Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaite

Co sądzicie o facetach korzystajacych z usług prostytutek?

Polecane posty

Gość Kaite

Ostatnio poznałam takiego chłopaka młodego bo 28 lat i on mi się przyznał że tak robi. Straciłam do niego zainteresowanie. Nie wiem dlaczego ale mnie to odrzuciło.

Jak wy to widzicie?

Gość Taka prawda
Przed chwilą, Gość Kaite napisał:

Ostatnio poznałam takiego chłopaka młodego bo 28 lat i on mi się przyznał że tak robi. Straciłam do niego zainteresowanie. Nie wiem dlaczego ale mnie to odrzuciło.

Jak wy to widzicie?

Masz rację, to jakiś typ nie znający swojej wartości, bez ambicji. Nie mam naście lat, dużo kobiet przetoczyło się w moim życiu w tym ANI JEDNA prostytutka.

Gość Gosc

Jesli z jakiegos powodu jest prawiczkiem po 22 roku zycia to jak najbardziej rozumiem ze chce sie wybrac, cnota u chlopaka w takim wieku to praktycznie odpychacz kobiet, one nieomal to wyczuwaja a co dopiero jakie obrzydzenie czuja jak sie dowiedza. 

W innym wypadku zwykle to malo uzasadnione. 

Gość Robert

Wiesz problem jest złożony i ma dwa oblicza. Jedni przychodzą na sex bo nie aja partnerki lub szukają przygód. Inni chcą miło spędzić czas lub wieczór w towarzystwie miłej, eleganckiej i inteligentnej kobiety która dodatkowo ich wysłucha czasem jest to jedyna kobieta z którą mogą swobodnie rozmawiać. Piszę to z perspektywy męża gdyż moja żona tym się zajmuje. Ma tylko kilku stałych klientów. Przedział wiekowy 25-59 lat. I naprawdę nie zawsze jest sex

Gość inna
11 minut temu, Gość Kaite napisał:

Jak wy to widzicie?

Jest popyt, jest podaż, kluby nocne mnożą się jak grzyby po deszczu, o czymś to świadczy.

Lepiej korzystać z usług profesjonalistki, niż kozę obracać 😂

Wbrew pozorom z usług prostytutek korzysta bardzo dużo facetów. Bez względu na wiek,zajmowane stanowisko,stan cywilny itd. Bardzo często są to "stałe układy" Ktoś kto prowadzi intensywny tryb życia i nie ma czasu na relacje damsko-męskie(założenie rodziny czy jakikolwiek związek)od czasu do czasu pewnie gdzieś musi "rozładować" napięcie. Czasami faceci w stałych związkach korzystają z tego typu usług ponieważ partnerka nie jest otwarta na eksperymenty i preferuję tylko jedną pozycję,nie lubi "francuza" lub uprawia tylko seks przy zgaszonym świetle.Znalem kiedyś związek "na odległość" gdzie kobieta pracowała za granicą (USA) i widywali się ze sobą dwa,trzy razy w roku. Nie wiem jakie mięli układy między sobą ale facet regularnie korzystał z usług prostytutek.

2 minuty temu, Gość inna napisał:

Jest popyt, jest podaż, kluby nocne mnożą się jak grzyby po deszczu, o czymś to świadczy.

Lepiej korzystać z usług profesjonalistki, niż kozę obracać 😂

😂

Gość Katie

Po tym jak to usłyszałam wydał mi się nieudacznikiem. Że skoro musi korzystać to coś jest z nim nie tak.

Gość Zuzka
Przed chwilą, Gość Robert napisał:

Wiesz problem jest złożony i ma dwa oblicza. Jedni przychodzą na sex bo nie aja partnerki lub szukają przygód. Inni chcą miło spędzić czas lub wieczór w towarzystwie miłej, eleganckiej i inteligentnej kobiety która dodatkowo ich wysłucha czasem jest to jedyna kobieta z którą mogą swobodnie rozmawiać. Piszę to z perspektywy męża gdyż moja żona tym się zajmuje. Ma tylko kilku stałych klientów. Przedział wiekowy 25-59 lat. I naprawdę nie zawsze jest sex

Czyli co? Uważasz żeby porozmawiać z mądrą, inteligentną kobietą to musi być prostytutka która robi to dla kasy? Daruj sobie, ona mądra bo kasę z niego zedrze, on głupi bo płaci zdzirze.Przemilczę co o tobie myślę, tak będzie lepiej dla ciebie.

Gość Zuzka
Przed chwilą, Gość Katie napisał:

Po tym jak to usłyszałam wydał mi się nieudacznikiem. Że skoro musi korzystać to coś jest z nim nie tak.

Masz 100% racji, jestem w stanie zrozumiec faceta bez nóg, zadzwoni i do niego przyjedzie żeby mu ulżyć, ale młody facet??? Dno!

Gość inna
2 minuty temu, acordeon napisał:

😂

A nie jest tak? 

Poza tym, czym się różni "dama do towarzystwa" od cichodajki? 

