację ktoś tutaj. Trzeba by zagadywać tylko do nowych osób. Bo połowa jest tak długo że do znudzenia i to jeszcze zdjęć nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Mnie śmieszą opisy typu: Nie szukam ideału bo takich nie ma ale mój partner musi być przystojniejszy od diabła.

Niech mi ktoś wyjaśni co to znaczy "przystojniejszy od diabła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streamfancy

no ale co ci to w sumie przeszkadza. zazdroscisz bo ty nie masz takiego powodzenia? przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keyser Söze
17 godzin temu, Gość Realista napisał:

Wejdzie taka byle przeciętniara na portal randkowy i dostaje setki wiadomości i od razu jej poczucie wartości rośnie kosmicznie i myśli że jest zayebista i zaczyna księżniczkować.

Nie zdaje sobie sprawy z tego że tylu facetów do niej pisze wcale nie dlatego że jest taka wyjątkowa, tylko dlatego że faceci chcą zamoczyć niskim kosztem i masowo piszą wiadomości do każdej kobiety w nadziei że ta im popuści szpary.

Tak, wiem. Jesteś tym co od minimum 10 lat tu siedzi i narzeka wciąż na to samo. Ostatnio nasze drogi przecięły sie jak miałeś swoje wynurzenia o szarych myszkach i laskach 10/10.

Tym razem napisze Ci tak: PEŁNA ZGODA!!! Portale typu badoo, sympatia, tinder, a nawet i zbiornik, okropnie deprawują kobiety i na maksa zawyzają ich poczucie wartości.

Kur*a mialem konta na niektórych z nich i pogadać z jakąkolwiek dziewczyną jest bardzo trudno. Niby jakieś polubienia, dopasowania, ale juz próba dialogu = echo w puszczy. I to z każdą, a nawet napisze wiecej, łatwiej czasem o jakikolwiek dialog z taką super, niż z taką przeciętniejszą. 

Dziwilem sie dlugo dlaczego są lajki ale juz rozmow nie ma. Wystarczyl eksperyment i zrobienie sobie fejk profilu jako kobieta. 

Zrobilem w kilku wersjach: ładna, przeciętna, brzydula. Litości!!! Każdy był spamowany setkami wiadomosci dziennie. 90% tak samo cukrowało każdemu z typów profilii, nieważne czy ladna czy pasztet, wiadomosci typu "ale jesteś piekna", "ale masz apetyczne cialko" itp był zalew, codziennie po kilkadziesiąt-kilkaset. 

Wiec ja sie pytam, jak po takim wirtualnym praniu mózgu, typowa przeciętniara ma sie nie poczuć jak 1 liga? I nie oczekiwać od życia rycerza 10/10? No wlasnie... Takie portale kompletnie rozwalają od dawna utartą hierarchię i deprawują te mniej urodziwe kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Brutalne ale prawdziwe. Pójdę o krok dalej. Kobiety dziś nie pracują nad związkiem, bo im się wydaje, że za każdym rogiem czeka książę, bo przecież co drugi na nią leci, czy to w życiu czy w internecie. Zapominają chyba, o tym że 99% procent facetów, chce je tylko przelecieć i zupełnie ich nie obchodzi czy to ona czy inna. 

Ciekawostka z życia 😄 Kolega wziął ślub, po kilku latach jego żona dostała jakiś wypasiony awans i zaczęła zarabiać na prawdę dobre pieniądze. O wiele lepsze niż on, choć on też nie zarabiał źle. Odbiła jej palma, zmiana stylu ubierania, nowe towarzystwo, kolega w porsche zaczął ją odwozić do domu. Oczywiście rozwód, bo ona jest niezależna i zasługuje na kogoś lepszego. I co? Facet z porshe jak się dowiedział, że ona nie ma już męża i że nie będzie mógł bez konsekwencji dupczyć sobie po robocie, to olał ją ciepłym moczem. Po jakimś czasie przyszła z płaczem do mojego kolegi, ten na szczęście był mądry i też ją olał. Wyjechała za granicę 😄 

Ok mały, to wytłumacz mi po jakiego uja kobiety mają pracować nad związkiem skoro 99% facetów chce tylko seksu? Chyba nie sądzisz że ktoś będzie stawał na głowie dla śmiecia,który ma w ofercie tylko uja. No owszem, Ty się pewnie uważasz za ten inny 1%🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość ŁYSY78 napisał:

Mnie śmieszą opisy typu: Nie szukam ideału bo takich nie ma ale mój partner musi być przystojniejszy od diabła.

