Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchodze

Jeśli przetnie się żyły to ile czasu wypływa krew nim jest koniec?

Polecane posty

Gość Upadek

Co da linia wsparcia? Aby niewolnik się nie zabíł bo ma dalej wpłacać na ZUS? Żałosna próba utrzymania systemu który niebawem zbankrutuje.

Taką macie przyszłość nieboraki

https://youtu.be/HROw1sz7hig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
15 minut temu, Gość odchodze napisał:

Doskwiera mi świadomość że jestem niewolnikiem tego systemu. Co niby da modlitwa? Jestem "wolny" tylko w teorii, bo w praktyce jestem pod wpływem wązkich reguł systemu który ma za cel wyciskanie ze mnie jak z cytryny zysku bez względu na konsekwencje. Gdy staje się nie przydatny do produkcji zysku, choruje z przemęczenia i stresu, zostaje faszerowany truciznami farmaceutycznymi aby system zatrzymał cały zysk nim zaczne go odbierać. Jesteśmy tylko narzędziem aby inni się na nas bogacili, łatwo jest nas wymienić na innego niewolnika. Jesteśmy nic nie wartym ogniwem.

Jaki jest sens kształcenia się? Aby innym wyrabiać zysk. Z biedaka wiele nie wycisną, chyba że głupi i wpakuje się w długi. Świadomość bycia niewolnikiem systemu to obudzenie się z hipnozy, zwarcie chemiczne które powoduje że stajemy się wrogami systemu. System takich wyrywa jak chwasty, nazywa wariatami, terorystami, psychicznymi, zamyka takich w instytucjach i faszeruje chemią aby zrobić z nich "normalnych", czyli bezmyślnych i posłusznych.... powłoki ludzkie nie zadające pytań.

Jaki sens ciągnąć w tym dalej?

Chłopaku miałem Cię zjechać, ale... zabrakło mi słów... Masz rację.

Sam często wymądrzam się na forum. Ale masz rajcę. Ale słuchaj, proszę Cię. Sam daj jeszcze szanse życiu.

Proszę Cię. Ja sam jestem 29letnim facetem, mam podobne problemy, udzwigniemy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
17 minut temu, Gość odchodze napisał:

Doskwiera mi świadomość że jestem niewolnikiem tego systemu. Co niby da modlitwa? Jestem "wolny" tylko w teorii, bo w praktyce jestem pod wpływem wązkich reguł systemu który ma za cel wyciskanie ze mnie jak z cytryny zysku bez względu na konsekwencje. Gdy staje się nie przydatny do produkcji zysku, choruje z przemęczenia i stresu, zostaje faszerowany truciznami farmaceutycznymi aby system zatrzymał cały zysk nim zaczne go odbierać. Jesteśmy tylko narzędziem aby inni się na nas bogacili, łatwo jest nas wymienić na innego niewolnika. Jesteśmy nic nie wartym ogniwem.

Jaki jest sens kształcenia się? Aby innym wyrabiać zysk. Z biedaka wiele nie wycisną, chyba że głupi i wpakuje się w długi. Świadomość bycia niewolnikiem systemu to obudzenie się z hipnozy, zwarcie chemiczne które powoduje że stajemy się wrogami systemu. System takich wyrywa jak chwasty, nazywa wariatami, terorystami, psychicznymi, zamyka takich w instytucjach i faszeruje chemią aby zrobić z nich "normalnych", czyli bezmyślnych i posłusznych.... powłoki ludzkie nie zadające pytań.

Jaki sens ciągnąć w tym dalej?

A co na to żona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
1 godzinę temu, Gość chwała pustakom napisał:

Jako człowiek troche żyjący, powtarzam ponownie, życie dla ludzi myślących NIE MA SENSU.

Ja uważam tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
18 minut temu, Gość Upadek napisał:

Co da linia wsparcia? Aby niewolnik się nie zabíł bo ma dalej wpłacać na ZUS? Żałosna próba utrzymania systemu który niebawem zbankrutuje.

Odpwiedz i link do filmiku wskazuja na myslenie tunelowe.

Koniecznie powiedz komus z otoczenia o swoich zamiarach, potrzebujesz pomocy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchodze
20 minut temu, Gość ktoś napisał:

A co na to żona? 

Co żona? Kobiety nie wiedzą z czym borykają się psychicznie faceci. Są zbyt tępe i zaślepione światem który zasłania im prawde. Mam ubezpieczenie, dostanie hajs i będzie sobie żyć jak pączek w maśle do śmierci. Dla niej nic się nie zmieni, może nawet jej się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwała pustakom
14 minut temu, Gość Greta napisał:

Ja uważam tak samo 

ciesze się że są tu inni ludzie MYŚLĄCY samodzielnie, to dosyć rzadkie okazy w obecnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
1 minutę temu, Gość odchodze napisał:

Co żona? Kobiety nie wiedzą z czym borykają się psychicznie faceci. Są zbyt tępe i zaślepione światem który zasłania im prawde. Mam ubezpieczenie, dostanie hajs i będzie sobie żyć jak pączek w maśle do śmierci. Dla niej nic się nie zmieni, może nawet jej się poprawi.

