Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaite

Co sądzicie o facetach korzystajacych z usług prostytutek?

Polecane posty

Gość Ona ciekawa
39 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

"Mądra" inaczej. A wiesz, że to rzuca się w oczy? Nie jesteś w stanie przyswoić ani jednogo prostego zdania. 

Dopisek: wyraz "mądry" odnosił się do zwrotu nie ciebie. 

Idź zrobić clean up cuckoldzie i nie mądrz się😂

Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Strasznie nachalna baba. 😉

W rzeczy samej 😀

1 minutę temu, Gość inna napisał:

Ze skrzynką? Do Wielkanocy zagościsz u mnie? 😜

Z liściastych mam tylko zieloną o dwóch smakach, maliny i truskawki z bitą śmietaną. 

Czarną mocną. Tylko czarną Maestro pija. Czarną fusiastą 😀

Gość Gość

Nigdy nie odważyłbym się mieć stosunku z prostytutka. Zdarza mi się jeżdżąc po kraju  zatrzymać przy takiej w lesie, ale tylko by pokazała mi pupę z cipka albo zrobiła przy mnie siku. Wydaję 50 zł, podniecam się mocno, siknę i jadę dalej.

Gość inna
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Miałem raczej na uwadze długi majowy weekend. To dobry czas na powrót do domu😎

Idealnie. Ja w tym okresie często dom opuszczam.

Jesteśmy umówieni.

Gość inna
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Czyli wyjedziemy razem? Znaczy, jesteśmy umówieni.

Nie tak prędko, lodówkę turystyczną masz? Ciepłe martini tak samo smaczne, jak schłodzony koniak.

4 minuty temu, Gość inna napisał:

Nie tak prędko, lodówkę turystyczną masz? Ciepłe martini tak samo smaczne, jak schłodzony koniak.

Zróbmy tak, ile mam tego martini w końcu kupić? Bo nie wiem czy będzie co schładzać. Nie znam Twoich możliwości przepałowych. 

Gość inna
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zróbmy tak, ile mam tego martini w końcu kupić? Bo nie wiem czy będzie co schładzać. Nie znam Twoich możliwości przepałowych. 

Niczego nie kupuj, przecież będziesz moim gościem. 

W myśl staropolskiej gościnności: co je moje, to je twoje, bierz co chcesz 😊

Miłej zabawy życzę.

Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tyle przestrzegają kobiety zeby nie były namolne ....

Niech robi co chce.

Gość inna
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Tyle przestrzegają kobiety zeby nie były namolne ....

No widzisz jak to jest? niby o tym wiedzą, a zastosować w życiu nie potrafią 😉

11 minut temu, Gość inna napisał:

Niczego nie kupuj, przecież będziesz moim gościem. 

W myśl staropolskiej gościnności: co je moje, to je twoje, bierz co chcesz 😊

Miłej zabawy życzę.

Ale tak dosłownie mam brać co chcę?! Fajnie! Już mam parę ciekawych pomysłów!

Gość inna
10 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale tak dosłownie mam brać co chcę?! Fajnie! Już mam parę ciekawych pomysłów!

Nie tak dosłownie, ostrzegam. Precz z łapami od mojego laptopa, telefonu i ostatniej tabliczki czekolady.

Pa.

Gość facet po 40
4 godziny temu, Gość Kaite napisał:

Ostatnio poznałam takiego chłopaka młodego bo 28 lat i on mi się przyznał że tak robi. Straciłam do niego zainteresowanie. Nie wiem dlaczego ale mnie to odrzuciło.

Jak wy to widzicie?

Normalny facet któremu brakuje.

Gość HMMM

Ciekawi mnie skąd taka pogarda do facetów korzystających z prostytutek?

Jeżeli są sami to przecież nikogo nie krzywdzą a każdy ma swoje potrzeby. Niektórzy nie spełniają dzisiejszych wymogów pań , zwłaszcza w dobie facebooków itp.

Kobietom jest łatwiej oceniać bo to one decydują czy  ''dopuszczą '' faceta.

2 godziny temu, Gość inna napisał:

Nie tak dosłownie, ostrzegam. Precz z łapami od mojego laptopa, telefonu i ostatniej tabliczki czekolady.

Pa.

Nie wierzę, że mogłaś tak napisać. Laptop i telefon grzeją mnie, ale ostatnia tabliczka czekolady jest do negocjacji. Jest najlepsza.

Gość x45

Chcę przyznać, że chodzi mi po głowie skorzystanie z usług prostytutki.

