Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda

Strzy obleśni faceci po 60 roku życia to obrzydliwe próchna z których piach się sypie

Polecane posty

Gość prawda

powinni zdechnąć i nie zatruwać życia ani ludziom ze swojej rodziny ani młodszym kobietom do których to strare parszywe próchno się podwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna

Tak samo jak kobiety w tym wieku 🙂 Ale i tak wolę przystojnego 40 "latka niż sebusia brzydkiego i prostego 26 lat 🙂 A 60 latkowie mnie nie interesują, nie mój wiek i target 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
Przed chwilą, Gość Panna napisał:

Tak samo jak kobiety w tym wieku 🙂 Ale i tak wolę przystojnego 40 "latka niż sebusia brzydkiego i prostego 26 lat 🙂 A 60 latkowie mnie nie interesują, nie mój wiek i target 🙂

40 latek jeszcze atrakcyjnie wygląda. 60 latkowi są niesamowicie obleśni!! Kobieta w wieku 60 lat i tak o niebo lepiej wygląda od śmierdzącego pryka ze starą nieogoloną mordą zazwyczaj zgniłymi zębami i grubym cielskiem z piwnym brzuchem. Zatruwają życie w rodzinie Ci starzy c h uje i będą zatruwać, molestują kobiety a nie dociera do takiego sparszywialego gówna że wygląda obleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popp

Babki też są często oblesne w tym wieku a jest kilku też przystojnych, bogatych w tym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga
53 minuty temu, Gość .... napisał:

40 latek jeszcze atrakcyjnie wygląda. 60 latkowi są niesamowicie obleśni!! Kobieta w wieku 60 lat i tak o niebo lepiej wygląda od śmierdzącego pryka ze starą nieogoloną mordą zazwyczaj zgniłymi zębami i grubym cielskiem z piwnym brzuchem. Zatruwają życie w rodzinie Ci starzy c h uje i będą zatruwać, molestują kobiety a nie dociera do takiego sparszywialego gówna że wygląda obleśnie.

Bosze, w jakim towarzystwie ty sie obracasz 😄

Moj maz ma 61 lat, jest szczuply, zadbany, ogolony, modny, ma blond wlosy troche przysiwione i fajnie sciete, to jedyne, ze ma zmarszczki, przez to jedynie wyglada starzej niz 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Franca

Ogolnie to nie zauwazamy uplywu czasu u osob ,ktore lubimy czy tez darzymy innym uczuciem . A prawda jest taka, ze w oczach innych jestesmy starzy....i nic tu nie zmienia mlodosc ducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
41 minut temu, Gość olaboga napisał:

Bosze, w jakim towarzystwie ty sie obracasz 😄

No właśnie też się zastanawiam. Nic tylko pogratulować autorce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

No bez przesady z tą nagonką na 60 latków, są i tacy w porządku ( w młodym wieku też na pewno tacy byli). Ale jak stary dziad, plejboj 60 letni kadzi mi  jakieś pierdy, to mam ochotę powiedzieć mu żeby ...alał z tymi bajerami do rówieśnic - ...a myśli że bawi mnie to i że czekam na to! pajaca robi z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suuuu
3 godziny temu, Gość prawda napisał:

powinni zdechnąć i nie zatruwać życia ani ludziom ze swojej rodziny ani młodszym kobietom do których to strare parszywe próchno się podwala.

Swojemu ojcu tez tak zyczysz ?skonczona plu.gawa id.iotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Jesteście bardzo zabawne.  Taki stary oblech pomacha wam przed oczami plikiem banknotów i zaraz zmieniacie zdanie.  Prawda jest taka, że tylko nieliczni młodzi faceci z dewiacją seksualną pójdą w tango z 60letniaą babcią ale młode pisdy dla kasy bez oporów z dziadkiem pójdą do łóżka w bardzo dużych ilościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście
8 minut temu, Gość Bicek napisał:

Jesteście bardzo zabawne.  Taki stary oblech pomacha wam przed oczami plikiem banknotów i zaraz zmieniacie zdanie.  Prawda jest taka, że tylko nieliczni młodzi faceci z dewiacją seksualną pójdą w tango z 60letniaą babcią ale młode pisdy dla kasy bez oporów z dziadkiem pójdą do łóżka w bardzo dużych ilościach. 

różnica między kobietami a facetami jest taka że nie myślą penisem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×