Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogromna część kobiet pracuje TYLKO dlatego, że mąż nie zarabia tyle, żeby nie musiała pracować. Taka jest prawda.

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

To masz goowniane pojęcie, jeśli myślisz, że facet ma ochotę "dyrygować" w tysiącach spraw dotyczących codziennego życia. Chce mieć spokój i to co napisałem wyżej.

Nie chodzi o jego ochotę, tylko moralny obowiązek, jako osoby, która zaznała więcej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

|To wymysł głupich bab, po WSRCh, że facet potrzebuje "gadania". Bo naprawde potrzebuje spokoju po powrocie pracy, dobrego obiadu w posprzatanym mieszkaniu i seksu kiedy zechce. >

TAK res i dlatego CAŁY DZIEŃ SIEDZISZ NA BABSKIM  FORUM DOT MACIERZYŃSTWA I ROZMAWIASZ Z  KOBIETAMI Jesteś CIPA  nie facet . Twoja zona nie rozmawia z toba a wiesz dlaczego ? Bo interesuje ja tylko kasa i nic więcej . Jesteś tylko bankomatem w swoim  domu . 

Z kim ty niby uprawiasz ten seks na zawołanie  jak 3 miesiące  siedzisz na statku z  samymi facetami ? ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Przytoczysz, który dokładnie kawałek masz na myśli? Nie znam dobrze ich twórczości.

Choćby ten:

18 minut temu, Gość gość napisał:

  "Czyli krótko mówiąc  res nie masz nic dogadania w swoim  domu ...."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

To wymysł głupich bab, po WSRCh, że facet potrzebuje "gadania". Bo naprawde potrzebuje spokoju po powrocie pracy, dobrego obiadu w posprzatanym mieszkaniu i seksu kiedy zechce. 

 

I do tego wszystkiego potrzebuje żelastwa na palcu? Jak chcesz spokoju, to nie sprowadzasz sam na siebie kogoś, kto plącze się pod nogami i zajmuje niepotrzebną przestrzeń w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

|To wymysł głupich bab, po WSRCh, że facet potrzebuje "gadania". Bo naprawde potrzebuje spokoju po powrocie pracy, dobrego obiadu w posprzatanym mieszkaniu i seksu kiedy zechce. >

TAK res i dlatego CAŁY DZIEŃ SIEDZISZ NA BABSKIM  FORUM DOT MACIERZYŃSTWA I ROZMAWIASZ Z  KOBIETAMI Jesteś CIPA  nie facet . Twoja zona nie rozmawia z toba a wiesz dlaczego ? Bo interesuje ja tylko kasa i nic więcej . Jesteś tylko bankomatem w swoim  domu . 

Z kim ty niby uprawiasz ten seks na zawołanie  jak 3 miesiące  siedzisz na statku z  samymi facetami ? ?? 

Spier... głupia ci.po 

Seks uprawiam z twoją żoną lesba. Tak, zdradza ciebie 😝.   Nie tylko ze mną, także z listonoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I do tego wszystkiego potrzebuje żelastwa na palcu? Jak chcesz spokoju, to nie sprowadzasz sam na siebie kogoś, kto plącze się pod nogami i zajmuje niepotrzebną przestrzeń w mieszkaniu.

Zapomniałaś o innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

hmm bycie żoną to nie wstyd największy wstyd dla kobiety to taki inkubator co ma więcej niż 2 dzieci i siedzi w gównach i pieluchach i w końcu sama się staje takim ..., rzygo, śmieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Przed chwilą, Gość gośc napisał:

hmm bycie żoną to nie wstyd największy wstyd dla kobiety to taki inkubator co ma więcej niż 2 dzieci i siedzi w gównach i pieluchach i w końcu sama się staje takim ..., rzygo, śmieciem

g ó w n e m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

I do tego wszystkiego potrzebuje żelastwa na palcu? Jak chcesz spokoju, to nie sprowadzasz sam na siebie kogoś, kto plącze się pod nogami i zajmuje niepotrzebną przestrzeń w mieszkaniu.

To co wymieniłem to są jednak lepsze powody od tych "nowoczesnych": zagonienie do roboty przy bachorze, garów i seks od wielkiego dzwonu. W zamian ma głos. Ciekawe na jaki temat? Może jaki proszek do prania ma kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Choćby ten:

 

Ale ja pytam o WSRH, podaj tytuł kawałka, w którym jest mowa o tym, że facet potrzebuje gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Zapomniałaś o innych sprawach.

Nie zapomniałam, zwyczajnie inne sprawy można załatwić samemu, każdą z nich masz za pieniądze i spokój w pakiecie. Zaczynając od tego, że każdego dnia można mieć inną "żonę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

To co wymieniłem to są jednak lepsze powody od tych "nowoczesnych": zagonienie do roboty przy bachorze, garów i seks od wielkiego dzwonu. W zamian ma głos. Ciekawe na jaki temat? Może jaki proszek do prania ma kupić?

Są równie beznadziejne, bo jedno i drugie zwyczajnie ogranicza wolność wyboru w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Reksio sicho bo znowu dostaniesz z liścia od zonki hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
26 minut temu, Rescator555 napisał:

To co wymieniłem to są jednak lepsze powody od tych "nowoczesnych": zagonienie do roboty przy bachorze, garów i seks od wielkiego dzwonu. W zamian ma głos. Ciekawe na jaki temat? Może jaki proszek do prania ma kupić?

Rozumiem, że jesteś bezdzietnym singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tak rescator 555 nie ma seksu z kolegami i szaleje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

ReksiU ma seks z kolegami kiedy tylko zechce,ale jedynie jako strona bierna,gdyż jego siurek jest za maly dla ich potrzeb.Wypina dzielnie mała dupine marząc, że jest kapitanem statku i panem domu.A kiedy koledzy napełniaja go nasieniem jest szczęśliwy ze coś mu w życiu wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość ggg napisał:

Rozumiem, że jesteś bezdzietnym singlem?

To nie moja sprawa, co ty rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Są równie beznadziejne, bo jedno i drugie zwyczajnie ogranicza wolność wyboru w życiu.

To jest właśnie wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

To jest właśnie wybór.

Nie, bo to żaden wybór, jeśli jesteś zmuszony spędzać z kimś czas dzień w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli mąż zarabiałby tyle, że stać by nas było na pomoc domową,  która by gotowała i sprzątała , do tego opłaciłby mi jakieś zajęcia typu jezyki,  kursy to ok. 

Jeżeli on by zarabiał, a ja miałabym sama zajmować się domem to nie chciałabym takiego małżeństwa. 

Najlepsze rozwiązanie - mamy pieniądze,  obydwoje nie pracujemy i podróżujemy.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Grażyna

Prawda jest taka że jak kobieta mało zarabia (a niestety statystyczna Grażyna ma najniższą krajową;) To facet woli jak ona siedzi w domu, obrobi  wszystkich ,, obiad ugotuje i zajmuje się domem i dziećmi 24h na dobę. 

Statystyczna Grażyna nie lubi swojej nisko płatnej i bardzo stresującej pracy, Grażyne wszystko stresuje i pewnie czuje się tylko w domu, na spacerze w parku, w markecie lub na kawie z koleżanką:)

wszyscy szczęśliwi i nie ma o czym tu dyskutować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość nie Grażyna napisał:

Prawda jest taka że jak kobieta mało zarabia (a niestety statystyczna Grażyna ma najniższą krajową;) To facet woli jak ona siedzi w domu, obrobi  wszystkich ,, obiad ugotuje i zajmuje się domem i dziećmi 24h na dobę. 

Statystyczna Grażyna nie lubi swojej nisko płatnej i bardzo stresującej pracy, Grażyne wszystko stresuje i pewnie czuje się tylko w domu, na spacerze w parku, w markecie lub na kawie z koleżanką:)

wszyscy szczęśliwi i nie ma o czym tu dyskutować:)

Niestety statystyczny Janusz również nie zarabia tyle aby ze swojej pensji mógł utrzymać siebie, Grażynę i ich przychowek. Grażyna więc pracować musi. Tak samo jak Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Niestety statystyczny Janusz również nie zarabia tyle aby ze swojej pensji mógł utrzymać siebie, Grażynę i ich przychowek. Grażyna więc pracować musi. Tak samo jak Janusz.

