Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arnold 23

CZY ONA OKŁAMAŁA MNIE, ZE BYŁA DZIEWICĄ?

Polecane posty

Gość Arnold 23

Mam od pół roku dziewczynę, ma 19 lat, ja mam 23 i zastanawiam się, czy mogła mnie okłamać i przede wszystkim- dlaczego??? Przed nią miałem dwie partnerki, pierwsza dziewica, druga nie i jeżeli chodzi o porównanie dziewic, to własnie u tej pierwszej było czuć, ze jest dziewicą, były trudnosci przy pierwszym razie, a po krwawienie. A ta obecna, no widzę, zę pojęcia o seksie to ona nie ma, ale nasz pierwszy raz wyglądał tak, że nie czułem żadnego oporu kochajac się z nią, a i po wszystkim nawet jednej kropli krwi! No i mnie to niepokoi. Nie chodzi mi o samo dziewictwo, bo dla mnie znaczenia to nie ma, ale o fakt, dlaczego kłamała, dlaczego by mnie oszukała wiedząc, ze dla mnie znaczenia nie ma, czy jest dziewicą, czy nie. Co sądzicie, bo tracę zaufanie i niechęć zaczynam czuć, podejrzewając, ze przyczyna kłamstwa może być jakaś bardzo powazna, no przecież mam porównanie seksu fizycznie z dziewica i z nią i ja nie odczułem żadnego rozdziewiczania, jedynie jej nieporadność i spięcie podczas seksu, ale nic fizycznie nie wskazywało na to, ze jest dziewicą. Co sadzicie, Kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

około 20% w ogóle nie ma błony dziewiczej, a jeszcze więcej kobiet nie krawi - przebijasz cienką tkankę, a nie urywasz jej nogę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tkanka ta blona mogla byc wczesniej naruszona. Przez sport, masturbacje. No i przez masturbacje moze nie byc az tak ciasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezu chłopie masz problem. Jak jest dobrze to dbaj o to a nie szukasz problemu gdzie go nie ma. Skoro powiedziała że jest dziewica to przyjmuj że tak było. To życie pokaże czy możecie sobie ufać a nie grubość błony dziewiczej i to czy była krew przy pierszym razie. 

Sa różne przypadki i u każdej kobiety przebiega to inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Mi podczas 1 razu tez nic nie krwawiLO , dziewczyna może nie mieć blonki w ogóle albo uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta co byla "na pewno" dziewica po prostu rajstop nie zdarzyla zdjac.Trzeba bylo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina34

Ja przy swoim pierwszym razie tez nie krwawilam. Nawet się z tego ucieszylam bo zawsze myślałam, ze to troche taki wstyd dla kobiety ze krew na pościel pocieknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×