Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćElka.

Żegnam to podłe miejsce, spędziłam tu najgorsze chwile życia.

Polecane posty

Gość gośćElka.

najbardziej zakłamane, zmanipulowane, zeszpecone...mam tego miejsca dość! czuję się, jak gdybym była otoczona stadem ropuch i najgorszych gadów, łącznie z tym, co mnie niby tak kochał...wszystko zakłamane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jaka siła tu ciągła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na pewno nie anielska, choć może czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trochę zabawne to jest. To wkręcanie się. Pisze się w eter. Ktoś myśli że to akurat do niego albo to naprawdę do niego. Albo ktoś inny robić sobie jaja. Ale już za stary się robię na to. Też opuszczam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gośćElka. napisał:

najbardziej zakłamane, zmanipulowane, zeszpecone...mam tego miejsca dość! czuję się, jak gdybym była otoczona stadem ropuch i najgorszych gadów, łącznie z tym, co mnie niby tak kochał...wszystko zakłamane!

Głupia jesteś dziewczyno i tyle . Idź ,nikt płakać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Głupia jesteś dziewczyno i tyle . Idź ,nikt płakać nie będzie

 

Rzeczywiście, można tu przeżyć najgorsze chwile życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gośćElka. napisał:

najbardziej zakłamane, zmanipulowane, zeszpecone...mam tego miejsca dość! czuję się, jak gdybym była otoczona stadem ropuch i najgorszych gadów, łącznie z tym, co mnie niby tak kochał...wszystko zakłamane!

Taka miłość z forum internetowego wśród anonimowych ludzi których się nigdy na żywo nie widziało? Brzmi nawet zabawnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ela stworzyliśmy historię razem. Legendę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ela stworzyliśmy historię razem. Legendę. 

Lecz się, poki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj spokój. Spróbuj spojrzeć na to z innej perspektywy. Jak bierze się wszystko na serio to rzeczywiście dobrze to nie wygląda. Przyjaciółko moja kafeteryjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A bzyknelas się stąd z jakimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

krzyżyk na drogę! I nie wracaj głupia pindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idę spać. Albo coś jeszcze zjem. Trudna decyzja. Muszę 20kg zrzucić co najmniej. Zardzewiałem. Trzeba w stronę zdrowia pójść. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Daj spokój. Spróbuj spojrzeć na to z innej perspektywy. Jak bierze się wszystko na serio to rzeczywiście dobrze to nie wygląda. Przyjaciółko moja kafeteryjna.

Pozdrów też swoich innych znajomych,ktoś co innym wmawia swoje chore zachowania.. Koniec zabawy, bo ja akurat wystawie rachunek kilku osobom za pewne rzeczy.. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi.. Buźka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O czym Ty znowu gadasz?! Idziemy spać a rachunki zostawiamy paniom księgowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ela stworzyliśmy historię razem. Legendę. 

Do legendy Eli się nie przyklejaj,  ona jest za życia legenda na całym świecie, wasze Forum to wasze pośmiewisko, bo jej niczego nie ujmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Proszę nie obrażać Eli!!! Dobranoc wszystkim E i pozostałym literkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Proszę nie obrażać Eli!!! Dobranoc wszystkim E i pozostałym literkom.

Nie jesteście wstanie jej obrazić,  to może zrobić tylko ktoś równy jej a nie namiastki ludzkie z nadmuchanym ego, przykrość sprawić ktoś jej bliski, w pierwszym i drugim wypadku wiec nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze chwile swojego życia? Chyba trochę przesadzasz... wiadomo, forum jest specyficzne, jest tu od groma chamów i prostaków, ale żeby aż tak się przejmować wpisami głupków? Daj spokój 🙂 Wyjdź do ludzi a nie szukaj znajomości w internecie, a już na pewno nie w takim miejscu. Masz nauczkę na przyszłość Moja Droga. Fajnie by było, gdybyś z nami została i traktowała te tematy z przymrużeniem oka, ale jeśli masz cierpieć i się źle czuć przebywając tu, to faktycznie lepiej sobie odpuścić. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Mizo napisał:

Najgorsze chwile swojego życia? Chyba trochę przesadzasz... wiadomo, forum jest specyficzne, jest tu od groma chamów i prostaków, ale żeby aż tak się przejmować wpisami głupków? Daj spokój 🙂 Wyjdź do ludzi a nie szukaj znajomości w internecie, a już na pewno nie w takim miejscu. Masz nauczkę na przyszłość Moja Droga. Fajnie by było, gdybyś z nami została i traktowała te tematy z przymrużeniem oka, ale jeśli masz cierpieć i się źle czuć przebywając tu, to faktycznie lepiej sobie odpuścić. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze 🙂

Nawet nie wiesz, że stosujesz nietzsche'ańską erystykę,  ale bez zamierzonego skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tylko głupie forum, trzeba być.... zaburzonym by je traktować poważnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To tylko głupie forum, trzeba być.... zaburzonym by je traktować poważnie.  

Trzeba być zaburzonym,  żeby podsżywać się pod innych w necie, wyśmiewać i poniżać, to co tutaj robicie,  nikt normalny nie ma takich potrzeb, ale będąc świadomym tego, odwracacie kota ogonem i twierdzicie,  że ktoś kto to krytykuje jest zaburzony, dla psychicznych normalny jest dziwny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pozdrów też swoich innych znajomych,ktoś co innym wmawia swoje chore zachowania.. Koniec zabawy, bo ja akurat wystawie rachunek kilku osobom za pewne rzeczy.. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi.. Buźka 

Czekam na oficjalne zawiadomienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×