Ta pierwsza potrafi zadbać o cudzy i swój interes.

1 minutę temu, Gość Zuzka napisał:

Czyli co? Uważasz żeby porozmawiać z mądrą, inteligentną kobietą to musi być prostytutka która robi to dla kasy? Daruj sobie, ona mądra bo kasę z niego zedrze, on głupi bo płaci zdzirze.Przemilczę co o tobie myślę, tak będzie lepiej dla ciebie.

Korzystanie z usług prostytutki jest zwykłą odmianą masturbacji. Bez emocji, zwykłe zaspokojenie chuci w szybkim czasie. "Wyrwanie" laski w klubie czy innym miejscu nie jest trudne, ale wymaga czasu i inwencji. Można by powiedzieć, że efekt ten sam. Brakuje tylko gry wstępnej a jest ona najważniejsza. Przynajmniej dla mnie.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość inna napisał:

A nie jest tak? 

Do których się zaliczasz?

14 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

Masz rację, to jakiś typ nie znający swojej wartości, bez ambicji. 

Zupełnie nie zgadzam się z Tobą. Czasami ani brak ambicji ani posiadanie i znanie swojej wartości nie mają tu nic do rzeczy. Często jest to po prostu rozrywka.

3 minuty temu, Gość inna napisał:

A nie jest tak? 

👍

Gość Zuzka
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Korzystanie z usług prostytutki jest zwykłą odmianą masturbacji. Bez emocji, zwykłe zaspokojenie chuci w szybkim czasie. "Wyrwanie" laski w klubie czy innym miejscu nie jest trudne, ale wymaga czasu i inwencji. Można by powiedzieć, że efekt ten sam. Brakuje tylko gry wstępnej a jest ona najważniejsza. Przynajmniej dla mnie.

Preferujesz prostytutki? Czyli co ? Byle się zlać, brawo ty! Wolałabym niech sobie wytrzepie jak ma w syf wkładać.

2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Korzystanie z usług prostytutki jest zwykłą odmianą masturbacji. 

No niezupełnie.

5 minut temu, Gość inna napisał:

A nie jest tak? 

Jest to taka sama instytucja jak każda inna. Tylko z uwagi na światopogląd inaczej odbierana.

2 minuty temu, Gość Zuzka napisał:

Preferujesz prostytutki? Czyli co ? Byle się zlać, brawo ty! Wolałabym niech sobie wytrzepie jak ma w syf wkładać.

A czy gdzieś nadmieniłem o swoich preferencjach? Nie. Opisałem tylko swój punkt widzenia. Chyba nie zrozumiałaś. Lubię "wyrywać" laski. 

Gość gosc
10 minut temu, Gość Zuzka napisał:

Masz 100% racji, jestem w stanie zrozumiec faceta bez nóg, zadzwoni i do niego przyjedzie żeby mu ulżyć, ale młody facet??? Dno!

kusza nie mozesz wybaczyc mezowi ze na ... chodzil🤣🤣 nie powiedzial ze lepsza od nich bylas?🤣🤣

31 minut temu, Gość Kaite napisał:

Co sądzicie o facetach korzystajacych z usług prostytutek?

Jeśli facet jest wolny, to jego sprawa i wybór. Niedobrze tylko, jeśli później wychodzą tego skutki w relacji. A często tak właśnie jest.

Gość inna
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Do których się zaliczasz?

Do tych, którzy mając jasno określony cel i jakieś zasady życiowe, starają się zrozumieć "inny" otaczający jego świat.

Osobiście nie znam takiej osoby więc nie muszę się wczuwać... a tak na ten moment też myślę sobie że są żałośni... ci którzy ganiają za babeczkami byleby bylo 'za darmo' niewiele od nich się różnią : )

• Like 1
  • Thanks 1

Gość gość

A czy to nie jest dla Was obrzydliwe? Pytam powaznie. ja kiedyś raz skorzystałem i przez cały czas przeszkadzała mi myśl że może przed chwilą spuszczał się na nią i całował jakiś stary gruby kierowca tira z zepsutymi zębami. Przeciez one maja kilkunastu dziennie i zazwyczaj to są oblechy. Nigdy więcej tego nie zrobię.

5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A czy gdzieś nadmieniłem o swoich preferencjach? Nie. Opisałem tylko swój punkt widzenia. Chyba nie zrozumiałaś. Lubię "wyrywać" laski. 

Tylko?😀

Przed chwilą, Gość gość napisał:

A czy to nie jest dla Was obrzydliwe? Pytam powaznie. ja kiedyś raz skorzystałem i przez cały czas przeszkadzała mi myśl że może przed chwilą spuszczał się na nią i całował jakiś stary gruby kierowca tira z zepsutymi zębami. Przeciez one maja kilkunastu dziennie i zazwyczaj to są oblechy. Nigdy więcej tego nie zrobię.

No i to jest coś co potrafi zniechęcić😄

Choć znów to nie mydło i się nie wymydli.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

A przecież wystarczyło o tym wcześniej pomyśleć, co nie?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować