Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
LenaN

Cz przyjaźń damsko męska jest możliwa.

Polecane posty

Gość Janusz

Lena, proszę cię nie żartuj. Nie ma przyjaźni damsko-męskiej. Miałem kiedyś na studiach takiego kolegę co za wszelką cenę chciał mieć za przyjaciółkę taką ładną dziewczynę - blondynka o twarzy anioła. Niestety on brzydal niski o szczurzej twarzy dwoił się i troił żeby z nią kumplować a ona tylko z niego się naśmiewała przy innych. Zaznaczam że on chciał tylko przyjaźni i nic więcej. Kilka miesięcy później przyszła do klubu studenckiego z jakimś wysokim brunetem z którym tańcowała przez cały czas trwania imprezy. Ten facet przy innych łapał ją za piersi i tyłek a potem w loży namiętnie się całowali. Tak to jest przyjaźń damsko-męska.

Gość Janusz

Lena, proszę cię nie żartuj. Nie ma przyjaźni damsko-męskiej. Miałem kiedyś na studiach takiego kolegę co za wszelką cenę chciał mieć za przyjaciółkę taką ładną dziewczynę - blondynka o twarzy anioła. Niestety on brzydal niski o szczurzej twarzy dwoił się i troił żeby z nią kumplować a ona tylko z niego się naśmiewała przy innych. Zaznaczam że on chciał tylko przyjaźni i nic więcej. Kilka miesięcy później przyszła do klubu studenckiego z jakimś wysokim brunetem z którym tańcowała przez cały czas trwania imprezy. Ten facet przy innych łapał ją za piersi i tyłek a potem w loży namiętnie się całowali. Tak to jest przyjaźń damsko-męska.

3 minuty temu, Gość Janusz napisał:

Ale o co ci chodzi byli tylko przyjaciółmi więc mogła być z kimś innym w związku 

Gość vdv
6 minut temu, Gość Janusz napisał:

chyba cos Ci się popie.pszyło w przyjażni nie ma miejsca na sex, więc wymogi celibatu to durnota jakas

Gość ja pierdziu

dobra lena, powiem ci tak, kolege możesz mieć, ale przyjaciela nie. Z kolegą będziesz widywać sie tylko gdy będzie okazja i okoliczności, nie ma tak że będziesz miała kolege z którym będziesz mogłą sobie wisieć na telefonie i sie zwierzać. Zapomnij. ZAPOMNIJ

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość prawde mówie wam napisał:

tak to wygląda z babskiej perspektywy, wyobraź sobie, że męski umysł działa inaczej niż babski. Chcesz przyjaźni to znajdź sobie koleżanke. Nie oczekuj, że facet będzie zachowywał sie jak transseksualista czyli baba z siurkiem. 

nas czcze gadanie kompletnie nie grzeje. 

Doszłam już do tych wniosków już dawno wiem, że  relacje przyjacielskie nie są czymś pożądanym a szkoda. Faceci  tego po prostu nie chcą traktują kobietę zero jedynkowo. Ale nie zgodzę się że facetów nie grzeje gadanie znam dużo gości co usta im się nie zamykają i gadają non stop. Jednego z moich adoratorów też nie interesowała go rozmowa ze mną natomiast widziałam kilkukrotnie że gaduła z niego, teraz ma to czego chciał zgodnie z życzeniem. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Gość Kasia
43 minuty temu, LenaN napisał:

I co żałujesz tego?

Na razie nie żałuję , ani znajomości ani romansu, ale na podobnym forum już się dowiedziałam że nie będzie dobrze,bo ciężko jest zrezygnować, dziwne to uczucie ale kocham męża ,a ten drugi też nie jest mi obojętny,

Gość gość

Moim zdaniem brzydki facet będzie chętniejszy na przyjaźń z kobietą niż przystojniak który przyjaźń z kobietą ma w d...

Gość facet po 40

> Cz przyjaźń damsko męska jest możliwa

Tak, jeśli facet to Twój ojciec, brat, syn, dziadek lub gej.

Albo jeśli baba jest lesbą.

Gość Qwer
2 godziny temu, LenaN napisał:

Ani jedno ani drugie.Fajnie jest czasem z kimś porozmawiać , wysłuchać, doradzić bez żadnych podtekstów 

Jasna sprawa że fajnie. Ale wydaje mi się że skoro jesteś w związku z kimś. To właśnie ta osoba powinna być tym odpowiednim Rozmówcą. 

Chyba że poprostu nie jesteś z nim szczera w pełni. To musisz liczyć się z tym ze i On nie będzie. Taki już świat 

33 minuty temu, Gość Qwer napisał:

Jasna sprawa że fajnie. Ale wydaje mi się że skoro jesteś w związku z kimś. To właśnie ta osoba powinna być tym odpowiednim Rozmówcą. 

Chyba że poprostu nie jesteś z nim szczera w pełni. To musisz liczyć się z tym ze i On nie będzie. Taki już świat 

Nie zawsze osobą z którą jesteś jest dobrym rozmówcą a może wcale nie chcesz żeby była bo i tak nie potrafi nic mądrego doradzić to po co rozmawiać 

Gość vvv
6 godzin temu, LenaN napisał:

Chciałam normalnej,przyjacielskiej relacji zwyczajnych,miłych rozmów a zawsze wychodzi z tego kompletne dno

Ja też chciałbym nawiązać przyjacielską relację z jakąś kobietą, ale żadna nie jest zainteresowana tym, by mnie poznać, bo nie jestem przystojny.

Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Doszłam już do tych wniosków już dawno wiem, że  relacje przyjacielskie nie są czymś pożądanym a szkoda. Faceci  tego po prostu nie chcą traktują kobietę zero jedynkowo. Ale nie zgodzę się że facetów nie grzeje gadanie znam dużo gości co usta im się nie zamykają i gadają non stop. Jednego z moich adoratorów też nie interesowała go rozmowa ze mną natomiast widziałam kilkukrotnie że gaduła z niego, teraz ma to czego chciał zgodnie z życzeniem. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Bzdura, ja chciałbym przyjacielskiej relacji z jakąś kobietą, niezależnie od wyglądu. Tylko co z tego, skoro kobiety nie chcą mieć żadnego kontaktu z mężczyznami, którzy nie są przystojni.

8 minut temu, Gość vvv napisał:

Bzdura, ja chciałbym przyjacielskiej relacji z jakąś kobietą, niezależnie od wyglądu. Tylko co z tego, skoro kobiety nie chcą mieć żadnego kontaktu z mężczyznami, którzy nie są przystojni.

Nie prawda ja wybieram na przyjaciół osoby ,z którymi rozmawia mi się na luzie są fajni a nie drętwi i wcale nie patrzę czy jest ktoś przystojny to ma być przyjacielska relacja a nie związek to co to za różnica ja kto wygląda.

4 godziny temu, Gość Gość napisał:

dwie osoby muszą chcieć tylko przyjaźni,  są to osoby szczęśliwe w związki (takie pocieszanie nieszczęśliwych może się różnie skończyć), osoba z którą się jest nie jest przez to zaniedbywana.  

Otóż to. Mam koleżankę, z którą się znam ponad 20-kilka lat. Nigdy nie myślałem o niej w kategoriach potencjalnej dziewczyny (aczkolwiek jest atrakcyjna). Poza tym jest obecnie w związku. I nikt nikomu nie przeszkadza. Także da się, tylko trzeba mieć hm... trochę umiejętności przewidywania, inteligencji? Aha. I nie jestem gejem.

Edytowano przez Argen
  • Like 1

Gość gość 45

Jest możliwa. Sam jestem w takiej relacji. Z tym że ta kobieta zupełnie mi się nie podoba, totalnie nie mój typ urody. Lubię od czasu do czasu dłużej z nią porozmawiać, pomogę jeżeli coś potrzebuje, ale zakochanie na pewno mi nie grozi. 

7 godzin temu, LenaN napisał:

Chciałam normalnej,przyjacielskiej relacji zwyczajnych,miłych rozmów a zawsze wychodzi z tego kompletne dno

Cos musisz robic nie tak. Mi tego typu relacje zawsze najlepiej wychodzily.

10 minut temu, Argen napisał:

Także da się, tylko trzeba mieć hm... trochę umiejętności przewidywania, inteligencji?

Dokladnie.

2 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Cos musisz robic nie tak. Mi tego typu relacje zawsze najlepiej wychodzily.

Na początku jest fajnie ale później trafiam na osoby które chcą coś więcej i się wycofuje 

Gość Gość
1 godzinę temu, LenaN napisał:

Nie zawsze osobą z którą jesteś jest dobrym rozmówcą a może wcale nie chcesz żeby była bo i tak nie potrafi nic mądrego doradzić to po co rozmawiać 

To po co być z taką osobą?

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To po co być z taką osobą?

Bo czasem tak po prostu jest i pewnych decyzji nie da się tak zmienić jak komuś kto przygląda się tylko z boku i doradza a życie piszę różne , dziwne scenariusze

Gość Gość

Nie da się.  Max to bycie znajomymi, kolezenstqem, czyli widywać się rzadko.  

Gość Gość

Lena, a czy to nie jest tak, że jesteś w nieszczęśliwym związku i szukasz kogoś, kogo nazywasz "przyjacielem" i jak już będziesz pewna to zostawisz tego z którym jesteś.  Czy dla Ciebie bycie przyjacielem nie oznacza, "muszę Cię długo i dobrze znać bez seksu, zaufać Ci itp i jak się okazesz dobrym przyjacielem to wtedy będzie miłość I porzuca swojego faceta"?

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Lena, a czy to nie jest tak, że jesteś w nieszczęśliwym związku i szukasz kogoś, kogo nazywasz "przyjacielem" i jak już będziesz pewna to zostawisz tego z którym jesteś.  Czy dla Ciebie bycie przyjacielem nie oznacza, "muszę Cię długo i dobrze znać bez seksu, zaufać Ci itp i jak się okazesz dobrym przyjacielem to wtedy będzie miłość I porzuca swojego faceta"?

Może i trochę masz racji ale nie do końca .To że chcę mieć znajomych to chyba nic złego .

Gość retyret
6 minut temu, LenaN napisał:

Może i trochę masz racji ale nie do końca .To że chcę mieć znajomych to chyba nic złego .

Smutne to.... i wiele wyjaśnia.

Gość gamoń

Do czego mi jakas łajza pod telefonem?

Zebym wysłuchiwał smętów i wiecznego marudzenia?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować