Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Olga Tokarczuk z Literacką Nagrodą Nobla, co myśli o Polakach.

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Państwo polskie jej nie zabrania, niech zaprosi sobie jedną rodzinę indywidualnie. Wyrobi paszporty, opłaci przylot, niech da im schronienie. Tylko ciekawy jestem, czy chcieliby pracować na swoje utrzymanie? Już kiedyś parafia w Śremie dała im schronienie, to zwiali do Niemiec.

Tak? Sądzisz, że jakby chciała zaprosić rodzinę z Iranu, który to kraj pod dyktando USA jest uważany za terrorystów to również byłoby tak prosto? Trele morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie solidarnosciuchow, tylko Łupaszkę i jego bandziorów. Bo wywalili mnie za to, że nie ochronilem Waltera pod Baligrodem. To co później robiłem w Mosadzie to na razie tajemnica 😣.

ahhh Ty to jesteś normalnie Rambo i Robin Hood w jednym 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dokładnie, ja też jestem za tym aby zwrócili się do dziadka Resa o odszkodowanie, bo go bolą wyimaginowane krzywdy Żydów ze strony Polaków, Res zapłaci ze swojej marynarskiej pensji czy co on tam robi.

Czy ja coś pisałem o moim dziadku?

Jak to co robi? Zbiera szparagi i to w listopadzie 😛. Jako dodatek do ubeckiej emerytury 2000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ahhh Ty to jesteś normalnie Rambo i Robin Hood w jednym 😘

Wystarczy Rescator 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Czy ja coś pisałem o moim dziadku?

Jak to co robi? Zbiera szparagi i to w listopadzie 😛. Jako dodatek do ubeckiej emerytury 2000zl.

prawdziwy człowiek renesansu co to żadnej pracy się nie boi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozin

zróbmy konkurs.Kto pierwszy znajdzie 5 przypadków udokumentowanych w których żyd uratował polaka w czasie wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość jozin napisał:

zróbmy konkurs.Kto pierwszy znajdzie 5 przypadków udokumentowanych w których żyd uratował polaka w czasie wojny.

I po 45 roku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll

zróbmy konkurs.Kto pierwszy znajdzie 5 przypadków udokumentowanych w których żyd uratował polaka w czasie wojny.

x

 To moze w ramach konkursu - w jaki sposób mogł uratować? To tak jakbys wymagal,, zeby cię np wyratowała krowa prowadzona na rzeź ( choc ty byś ja mogł uratowac), Sorry za porównanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość oll napisał:

To moze w ramach konkursu - w jaki sposób mogł uratować? To tak jakbys wymagal,, zeby cię np wyratowała krowa prowadzona na rzeź ( choc ty byś ja mogł uratowac), Sorry za porównanie.

Raczej odwrotnie. Rzeźnik uratował krowę, bo jej nie zarżnąl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość oll napisał:

zróbmy konkurs.Kto pierwszy znajdzie 5 przypadków udokumentowanych w których żyd uratował polaka w czasie wojny.

x

 To moze w ramach konkursu - w jaki sposób mogł uratować? To tak jakbys wymagal,, zeby cię np wyratowała krowa prowadzona na rzeź ( choc ty byś ja mogł uratowac), Sorry za porównanie.

 

a to według ciebie wszystkich żydów wsadzili do obozów w drugim dniu wojny.Jakoś Pilecki wydostał sie z obozu i usiłował powiadomić świat by zaczęli działać.Słyszałeś żeby żydzi w podobny sposób postępowali bo nie wiem czy wiesz Polacy też byli tam prowadzeni na rzeź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

a to według ciebie wszystkich żydów wsadzili do obozów w drugim dniu wojny.Jakoś Pilecki wydostał sie z obozu i usiłował powiadomić świat by zaczęli działać.Słyszałeś żeby żydzi w podobny sposób postępowali bo nie wiem czy wiesz Polacy też byli tam prowadzeni na rzeź

x

 Polacy byli jednak troche inaczej traktowani, nawet w obozach, czasem mogli dostawac paczki, czasem mozna bylo ich z obozu wyciagnac. Zydzi nie mieli kompletnie zadnych praw. Nie musisz mnie pouczac co do Polakow w Oswiecimiu, bo byly tam 4 osoby z mojej rodziny (Polacy) , z czego tylko 1 przezyla, .

  W kampanii wrzesniowej- walczylo ok 100 tys zydów - sparwdzilam, w Katyniu zabito 231 zydow oficerow, latwo sprawdzic na liscie katynskiej.

W generalnej guberni mieli  obowiazek noszenia gwiazd Dawida od 1 grudnia 39,  raczej trudno  konspirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Nie wiem dlaczego usuniety został moj post z informacja o kwaterze żydowskiej na polskim cmentarzu wojskowym pod Monte Cassino, ale mozecie sobie wyguglowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie lubię ludzi którzy srają w własne gniazdo. Dla mnie ta baba właśnie taka jest.  Nie wiem.gdzie ona mieszka ,nie obchodzi mnie to alee  mam nadzieje ze nie w Polsce. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie lubię ludzi którzy srają w własne gniazdo. Dla mnie ta baba właśnie taka jest.  Nie wiem.gdzie ona mieszka ,nie obchodzi mnie to alee  mam nadzieje ze nie w Polsce. 