Nie oceniaj wszystkich kobiet na przypadku swojej głupiej żonki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość chwała pustakom napisał:

ciesze się że są tu inni ludzie MYŚLĄCY samodzielnie, to dosyć rzadkie okazy w obecnym świecie

Czyli ci co uważają tak samo jak ty, są myslący samodzielnie? Chyba ci rzeczywiście mózg przyćmiło bo myślący to ty nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadek
15 minut temu, Gość Monika napisał:

Odpwiedz i link do filmiku wskazuja na myslenie tunelowe.

Koniecznie powiedz komus z otoczenia o swoich zamiarach, potrzebujesz pomocy.

 

Wytłumacz mi PO CO próbować kogoś dalej trzymać w tym systemie? To tak jak nałogowy alkoholik namawia innych aby z nim pili, religijny krezus namawia do wiary, a inny niewolnik systemu aby nie czuć się jak przegryw i sam z czymś nielogicznym co robi innego namawia aby też w dalszym ciągu był też przegrywem. Zaznaczam że nie ma tu nic wspólnego z nieodwzajemnioną miłością, problemami finansowymi, bezrobociem, chorobą przewlekłą czy alkoholizmem, bo nawet piwa nie pije. Jestem trzeźwo myślący, nie ruszam ani kropli alkoholu, używek ani farmaceutyki. Jestem człowiekiem po studiach, samodzielnie myślącym, nie jakąś patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość odchodze napisał:

Co żona? Kobiety nie wiedzą z czym borykają się psychicznie faceci. Są zbyt tępe i zaślepione światem który zasłania im prawde. Mam ubezpieczenie, dostanie hajs i będzie sobie żyć jak pączek w maśle do śmierci. Dla niej nic się nie zmieni, może nawet jej się poprawi.

Hłe hłe 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idylla istniała tylko dla facebooka i szybko się skończyła. Co było do przewidzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchodze
9 minut temu, Gość Greta napisał:

Nie oceniaj wszystkich kobiet na przypadku swojej głupiej żonki. 

Gdyby ktoś ci oferował kase na poziomie spokojnego życia do śmierci byś sprzedała swojego faceta w 3 sekundy i nauczyła się żyć bez niego. Kobiety za kase by się dały pokroić, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
4 minuty temu, Gość odchodze napisał:

Gdyby ktoś ci oferował kase na poziomie spokojnego życia do śmierci byś sprzedała swojego faceta w 3 sekundy i nauczyła się żyć bez niego. Kobiety za kase by się dały pokroić, żałosne.

Masz coś pod deklem nie halo, skoro twierdzisz że wszystkie kobiety robią to samo. I mnie nie oceniaj na przykładzie twojej zonki, bo z tego co piszesz wynika, że ona jest z niższej ligi intelektualnej a do mojej nigdy nie wejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hue Hue Hue
14 minut temu, Gość gość napisał:

Czyli ci co uważają tak samo jak ty, są myslący samodzielnie? Chyba ci rzeczywiście mózg przyćmiło bo myślący to ty nie jesteś. 

Odezwał się niewolnik ustroju. Czyli typowy mamut umysłowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Hue Hue Hue napisał:

Odezwał się niewolnik ustroju. Czyli typowy mamut umysłowy 

Ale nie dostrzegasz własnego braku logiki? Jeśli myślą tak jak ty i ci potakują, to nie myślą samodzielnie. Zamiast sie ciachać idż po leki na alzheimera, bo masz początki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ech... a ja wam powiem, że życie jest piękne 😄 Haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poligon
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ale nie dostrzegasz własnego braku logiki? Jeśli myślą tak jak ty i ci potakują, to nie myślą samodzielnie. Zamiast sie ciachać idż po leki na alzheimera, bo masz początki. 

Nie ma nic takiego jak "leki", jest chemiczne przyćmienie skutków, niestety skutki uboczne takich manewrów w ciele człowieka, którego działanie do tej pory nie jest całkiem zrozumiałe, są 10x gorsze. Leki to legalna trucizna do wybicia bydła tuż przed emeryturą. ZUS nie stawia tych 20 milionowych budynków za własną kase tylko za kase wczesnych zdechlaków którzy przegrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ech... a ja wam powiem, że życie jest piękne 😄 Haha. 

piękne bo pewnie coś ćpasz i widzisz coś innego niż reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ehehe w życiu nic nie ćpałam, nie wiem nawet gdzie się to kupuje i nie chcę wiedzieć. Cieszy mnie, że "karma" wraca 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość poligon napisał:

Nie ma nic takiego jak "leki", jest chemiczne przyćmienie skutków, niestety skutki uboczne takich manewrów w ciele człowieka, którego działanie do tej pory nie jest całkiem zrozumiałe, są 10x gorsze. Leki to legalna trucizna do wybicia bydła tuż przed emeryturą. ZUS nie stawia tych 20 milionowych budynków za własną kase tylko za kase wczesnych zdechlaków którzy przegrali.

