Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onsam

czy napisac zyczenia swiateczne

Polecane posty

Gość Onsam
Przed chwilą, Mizo napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nazwałeś ją w swoim poście "su...ą". Już chyba piszesz to z automatu i siebie nie kontrolujesz... Kolega jest tylko kolegą. Dziewczyna ma faceta, więc większość czasu poświęca jemu, co nie powinno dziwić. Ty pewnie oczekiwałeś, że będziesz dla niej tym najważniejszym, choćby podświadomie. Sam piszesz, że na nią leciałeś, więc rola "kolegi" nie była dla Ciebie komfortowa. Kobieta na pewno to wyczuła, więc urwała kontakt całkowicie - może dlatego, żeby Cię nie zwodzić i nie dawać żadnych nadziei. No cóż, życie. Nie da się kogoś zmusić, żeby nas lubił. Nic na siłę, miej trochę honoru i zrozum to 🙂

Aaa tu masz rację, wyczuła, że za dobry jestem jak na kolegę, za szczery i żeby nie dawać nadziei. Ostatni raz kiedy 5 minut pogadałem odszedłem ze łzami. Taka miała minę i burczała na mnie jakoś jak na obcego. Więc niestety nie powinniśmy się znać, mimo, żę coś  mi w środku mówi odezwij się. Tak, trudno udawać ja coś tam czuję więcej a przynajmniej podoba mi się i jej to nieraz mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

Aaa tu masz rację, wyczuła, że za dobry jestem jak na kolegę, za szczery i żeby nie dawać nadziei. Ostatni raz kiedy 5 minut pogadałem odszedłem ze łzami. Taka miała minę i burczała na mnie jakoś jak na obcego. Więc niestety nie powinniśmy się znać, mimo, żę coś  mi w środku mówi odezwij się. Tak, trudno udawać ja coś tam czuję więcej a przynajmniej podoba mi się i jej to nieraz mówiłem.

..., hmm flirtuje z różnymi, ubiera się i zachowuje wyzywająco czasami, wobec mnie tez tak robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty tez flirtuj i nie patrz na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanie
1 godzinę temu, Gość gamoń napisał:

To moja woda wiec zabieraj łapska

łapska to Ty masz, rączulki jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mialem rację. Żaluje, ze tak podlej osobie wyslalem takie zyczenia. Nawet po pol roku braku kontaktu pluje jadem i zmienia co powiem w jakas moja wine ale pytam o co jej chodzi to nie mowi. Nie uzyla slowa czesc ani zadnego na przywitanie. Wyszlo z niej prawdziwe oblicze. Chcialem tylko sprawdzic czy juz zachowuje sie normalnie, pogadac czasem. Pierwsze jej slowo "zapomnjj", a drugie "malo tego.." Nie rozumie o czym sie do niej mowi. Widzi tylko to, ze ktos robi cos przeciw niej, jesli jej nie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×