Niech mi ktoś wyjaśni co to znaczy "przystojniejszy od diabła"

Nauka języka polskiego była od podstawówki.  A jak czegoś nie wiesz to znajdź w Google,bo to akurat jest z przysłowia i to znanego przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

xDDDDDDDDD

Jest dokładnie odwrotnie.

A co, wlasna reka ci mowi ze jestes dobry w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grheg

Dlatego ja już nie zarywam do  szm.atlawcow przez neta, bo to nie ma sensu... , jeszcze te 10 lat temu na nk.pl to mozna bylo poderwac fajne niunie, co tez mi się udawalo wtedy.. ale obecnie? Pi3rdole je mocno w d0pe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym myślę, że fikcyjnych profili jest tam cała masa... nie raz, nie dwa czytałam nawet tutaj o kimś np mężczyzna założył kobiecy profil by spr jak to działa... : ) być może na takie konta trafiacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Mara wrocilam juz z wakacji 

: ) Rozumiem, że były udane? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Tak

Będziesz miała co wspominać z uśmiechem na twarzy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Realista napisał:

Portale randkowe deprawują kobiety i zawyżają ich poczucie wartości

Nie miałam konta na portalach randkowych, ale jeśli chodzi o zainteresowanie płci męskiej... nigdy mi nie ''zawyżali poczucia wartości'', ani samooceny, faceci nie będący w moim typie. Raczej wręcz przeciwnie ;p W każdym razie, to nie portale jako takie 'zepsuły' kobiety, tylko de facto sami faceci. Zatem niech teraz biorą na klatę konsekwencje własnego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jak przyjechalismy to juz bylo ciemno i pomoczylam sobie troche nozki w basenie a potem bylo karaoke i od razu poznalismy 6 osob i sie z njmi upilismy i ja spiewalam gods and monsters na karaoke a potem poszlismy do baru onok hotelu i ja zasnelam tam . Na 2 dzien poszlam nurkowac i ogladac rafy koralowe w morzu na plazy hptelowej i tam takie rybki mnie jadly tak omomomom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Baby w kulturze zachodniej zawyzona samoocene maja od dawna. Wystarczy spojrzec na kontrasty. Grube babska to "Big beautiful women", duze boginie, kochanego cialka nigdy za wiele. Facet z jakakolwiek nadwaga czy miesniem piwnym to obiekt drwin. Kobieta ktora nie moze znalezc nikogo pomimo desperacji to niewinna biedna istotka. Facet w tej samej sytuacji to obrzydliwy incel. 

 

Na amerykanskich portalach randkowych, mezczyzni oceniaja atrakcyjnosc kobiet liczbowo praktycznie w kształcie krzywej Gaussa i najwiecej kobiet jest w okolicy przecietnej a ostro atrakcyjnych lub nieatrakcyjnych niewiele. 

 

Kobiety? Kobiety na tym samym portalu oceniaja 80% mezczyzn jako PONIZEJ PRZECIETNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Baby w kulturze zachodniej zawyzona samoocene maja od dawna. Wystarczy spojrzec na kontrasty. Grube babska to "Big beautiful women", duze boginie, kochanego cialka nigdy za wiele. Facet z jakakolwiek nadwaga czy miesniem piwnym to obiekt drwin. Kobieta ktora nie moze znalezc nikogo pomimo desperacji to niewinna biedna istotka. Facet w tej samej sytuacji to obrzydliwy incel. 

 

Na amerykanskich portalach randkowych, mezczyzni oceniaja atrakcyjnosc kobiet liczbowo praktycznie w kształcie krzywej Gaussa i najwiecej kobiet jest w okolicy przecietnej a ostro atrakcyjnych lub nieatrakcyjnych niewiele. 

 

Kobiety? Kobiety na tym samym portalu oceniaja 80% mezczyzn jako PONIZEJ PRZECIETNEJ.

Bo kobiety mają empatię i nie chcą żeby pajacowi było smutno. Nie wieś, że kobiety tak się wychowuje żeby  się ulitowaly i pochwalił nawet jak nie ma za bardzo za co. Tak jak z dziećmi się robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×