 

Mieszka w Polsce i mało ja obchodzi, kogo lubią lub nie podobni do ciebie. Bo właśnie trzeba walić prawdę między oczy, nazywać sprawy po imieniu a nie cieszyć się, jacy to jesteśmy wspaniali. Bo goowno, nie jesteśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

rescator mówisz o sobie i swojej zyebanej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

A żyd był dla takiego ciemnego Polaka nikim, więc jak dostali pozwolenie to robili co chcieli.

Oj bys sie pomylil gosciu, to raczej Polak dla Zyda byl tym kim dla Polaka Ukrainiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Mieszka w Polsce i mało ja obchodzi, kogo lubią lub nie podobni do ciebie. Bo właśnie trzeba walić prawdę między oczy, nazywać sprawy po imieniu a nie cieszyć się, jacy to jesteśmy wspaniali. Bo goowno, nie jesteśmy. 

Żydzi to najgorsze g.wno na całym świecie, ale to jest jedyny naród, który nie sra we własne gniazdo. Im jak się powie prawdę w oczy i nazywa sprawy po imieniu to się obrażają. Oni wszystkie swoje sprawy wybielają i cieszą się jacy oni to są wspaniali. Gdyby u nich znalazła się taka Tokarczuk i spróbowałaby napisać coś negatywnego na ich temat, to by już jej nie było. No i taka to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Rescator555 napisał:

A nikt ci nie każe konkurować z Niemcami. Ale owszem, liczne. Na tyle, żeby Żydzi mieli uzasadnione powody by nas nienawidzić. I żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

A moze zapomniales jak zaatakowali wojsko polskie, ktore walczylo z radzieckim najezdzcami, a oni do nas strzelali od tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Żydzi to najgorsze g.wno na całym świecie, ale to jest jedyny naród, który nie sra we własne gniazdo. Im jak się powie prawdę w oczy i nazywa sprawy po imieniu to się obrażają. Oni wszystkie swoje sprawy wybielają i cieszą się jacy oni to są wspaniali. Gdyby u nich znalazła się taka Tokarczuk i spróbowałaby napisać coś negatywnego na ich temat, to by już jej nie było. No i taka to jest prawda.

Fakt, Zydzi, ktorzy wypowiadaja sie przeciwko swoim maja na sobie wyrok smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rescator broni Żydów dlatego, że sam nim jest. Żydzi wszystkich nienawidzą, a najbardziej gojów (tak oni mówią na białych). Nienawidzą muzułmanów, ale jeżeli mieliby wybierać, to z muzułmaninem prędzej podadzą sobie rękę niż z gojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nikt nie kwestionuje, że Polacy ratowali Żydów i wielu z nich wykazało się bohaterstwem, płacąc przy tym najwyższą cenę, co jest rzeczą godna najwyższego uznania. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu było podłych i o tym też trzeba mówić. Odwaga jednych nie wymazuje winy innych.

Ciekawe, ze o podlych Zydach, ktorzy wydawali, sprzedawali i katowali swoich nie mowi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

A moze zapomniales jak zaatakowali wojsko polskie, ktore walczylo z radzieckim najezdzcami, a oni do nas strzelali od tylu?

No bo najwięcej komunistów, to byli Żydzi. Po 45 roku na terenach wschodnich Sowieci oddali władzę Żydom. To Żydzi prześladowani Polaków i AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pierwsze słyszę żeby Polacy znęcali się nad Żydami. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe, ze o podlych Zydach, ktorzy wydawali, sprzedawali i katowali swoich nie mowi sie.

Żydzi wydawali, sprzedawali i katowali swoich, a co dopiero obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Państwo polskie jej zabrania, gdyż nie przystąpiło do programu relokacji uchodźców.

nie mieszkam w Polsce,  na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie mieszkam w Polsce,  na szczęście.

to na ... siedzisz na polskim forum.Spadaj na forum o zmywakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Rescator555 napisał:

Mieszka w Polsce i mało ja obchodzi, kogo lubią lub nie podobni do ciebie. Bo właśnie trzeba walić prawdę między oczy, nazywać sprawy po imieniu a nie cieszyć się, jacy to jesteśmy wspaniali. Bo goowno, nie jesteśmy. 

Ja popieram Panią Olgę, co więcej uważam, że Polacy są podli a Polska to kraj niezbyt mądry żeby nie rzec gł.... Dobrze, że nie muszę tutaj żyć na stałe uważam, że moja egzystencja byłaby o wiele gorsza gdyby tak musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby Polska przystąpiłaby do relokacji uchodźców, to i tak ci uchodźcy pouciekaliby z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdyby Polska przystąpiłaby do relokacji uchodźców, to i tak ci uchodźcy pouciekaliby z kraju.

A kto by tutaj chciał siedzieć jak Polacy nawet nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro Polacy są podli to co powiesz o niemcach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×