Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ldldl

Potrzebuję motywacji i kopa w doopę

Polecane posty

Gość ldldl

żeby się ogarnąć. Wiele w życiu straciłam, wiele porażek przez moje lenistwo ale chce pokazać ludziom którzy we mnie nie wierzyli i gnoili że potrafię i dopnę swojego. Może kiedyś będe inspiracją dla kogoś kto w siebie nie wierzył bo już ,,za pózno'' by coś osiągnąć, że da się wszystko naprawić i moje dzieci będą ze mnie dumne. Osiągnę wszystkie swoje plany i cele do wieku 33 lat. Jeśli kafeteria będzie jeszcze istnieć, napiszę czy mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brać ino przyklad
1 minutę temu, Gość ldldl napisał:

żeby się ogarnąć. Wiele w życiu straciłam, wiele porażek przez moje lenistwo ale chce pokazać ludziom którzy we mnie nie wierzyli i gnoili że potrafię i dopnę swojego. Może kiedyś będe inspiracją dla kogoś kto w siebie nie wierzył bo już ,,za pózno'' by coś osiągnąć, że da się wszystko naprawić i moje dzieci będą ze mnie dumne. Osiągnę wszystkie swoje plany i cele do wieku 33 lat. Jeśli kafeteria będzie jeszcze istnieć, napiszę czy mi się udało.

Tak udało Ci sie. Nawet jak się dziecia pochwalisz tym co zrobiłaś źle w zyciu. To i tak będą pod ogromnym zdziwieniem. Ze udalo Ci się takie rekordy pobić juz za młodu. Szok 

Od prezydenta order zasłużonych powinnaś dostać i to podwójny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkd

typowe cebulactwo wiedziałam że mnie nie wesprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×