Moze wy zadowoleni ale JA NIE i NIESTETY NIE BEDZIE tak jak wy chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Niestety statystyczny Janusz również nie zarabia tyle aby ze swojej pensji mógł utrzymać siebie, Grażynę i ich przychowek. Grażyna więc pracować musi. Tak samo jak Janusz.

nie masz racji bo jak widać % niepracujacych kobiety w Polsce jest najwyższy od kilku dziesięciu lat 

więc jak widać Janusz zarabia wystarczająco 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie masz racji bo jak widać % niepracujacych kobiety w Polsce jest najwyższy od kilku dziesięciu lat 

więc jak widać Janusz zarabia wystarczająco 🙂

 

WYPIERDALAJ NAIWNA ...O...Zalatwie cie ...ONA SZMATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nie masz racji bo jak widać % niepracujacych kobiety w Polsce jest najwyższy od kilku dziesięciu lat 

więc jak widać Janusz zarabia wystarczająco 🙂

 

To nie Janusz zarabia wystarczająco- to efekt 500+. Jak Grażyna z Januszem ma 3-4 dzieci to biorą 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nie masz racji bo jak widać % niepracujacych kobiety w Polsce jest najwyższy od kilku dziesięciu lat 

więc jak widać Janusz zarabia wystarczająco 🙂

 

To nie dzięki zarobkom Janusza a pieniądzom podatnika.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

nie masz racji bo jak widać % niepracujacych kobiety w Polsce jest najwyższy od kilku dziesięciu lat 

więc jak widać Janusz zarabia wystarczająco 🙂

 

Nie, nie zarabia. Kupę kobiet mających 3 dzieci zrezygnowało z pracy, kiedy weszło 500plus. Realia są takie, że zdecydowana większość ludzi zarabia poniżej 4 tysięcy, a nawet i 3. Jak facet zarabia 2500zł (nie piszcie, że tak nie jest, mam w rodzinie dwóch drobnych pracodawców i oni uważają że pensja wysokości 3 tys, to super pensja mimo, że sami by za tyle mieli ciężko wyżyć, większość urzędników tak zarabia, pielęgniarki nadrabiają dyżurami,  w sklepach, fabrykach itd), to po rezygnacji z pracy, taki zarobek podzielony na 5 osób daje niski dochód na osobę, więc można oprócz 500plus wziąć rodzinne i kilka innych świadczeń. Przykładowo: 1500 z 500plus + 400zł rodzinnego+ obiady w szkole niech będzie dla dwójki dzieci ze 300 zł i już mamy 2200, czyli tyle, ile ta kobieta zarabiała przed 500plus, a nawet więcej. A jak się załapie na większą ilość zasiłków, to po co ona ma iść do roboty? I tak ma kilka stówek więcej niż jak pracowała. 30 tys euro za 3 miesiące pracy, to tylko Res do domu przynosi, no, ale to taki zakuty łeb, że nie przyjmuje do wiadomości, że jest jednym z niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, sansy76 napisał:

Przeżywałem depresję, kiedy mój mąż zostawił mnie i dzieci innej kobiecie. Mieliśmy razem piękne życie i spokojny dom. Kilka dni temu zauważam od niego dziwne zachowanie, nagle kilka tygodni później dowiedziałem się, że mój mąż widuje się z kimś innym. przestał ze mną rozmawiać i zaczął wracać późno z pracy, nie obchodzi mnie i dzieci, błagałam go, by zmienił swoje obyczaje i był dobrym człowiekiem. nie chciał mnie słuchać. Płakałem gorzko ze złamanym sercem, ponieważ moje małżeństwo się rozpadło. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale bezskutecznie. Byłem bardzo zmartwiony i bezradny. Słyszałem wspaniałe wieści o ugodzie małżeńskiej w pracy Dr.Goko, skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem wszystko, co się wydarzyło, z nadzieją na rozwiązanie. Obiecuje mi pomóc, co zrobił. Rozwiązał problem w moim małżeństwie i połączył mnie z mężem. Z dumą mogę powiedzieć, że moje małżeństwo znów jest lepsze. kontakt w celu uzyskania pomocy e-mail: dr.gokosspiritualcaster@gmail.com
WhatsApp i Viber ten numer +2348056398964

To bylo gejowskie małżeństwo? 

Kilka dni temu to powiedzmy 9 dni temu.  Kilka tygodni później to powiedzmy 2- 3 tygodnie.  

Coś tu się nie zgadza- zagiołeś czasoprzestrzeń,  mężczyzno z mężem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakbym miała 3 dzieci  to tez wolałabym siedzieć w domu za 500 + . Dzieci dopilnowane , nie trzeba sie babrać w żłobki , L4 , świetlice itd .  Wiele z nich po odchowaniu dzieci tak wróci  do pracy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×