Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ahhhhh

Nie mam ochoty na seks z mężem oddałamy się

Polecane posty

Gość Ahhhhh

Mamy dwoje dzieci 9 i 1.5l 

Jestem wykończona. Przychodzi wieczór i tylko mam nadzieje ze mąż nie będzie chciał się kochać a jak che... Napierw 100 wymówek później się zgodzę ale modlę się żeby już skończył 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak mam. Kocham go ale wieczorem jak juz dzieci pojda spac to ja juz nie mam sily. Moglabym w ciagu dnia ale nie ma kiedy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhhhh

Mi to się nawet w ciągu dnia nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To może do lekarza zbadać hormony? Trzeba się też zastanowić, czy to normalne przy danym trybie życia, że się jest zmęczonym. Jeśli nie, to lekarz na pewno, bo to może być wszystko, od braku wit D, żelaza ito po tarczycę i wątrobę. Jeśli tak, to dowalić witaminami i najlepiej wyjechać samemu na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się nawet w ciągu dnia chce ale nie ma możliwości. A wieczorem to już mam dokładnie tak jak autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywy

Polki rozkładają nogi przed mężem jak chcą kolejnego bombla wtedy się prężną krowy rozplodowe. Dla was seks nie jest dla przyjemności ale po to żeby kontynuować nierobstwo. Potem nawet nie jesteście świadome a facet ma już inną dziurę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wasi mężowie chcą was z braku laku wieczorem. Myślicie że wasze wielkie dziurska między nogami są dla nich atrakcyjne?,🤣 wiecie.. Nie ważne gdzie zjedzą.. Ważne gdzie nabiorą apetytu w ciągu dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Krzywy napisał:

Polki rozkładają nogi przed mężem jak chcą kolejnego bombla wtedy się prężną krowy rozplodowe. Dla was seks nie jest dla przyjemności ale po to żeby kontynuować nierobstwo. Potem nawet nie jesteście świadome a facet ma już inną dziurę. 

A psychiatra to już Cię widział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Gość Ahhhhh napisał:

Mamy dwoje dzieci 9 i 1.5l 

Jestem wykończona. Przychodzi wieczór i tylko mam nadzieje ze mąż nie będzie chciał się kochać a jak che... Napierw 100 wymówek później się zgodzę ale modlę się żeby już skończył 

 

 

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi się nawet w ciągu dnia chce ale nie ma możliwości. A wieczorem to już mam dokładnie tak jak autorka. 

To powiedzcie mężom, żeby sobie znaleźli kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

 

To powiedzcie mężom, żeby sobie znaleźli kochanki.

Dobrze, powiemy. Już możesz stąd iść. Non

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Wasi mężowie chcą was z braku laku wieczorem. Myślicie że wasze wielkie dziurska między nogami są dla nich atrakcyjne?,🤣 wiecie.. Nie ważne gdzie zjedzą.. Ważne gdzie nabiorą apetytu w ciągu dnia 

Mój akurat ma największy apetyt na seks w weekend jak jest w domu. Także Twoja teoria jest z dopy wzięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

A mąż ma w domu jakieś obowiązki czy tylko kanapa i piwko? Nawet są badania naukowe na ten temat że faceci którzy mają jakieś prace domowe mają lepszy seks. Czytaj żona nie pada na pysk z przepracowania i ma siły na igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobrze, powiemy. Już możesz stąd iść. Non

Pójdę jak zechce. Dziwne, że same nie wpadlyscie na takie proste rozwiązanie i trzeba wam podpowiadać.😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Rescator555 napisał:

 

To powiedzcie mężom, żeby sobie znaleźli kochanki.

Raz w życiu się z Tobą zgodzę- seks jest ważny, jeśli Wy bez konkretnej przyczyny nie macie na niego ochoty, to nie brońcie mężom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

 

To powiedzcie mężom, żeby sobie znaleźli kochanki.

Ok przekażę. 

A teraz wypi/erdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trele morele

No i co? Masz z tym problem autorko? Zmusić się, to możesz do zrobienia obiadu a nie seksu. A facet jak ma problem to niech sobie sam zrobi dobrze. Większość kobiet robi tak samo, bo facet ich nie zadowala. Czemu Ty masz się zmuszać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Vanessa napisał:

A mąż ma w domu jakieś obowiązki czy tylko kanapa i piwko? Nawet są badania naukowe na ten temat że faceci którzy mają jakieś prace domowe mają lepszy seks. Czytaj żona nie pada na pysk z przepracowania i ma siły na igraszki.

Da też inne badania, że mężczyzna angazujacy się w pracę domowe, traci męskość w oczach swojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pójdę jak zechce. Dziwne, że same nie wpadlyscie na takie proste rozwiązanie i trzeba wam podpowiadać.😣.

To jest wątek dla mężatek? Masz męża? Jak tak to zostań a jak nie, to wypad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Trele morele napisał:

No i co? Masz z tym problem autorko? Zmusić się, to możesz do zrobienia obiadu a nie seksu. A facet jak ma problem to niech sobie sam zrobi dobrze. Większość kobiet robi tak samo, bo facet ich nie zadowala. Czemu Ty masz się zmuszać? 

A dlaczego ma sam sobie robić dobrze? Dlaczego ma rezygnować  z seksu z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jest wątek dla mężatek? Masz męża? Jak tak to zostań a jak nie, to wypad. 

Jeśli jest dla mężatek, to właśnie udzielam im porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Raz w życiu się z Tobą zgodzę- seks jest ważny, jeśli Wy bez konkretnej przyczyny nie macie na niego ochoty, to nie brońcie mężom. 

Pewnie zgodziła byś się nie raz, gdybyś mogła spokojnie przeczytać to co piszę, bez hejtu różnych Resiurkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo
19 minut temu, Rescator555 napisał:

 

To powiedzcie mężom, żeby sobie znaleźli kochanki.

Luzik większość facetów i tak chodzi do innych. I to nie fakt że nie chcą być z żoną, bo im wygodnie tylko każdy zdrowy facet ma czasem ochotę na świeże ciałko. Jestem facetem i absolutnie żadnej mąż by się nie przyznał przed żona bo po co? To tylko seks, chwilowa przyjemność która wypełnia rutynę życia z żoną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti35
47 minut temu, Gość Ahhhhh napisał:

Mamy dwoje dzieci 9 i 1.5l 

Jestem wykończona. Przychodzi wieczór i tylko mam nadzieje ze mąż nie będzie chciał się kochać a jak che... Napierw 100 wymówek później się zgodzę ale modlę się żeby już skończył 

miałam identycznie ja ty. Też w myślach się modliłam. I Bóg wysłuchał moje prośby.  Mąż szybko znalazł sobie pocieszenie. Teraz modlę się o to żeby chciał chociaż raz to uważa że mam 35l I jestem za stara dla niego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Betti35 napisał:

 

Amen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa
46 minut temu, Gość Ahhhhh napisał:

Mi to się nawet w ciągu dnia nie chce 

Ja sobie nie wyobrażam w ciągu dnia nie zrobić mu chociaż 2,3 razy loda.

Później mam gwarancje że nie skoczy na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Ja też, nie mam ochoty na sex,ale nigdy mężowi nie odmówiłam przez 14 lat małżeństwa.Sex jest co drugi dzień,zawsze rano jak dzieci wyjdą do szkoły.Do pracy idziemy na 8 więc mamy dla siebie 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramka84
1 godzinę temu, Gość Ahhhhh napisał:

Mamy dwoje dzieci 9 i 1.5l 

Jestem wykończona. Przychodzi wieczór i tylko mam nadzieje ze mąż nie będzie chciał się kochać a jak che... Napierw 100 wymówek później się zgodzę ale modlę się żeby już skończył 

 

To że jest z tobą to chyba tylko plus ze musi być dużo starszy od ciebie bo gdyby mial z 25 lat  to pewnie chce uprawiać z tobą go tylko z litości żeby nie bylo ci smutno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli jest dla mężatek, to właśnie udzielam im porad.

Haha, dobre sobie🤣 Naprawdę uważasz, że kogokolwiek tutaj interesuje Twoje zdanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
3 minuty temu, Gość Ramka84 napisał:

To że jest z tobą to chyba tylko plus ze musi być dużo starszy od ciebie bo gdyby mial z 25 lat  to pewnie chce uprawiać z tobą go tylko z litości żeby nie bylo ci smutno

 

Autorka i jej mąż są w wieku ok.39-42 lata skoro mają dziecko już 9 letnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Pablo napisał:

Luzik większość facetów i tak chodzi do innych. I to nie fakt że nie chcą być z żoną, bo im wygodnie tylko każdy zdrowy facet ma czasem ochotę na świeże ciałko. Jestem facetem i absolutnie żadnej mąż by się nie przyznał przed żona bo po co? To tylko seks, chwilowa przyjemność która wypełnia rutynę życia z żoną 

Nawet kret przy jednej dziurze zdechnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×