Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tam pieluszki osrane i nieprzespane noce? ;D

Polecane posty

Gość gość

Ja wstałam godzinę temu, bo wczoraj byłam na mieście z koleżankami ;D Dziś zrobie sobie dzień leniuchowania przy netflixie a jutro może się wybiorę do kina i na kolacje gdzieś na mieście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj to przykre, ze nie chce Cie zaden facet i zamiast przytulac sie do meza musisz szlajac sie po miescie z kolezankami. Ja mialam wiecej szczęścia i mimo wszystko Tobie tez tego życzę 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz sobie na kolację SAMA smacznego 😁

Koleżanki pewnie też niedługo zajdą w ciążę i pytanie brzmi co z tobą kiedy one będą zajmowały się dziećmi 😁

Ale zawsze zostanie ci Netflix którego podglądasz SAMA 😁

A teraz idę do mojej młodej poszaleć 😁 pozdrawiamy 👩👶🏼🧒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pieluchy mam dawno za sobą to raz, a dwa dziecko ma też ojca więc nie widzę powodu żebym była do dzieci przywiązana przez kilka lat bez możliwości wyjścia. 

Za 2 godziny jadę z koleżankami do miasta. Jakieś kino, coś zjemy, później może impreza. Jutro mam dzień wolny więc pewnie poleżę na kanapie z mężem i obejrzymy jakiś film, wieczorem wyskoczymy coś zjeść. W niedzielę dzieciaki wracają więc pewnie coś razem ugotujemy, zajmiemy się ozdabianiem domu na święta, upieczemy pierniki, a wieczorem coś ciekawego obejrzymy. 

Więc jeśli chciałaś się pochwalić jakie masz fajne życie to chyba Ci się nie udało, bo wiele kobiet, które są matkami również wychodzi, robi coś dla siebie, utrzymuje kontakty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję nudnego życia... Skoro musisz się dowartosciowac na forum dla matek to chyba coś jest z tobą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spoko bardzo 🙂 wzięłam sobie wolne w pracy, syn w szkole jeszcze jest, bo maz to zaprowadził. Byłam na zakupach świątecznych, kupiłam prezenty i teraz się nudzę. Spac do południa nie lubię, to było fajne jak miałam 16 lat, teraz jak wstanę o 9 to mam wrażenie,że sporo dnia zmarnowalam. W weekend leniu...r i nie wychodzę nigdzie bo mi sie nie chce. Chyba już wyrislam z shoppingu i imprezek z psiapsiólami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez sie ciesze, ze dzisiaj moge dluzej z mezem posiedziec i wstac jutro 9-10, o 15 mamy kino, a potem pojdziemy cos zjesc.

Nie chce dzieci, bo ciezko tesknic do czegos, czego nigdy sie nie doswiadczylo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wdizialem taka ostatnio z dwojka dzieci zakupami wory pod oczami miala faktycznie szczesliwa kobieta buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wdizialem taka ostatnio z dwojka dzieci zakupami wory pod oczami miala faktycznie szczesliwa kobieta buahah

Buahah a Ty jesteś szczęśliwa? Siedzisz na forum dla matek i przeżywasz najlepsze chwile swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja wstałam godzinę temu, bo wczoraj byłam na mieście z koleżankami ;D Dziś zrobie sobie dzień leniuchowania przy netflixie a jutro może się wybiorę do kina i na kolacje gdzieś na mieście ;D

Phi. Ja mam dziecko dwuletnie i niańkę na kilka h kiedy zechce, na seriale mam czas, ma miasto mam czas, w weekend randka z mężem bo teściowa bierze dziecko. To jest to a nie to twoje życie przegrywa na netflixie. Nie pracuję bo mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nieprzespane nocki? Proszę cię. Córka 4 miesiące. Każda noc przespana ❤️ Też byłam wczoraj u koleżanki i Netflix codziennie.

Robię dokładnie co ty tylko druga osobę z którą mogę to robić nie tak jak ty..sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nieprzespane nocki? Proszę cię. Córka 4 miesiące. Każda noc przespana ❤️ Też byłam wczoraj u koleżanki i Netflix codziennie.

Robię dokładnie co ty tylko druga osobę z którą mogę to robić nie tak jak ty..sama

Też tak miałam do 4 miesiąca 😂 potem się zaczęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×