Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Ich dwóch

Polecane posty

Gość Ona

Jeden typ przyjaciela świetny do rozmowy ale z mojej strony zero chemi chciałabym utrzymać tę relację ale wiem że to nierealne bo one chce więcej niż moge mu dać...

Drugi szalony facet z poczuciem humoru może między nami nie ma długich rozmów jak z tamtym ale jest chemia i przyciąga jak magnes

Jakbyście wybrały ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Ona napisał:

Jeden typ przyjaciela świetny do rozmowy ale z mojej strony zero chemi chciałabym utrzymać tę relację ale wiem że to nierealne bo one chce więcej niż moge mu dać...

Drugi szalony facet z poczuciem humoru może między nami nie ma długich rozmów jak z tamtym ale jest chemia i przyciąga jak magnes

Jakbyście wybrały ...

 

Zależy do czego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Giaa napisał:

Zależy do czego 😉

K r e t y n s k a odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

K r e t y n s k a odpowiedź 

To nie odpowiedź. Opanuj się. To tylko wstęp do poważnej dyskusji. Tylko takie mają tu prawo bytu. Ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Ona napisał:

 ale z mojej strony zero chemi chciałabym utrzymać tę relację ale wiem że to nierealne bo one chce więcej niż moge mu dać

 

No to już sobie odpowiedziałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, M o o n napisał:

Pierwszy przypadek.

Uczucie przyjdzie później bo umie rozmawiać.

Drugi przypadek.

Uvzucie minie.

Bo ponoć szalony więc raczej mało stabilny.

Szalony = mało stabilny?  No proszę Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Przed chwilą, Dama Kameliowa napisał:

No to już sobie odpowiedziałaś. 

Fakt bez chemi trudno będzie 😉 na przyjaciela super dziś prosi o spotkanie i co odpowiedzieć mam..sorry Gregory nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Czarna napisał:

Fakt bez chemi trudno będzie 😉 na przyjaciela super dziś prosi o spotkanie i co odpowiedzieć mam..sorry Gregory nic z tego nie będzie

Może ta chemia jeszcze się pojawić,  ale... jeśli do tej pory się nie pojawiła to szanse są marne. 

Nie wiem jak mu to powiedzieć. Takie rzeczy nigdy nie są łatwe. Przemyśl to aby zrobić to jak najłagodniej. I najlepiej szczerze,  że nic poza przyjaźnią nie możesz mu dać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, M o o n napisał:

No co?

Skromny opis i wziąłem to za wadę.

Szalony to raczej określenie dosłowne kogoś niestabilnego umysłowo😁

No niekoniecznie przecież 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuką jest płynne przechodzenie z jednej fazy relacji do następnej i zrozumienie, że owe fazy nastąpią czy tego chcemy, czy nie. Nie każdy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Ona napisał:

Jeden typ przyjaciela świetny do rozmowy ale z mojej strony zero chemi chciałabym utrzymać tę relację ale wiem że to nierealne bo one chce więcej niż moge mu dać...

Drugi szalony facet z poczuciem humoru może między nami nie ma długich rozmów jak z tamtym ale jest chemia i przyciąga jak magnes

Jakbyście wybrały ...

 

Z jednej strony po latach związku bardziej ceni się stabilizację niż szaleństwa i chemię. Z drugiej, trudno zmusić się do pożądania czy do miłości. Chyba, że celujesz w związek  z rozsądku. Mogę Ci doradzić tylko jedno. Powinnaś poszukać sobie kogoś innego. Czyli ani jeden, ani drugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Giaa napisał:

To jest raczej na pewno kolejny bot- temat.

Tys prowdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Temat jak najbardziej prawdziwy 🙂 

Precyzyjne muszę wybrać ..raczej wybrałam tego drugiego..nie szukam do zwiazku do romansu bardziej.

Tylko ten pierwszy chciałabym mieć for jako przyjaciela ale on chce relacji sexu ja nie...on ciagle ma nadzieje która muszę chyba mu wybić z.glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Temat jak najbardziej prawdziwy 🙂 

Precyzyjne muszę wybrać ..raczej wybrałam tego drugiego..nie szukam do zwiazku do romansu bardziej.

Tylko ten pierwszy chciałabym mieć for jako przyjaciela ale on chce relacji sexu ja nie...on ciagle ma nadzieje która muszę chyba mu wybić z.glowy

Coś bez przekonania to piszesz, myślę że i tak cię wykuśka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna

Chodzi o romans, więc zdecydowanie ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×