Mam 45 lat. Rozwiodłem się ~rok temu i próba poznania kobiety jakoś mi nie wychodzi. Na sympatii było fatalnie. Kobiety prawie wcale nie odpisują, a jedyna którą poznałem i piszemy ze sobą jest starsza niż ja i nie jest w moim typie.
Co jakiś czas spotykam się na sex z byłą żoną... tylko to wcale nie jest komfortowa sytuacja, bo po takich spotkaniach mam "doła" i tak sobie kombinuję, że ona robi to celowo, abym nie mógł poznać innej kobiety, bo jednak te spotkania blokują mnie psychicznie.

Mam dylemat, bo jeszcze niedawno marzył mi się drugi związek z kobietą lepszą niż moja była, a teraz jestem bliski kapitulacji i chcę spróbować po prostu sexu za kasę.
Dla mnie zasadnicza różnica to nie płacenie, ale to, że sex z prostytutką nie daje żadnej nadziei na jakiś związek, a jakaś rozmowa i podrywanie normalnej kobiety jest jednak szansą na ułożenie sobie życia.

Tylko teraz już zwątpiłem, że znajdę kobietę do związku, więc chcę ułożyć sobie samotne życie i właśnie dlatego myślę o skorzystaniu z usług ładnej i młodej kobiety, na względy której w realnym świecie nie mam szans.

Gość gość
7 godzin temu, Gość Kaite napisał:

Jak wy to widzicie?

Tylko skończone życiowe przegrywy korzystają z usług pań do towarzystwa, bo żadna dziewczyna w realu nie dałaby im zamoczyć. Jedyna szansa na seks z kimś innym niż własna ręka dla 40-letnich prawiczków na utrzymaniu mamusi.

Gość gość
44 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie wierzę, że mogłaś tak napisać. Laptop i telefon grzeją mnie, ale ostatnia tabliczka czekolady jest do negocjacji. Jest najlepsza.

Uważaj, ta czekolada jeszcze niedawno była w czyimś odbycie.

Generalnie odrzuca mnie to. Ale gdybym się dowiedziała, nie odrzuciłabym z góry z tego powodu mężczyzny. Ważne są też okoliczności, powody, czy to było incydentalne itp. Kogoś, kto ma taki po prostu sposób na seks i robił to regularnie oraz uważałby to za super sprawę, nie zaakceptowałabym.

Gość gośćgość
Przed chwilą, Laura_DeLoessian napisał:

Generalnie odrzuca mnie to. Ale gdybym się dowiedziała, nie odrzuciłabym z góry z tego powodu mężczyzny. Ważne są też okoliczności, powody, czy to było incydentalne itp. Kogoś, kto ma taki po prostu sposób na seks i robił to regularnie oraz uważałby to za super sprawę, nie zaakceptowałabym.

Mądrze piszesz, wolałbym ciebie raz jak prostytutkę dziesięc razy 😉  😄

Gość inna
51 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A wiesz, że ta czekolada to tak naprawdę moja kupa? Zrobiłam do foremki i wsadziłam do zamrażarki. Delicje, mówię Ci.

Gość gość
4 minuty temu, Laura_DeLoessian napisał:

Dlaczego jesteś Laura?

Gość Gość

Ja jestem po 30 w tej chwili dużo facetów, kolegów czy znajomych jest już żonatych. Natomiast każdy z nich przed poznaniem swojej żony jeździł do burdelu i to wiele razy. Wiem to na 100% stąd, że moje koleżanki a nawet ja ich podwoziliśmy do innego miasta do agencji towarzyskich i wysadzałyśmy pod samymi drzwiami. Oni nie jeździli swoimi samochodami bo się bali, że ktoś ich podpatrzy. Ja z żadnm z nich w związek bym nie weszła a czy przyznawali się żonom napewno nie. Owszem mówili, że byli w związkach w których współżyli ale, że z prostytutką to napewno nie. Oni się tłumaczyli, że muszą tam jeździć bo mają swoje potrzeby a są sami i nie wytrzymają. Ja na dzień dzisiejszy uważam że ponad 90% facetów korzysta z takich agencji, wystarczy raz i potem już jeżdżą.

Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego jesteś Laura?

Pewnie prawdziwe imię.

Gość Bodaj

Kiedyś oglądałam jeden film z  Woody Allen'em, gdzie bohater przez niego grany laduje w burdelu. Nieśmiało wyznał burdelmamie, ze nigdy nie płacił za seks, a ona na to: tak Ci sie tylko wydaje.

Gość inna
1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Była 😊

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować