Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta zawsze moze, ale facet musi byc zdrowy i podniecony, by moc uprawiac seks

Polecane posty

Gość gość

Kobiety powinny byc duzo bardziej wyrozumiale wobec mezczyzn, ktorzy cierpia na zaburzenia wzwodu!

jak mezczyzna chcialby ale nie moze, to trzeba go wspierac, a nie porzucac !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Inna konsekwencja powyższego jest taka, że to kobieta powinna w szczególności dbać o to, by być zadbaną i powabną dla swojego mężczyzny.

 

jak mężczyźnie ma stanąć na widok zaniedbanej 45 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onasu

Zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

U kobiety bez podnkecenia to żadna przyjemność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
36 minut temu, Gość gość napisał:

Inna konsekwencja powyższego jest taka, że to kobieta powinna w szczególności dbać o to, by być zadbaną i powabną dla swojego mężczyzny.

 

jak mężczyźnie ma stanąć na widok zaniedbanej 45 latki?

A jak kobiecie ma sie zrobić mokro gdy dotyka ja 40letni lysiejacy slaslak?? Do tego schorowany jak jej 80cio letni dziadek? Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Anty Bazyl napisał:

A jak kobiecie ma sie zrobić mokro gdy dotyka ja 40letni lysiejacy slaslak?? Do tego schorowany jak jej 80cio letni dziadek? Fuuuj

co ma zdrowie partnera do atrakcyjnosci seksualnej?

wyglad to sie zgadzam, ale zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawam
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Inna konsekwencja powyższego jest taka, że to kobieta powinna w szczególności dbać o to, by być zadbaną i powabną dla swojego mężczyzny.

 

jak mężczyźnie ma stanąć na widok zaniedbanej 45 latki?

Ta zaniedbana 45 latka ,jak wygląda .Opisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobieta też musi być zdrowa żeby to zrobić a nie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Kobiety powinny byc duzo bardziej wyrozumiale wobec mezczyzn, ktorzy cierpia na zaburzenia wzwodu!

jak mezczyzna chcialby ale nie moze, to trzeba go wspierac, a nie porzucac !!!!!!

Są wyrozumiałe i wspierają ,nawet całe życie .Nie porzucają !!! Są tylko ,bardzo nieszczęśliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To facet nie wspiera i nie kocha tylko olewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To facet nie wspiera i nie kocha tylko olewa .

Bzdury. To kobiety cały czas szukają kogoś lepszego, a jak tylko taki się pojawi to odchodzą. A przy chorobie to już w ogóle nie ma szans, by kobieta dała jakiekolwiek wsparcie partnerowi, od razu go zostawi.

To mężczyźni są bardziej empatyczni i prawdziwie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
6 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Bzdury. To kobiety cały czas szukają kogoś lepszego, a jak tylko taki się pojawi to odchodzą. A przy chorobie to już w ogóle nie ma szans, by kobieta dała jakiekolwiek wsparcie partnerowi, od razu go zostawi.

To mężczyźni są bardziej empatyczni i prawdziwie kochają.

🤮 

Zobacz kto odchodzi do zdrowej gdy urodzi sie np. Chore dziecko. Kto porzuca rodzinę i obarcza wszystkim kobiete. 

Pi3rdolisz jedno i to samo. Idz do psychologa na terapię póki młody jesteś. Jeszcze masz szansę sie uratować. 

Jesteś nieobiektywny i oderwany od rzeczywistości. Pogrążony w swoich urojeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

co ma zdrowie partnera do atrakcyjnosci seksualnej?

wyglad to sie zgadzam, ale zdrowie?

Zdrowie i kondycja są bardzo ważne. Podnieca silny zdrowy samiec a nie spocony zasapany grubas. Czego nie rozumiesz? Piszesz jakieś banialuki. Co innego jak mezcyzna zachoruje w trakcie związku, ale sa piękne wspomnienia i wspólne zycie, a mezcyzna jest dobrym człowiekiem i kochającym mezem a co innego brać kaleke życiowa i seksualna na glowe. Po co to komu? Faceci sie tak nie poswiecaja. Kobiety Równiez zmadrzaly. Sam jesteś niwwyrozumialy a szukasz wyrozumialosci. Może najwyższej pora poszukać tego w sobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewrqrqewrq

A ja uważam , żę auotor ma rację. Impotencja jest takim samym problemem zdrowotnym jak wszystko inne, jak np. nietrzymanie moczu czy biegunka. Jeśli kobieta się wyżywa na impotencie  a on na odlewkę jej wytyka, że jest stara i zaniedbana - to nigdy żadnego problemu nie rozwiążą.

Natomiast nie zgadzam się, ze kobieta zawsze może 😉 - do konsultacji z ginekologiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość Anty Bazyl napisał:

🤮 

Zobacz kto odchodzi do zdrowej gdy urodzi sie np. Chore dziecko. Kto porzuca rodzinę i obarcza wszystkim kobiete. 

Pi3rdolisz jedno i to samo. Idz do psychologa na terapię póki młody jesteś. Jeszcze masz szansę sie uratować. 

Jesteś nieobiektywny i oderwany od rzeczywistości. Pogrążony w swoich urojeniach. 

To nie mi jest potrzebna terapia, tylko wam - zaślepionym nienawiścią do mężczyzn kobietom takim jak mizo czy ty.

Jestem obiektywny i nie mam urojeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To nie mi jest potrzebna terapia, tylko wam - zaślepionym nienawiścią do mężczyzn kobietom takim jak mizo czy ty.

Jestem obiektywny i nie mam urojeń.

Masz urojenia, bo jak wspomniała poprzedniczka to facet  częściej porzuca chore dziecko i jego matkę, bo go to przerasta, a ilu jest alimenciarzy, sami nie głodują, a dziecku swojemu żałują. To chłopy chcą wygodnego życia bez obowiązków, sami się najpierw zmieńcie, a później wymagajcie od innych. Masz problem ze wzwodem to go lecz, jeśli stwiorzysz związek oparty na miłości, a nie wyglądzie kobiety, to ona  cie nie zostawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz urojenia, bo jak wspomniała poprzedniczka to facet  częściej porzuca chore dziecko i jego matkę, bo go to przerasta, a ilu jest alimenciarzy, sami nie głodują, a dziecku swojemu żałują.

Takich sobie wybieracie. Ale to mniejszość.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

To chłopy chcą wygodnego życia bez obowiązków

Bzdura.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz problem ze wzwodem to go lecz

Nie jestem autorem tematu.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

jeśli stwiorzysz związek oparty na miłości, a nie wyglądzie kobiety, to ona  cie nie zostawi. 

Nie będąc przystojnym, nie da się być kochanym przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×