Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WygladSieLiczy

Jeżeli nie jesteś przystojny a mimo tego masz kobietę, to wiedze że związała się ona z tobą Z BRAKU LAKU

Polecane posty

Gość WygladSieLiczy

Ona zwieje do przystojniaka jak tylko nawinie się pierwsza okazja. A jeśli jeszcze nie zwiała to stale o takim marzy.

Dlatego właśnie związki jako nieprzystojny mężczyzna nie mają najmniejszego sensu bo prędzej czy później i tak czeka Cię zawód i przykrość

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPatki81

PIENIADZE SIE glownie licza a nie wyglad i to jest glownym czynnikiem decydujacym praktycznie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 minut temu, Gość PaPatki81 napisał:

PIENIADZE SIE glownie licza a nie wyglad i to jest glownym czynnikiem decydujacym praktycznie o wszystkim.

Nie, pieniądze są mniej ważne. Kobieta zwiąże się z bogatym brzydalem/przeciętniakiem, ale nigdy nie będzie go szczerze kochać.

Dla przystojniaka kobiety zrobią wszystko, są nawet skłonne go utrzymywać, jednocześnie cały czas będąc dla niego miłe i nie robiąc mu z tego powodu wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie, pieniądze są mniej ważne. Kobieta zwiąże się z bogatym brzydalem/przeciętniakiem, ale nigdy nie będzie go szczerze kochać.

Dla przystojniaka kobiety zrobią wszystko, są nawet skłonne go utrzymywać, jednocześnie cały czas będąc dla niego miłe i nie robiąc mu z tego powodu wyrzutów.

No skoro za takimi sie rozglądasz to świadczy o Tobie. Ja jestem wykształcona kobieta, z zainteresowaniami i celami i żadnego przystojniaka bym nie utrzymywala. 

Potwierdzam jednak, ze pieniądze u mezcyzny a raczej umiejętnośc ich zarobienie sa bardzo ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black

Black pill mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No skoro za takimi sie rozglądasz to świadczy o Tobie. Ja jestem wykształcona kobieta, z zainteresowaniami i celami i żadnego przystojniaka bym nie utrzymywala. 

Potwierdzam jednak, ze pieniądze u mezcyzny a raczej umiejętnośc ich zarobienie sa bardzo ważne. 

Ja się rozglądam za normalnymi, ale nawet tym normalnym odbija jak zobaczą przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Albo DLA PIENIĘDZY. Znam pary, ze ona ładna a on brzydki i z nadwagą i jakimś cudem ci faceci są przy hajsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bzdura wierutna. Mój nie jest przystojny, ale jest świetnym facetem i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Mimo, że jestem bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość PaPatki81 napisał:

PIENIADZE SIE glownie licza a nie wyglad i to jest glownym czynnikiem decydujacym praktycznie o wszystkim.

Hawk! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ja się rozglądam za normalnymi, ale nawet tym normalnym odbija jak zobaczą przystojniaka.

Pier tolisz jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość rozsądny napisał:

Albo DLA PIENIĘDZY. Znam pary, ze ona ładna a on brzydki i z nadwagą i jakimś cudem ci faceci są przy hajsie.

Zdarza się. Ale miłości tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

Bzdura wierutna. Mój nie jest przystojny, ale jest świetnym facetem i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Mimo, że jestem bardzo ładna.

Tak ci się tylko wydaje. Jesli twój facet jest brzydszy od ciebie o kilka punktów w skali 1-10 to na pewno gdybyś poznała kogoś o podobnej psychice i cechach charakteru ale ładniejszego małabyś zgryz.

Facet powinien być brzydszy od kobiety o 1-2 punkty wtedy związek jest udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet powinien być brzydszy od kobiety o 1-2 punkty wtedy związek jest udany

Czyli faceci 10/10 nie mają szans na udany związek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacy faceci mają haremy, i ruchają wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacy faceci mają haremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw alert

Ja pierdziele. Mój chłop obiektywnie nie jest modelem, a nie jestem z nim z blaku laku. Nie masz powodzenia, zwalasz to na swój wygląd czyli tak naprawdę na innych. Powodzenie maja przede wszystkim ludzie charyzmatyczni, tego Ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam mlodą laskę, ktora utrzymuje 60 latka, tylko dlatego, ze z urody był 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem bardzo brzydki, oczy wyłupiaste, garbaty nos, odstające uszy, wysunięta szczęka, łysy, gruby i krzywe nogi. A moja żona wysoka, zgrabna figura, ładna buzia. Bardzo lubię ją oglądać nago. Dobrze że jest niewidoma to nie wie co to brzydota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×