Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vikiviki123

Prawo jazdy za którym razem czy teraz jest trudno.

Polecane posty

Gość Vikiviki123

Mąż mnue wysyła na prawo jazdy ja sie boje bo jestem rozkojazona boje sie ze zrobię komuś krzywdę sobie albo dziecku... On tego nie rozumie mowi co ty gadasz bedziesz śmigać jak się nauczysz.Teraz testy są trudne jazda drogą polną to nie jazda drogą dwukierunkowa.. Jak było u was...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Vikiviki123 napisał:

[...]  jazda drogą polną to nie jazda drogą dwukierunkowa.. [...]

Nie, ale na polnej masz możliwość poszaleć, przetestować i wyczuć auto, co jest istotne, by poczuć się pewniej. No i wyćwiczyć koordynację.

3 minuty temu, Gość Vikiviki123 napisał:

[...] Teraz testy są trudne [...]

Bardzo łatwe, jeśli się porządnie przyswoi teorię. Natomiast, prawdziwa nauka i praktyka tak naprawdę zaczynają się po otrzymaniu prawa jazdy, kiedy trzeba sobie radzić już samemu i dalej wyrabiać umiejętności.

6 minut temu, Gość Vikiviki123 napisał:

[...] boje sie ze zrobię komuś krzywdę sobie albo dziecku [...]

Jazda autem pociąga za sobą pewne ryzyko, jak każda ludzka aktywność. Nawet, jeśli Ty nauczysz się prowadzić po mistrzowsku nie powiedziane, że inny uczestnik ruchu nie spowoduje wypadku. Trzeba się z tym liczyć po prostu, zadbać maksymalnie o bezpieczeństwo, wybrać odpowiednie auto. Nauczyć się radzić sobie ze stresem i działaniem w ekstremalnych przypadkach.

10 minut temu, Gość Vikiviki123 napisał:

[...] co ty gadasz bedziesz śmigać jak się nauczysz [...]

Strach ma wielkie oczy i warto spróbować. Ale też...

11 minut temu, Gość Vikiviki123 napisał:

[...] ja sie boje [...]

...zawsze możesz zrezygnować. Twój wybór. Mąż Cię przecież nie będzie zmuszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikiviki123

Dziekuje za odpowiedzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Ja bardzo bym chciała iść na prawko. Ale strach siedzi w głowie.am plan że do 40 zrobić prawko.msm na to 5 lat. Marzy mi się samodzielność. Pojechać samej a nie mąż mnie wozi. Rozmarzylam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Dawno temu miałam takie same rozkminy.To naturalne że stres jest.. zdawałam 7 razy dziś śmigam na luzie i nie muszę prosić nikogo o podwiezienie.Wiesz jaki to komfort dla kobiety.Wsiadasz i jedziesz .Na początku jak wsiadasz za kierownicę zawsze jest stres z czasem wszystko mija.Powodzenia i nie rezygnuj.Jest  moc 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci uczą się jeździć na rowerze na dwóch kółkach a dorośli autem.Porównywalne.Jak się myśli jadąc na egzaminie to błędu się nie popełni ale wystarczający chwila nieuwagi i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×