Głupiemu nie przetłumaczysz, głupi wie swoje. Czepil się myślenia tak samo jak tamten gość a nie dociera do jego pustego łba że to nie ma żadnego związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ehehe w życiu nic nie ćpałam, nie wiem nawet gdzie się to kupuje i nie chcę wiedzieć. Cieszy mnie, że "karma" wraca 🙂 

Karma powiadasz hahaha. I wszystko jasne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie pojęcie w hinduizmie, dość rozpowszechnione w Europie i dla wszystkich zrozumiałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, Gość Upadek napisał:

 a inny niewolnik systemu aby nie czuć się jak przegryw i sam z czymś nielogicznym co robi innego namawia aby też w dalszym ciągu był też przegrywem.

To chyba o mnie;)

Ja nie twierdze, ze nie masz racji, ale zapetliles sie w tym mysleniu...

To tak jakbys patrzyl przez filtr widzisz tylko jeden aspekt rzeczywistosci.

43 minuty temu, Gość Upadek napisał:

Zaznaczam że nie ma tu nic wspólnego z nieodwzajemnioną miłością, problemami finansowymi, bezrobociem, chorobą przewlekłą czy alkoholizmem, bo nawet piwa nie pije. Jestem trzeźwo myślący, nie ruszam ani kropli alkoholu, używek ani farmaceutyki.

To dla wielu byloby powodem do radosci, dla Ciebie nie jest, bo...

jestes chory

... tyle,ze na chorobe, ktorej nie widac, a ona spacza twoje myslenie (nie oglupia, bo to co piszesz nie jest nieprawda,ale ZAWEZA), wprowadza te ogromne zemeczenie, poczucie bycia w pulapce, z ktorej nie ma innego wyjscia niz smierc, odbiera mozliwosc zwyklego cieszenia sie z rzeczy, ktore wymieniles, a ktore powinny byc powodem do zadowolenia.

Najgorsze, ze odbierasz leczenie jako kolejne "kajdany" systemu...

Ale chociaz dla poczucia ulgi, dla egoistycznego ulzenia sobie, nawet kosztem bycia trybikiem w systemie...sprobuj sobie pomoc.

Skoro chcesz sie zabic, to doszedles do punktu,ze nie masz juz wiecej do stracenia.

Podejmij leczenie - albo chociaz rozmowe ze specjalista.

Co do zony - ja nie wiem czy bedzie tak beztrosko zyla, nawet jesli bedzie zabezpieczona finansowo...

Bardzo nisko sie cenisz...skoro uwazasz, ze twoje "znikniecie" przejdzie bez echa.

Widzisz sie jedynie jako niewolnika systemu, a jestes mezem, ojcem?, wspolpracownikiem,moze szefem,przyjacielem, sasiadem...Twoje zycie dla innych (i niech Ci bedzie ze tez niewolnikow;) ma wartosc. Ty tego nie jestes w stanie w tej chwili spostrzec. Albo nawet Cie to nie obchodzi...

Jestes zmeczony ,schorowany, czas na zmiany, odpoczynek, zadbanie o SIEBIE.

System systemem ja to rozumiem, bo na dobra sprawe masz wiele racji, ale tu chodzi o TWOJE zycie.

Nie poddawaj sie.

Niewolnikiem do konca nie jestes, jakies prawa jednak masz.

W mojej opini jestes czlowiekiem skrajnie odpowiedzialnym i sumiennym, na ktorym wszystko polega i to zaczelo Cie przytlaczac, masz prawo szukac wsparcia. Nie tylko i nieustannie wspierac.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nara tępa strzałko
21 minut temu, Gość gość napisał:

Ale nie dostrzegasz własnego braku logiki? Jeśli myślą tak jak ty i ci potakują, to nie myślą samodzielnie. Zamiast sie ciachać idż po leki na alzheimera, bo masz początki. 

Gdzie widzisz logikę w tym co tu napisałeś? Jeśli widzisz coś czego nie ma to masz zaawansowana schizofrenie. Nie pisałem nic ani o tym że ci co nie myślą jak ja to myślą samodzielnie bo to byłby oksymoron. O ile wiesz pusta beko, co to takiego. Nie pisałem też nic o ciachaniu, więc stuknij się w swój pusty łeb a potem go czymś wypełnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Takie pojęcie w hinduizmie, dość rozpowszechnione w Europie i dla wszystkich zrozumiałe. 

Hinduizm w Europie 😁 a gdybyś cokolwiek myślał to byś wiedział, że nie wszystko w co wierzysz ktoś inny musi uznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość nara tępa strzałko napisał:

Gdzie widzisz logikę w tym co tu napisałeś? Jeśli widzisz coś czego nie ma to masz zaawansowana schizofrenie. Nie pisałem nic ani o tym że ci co nie myślą jak ja to myślą samodzielnie bo to byłby oksymoron. O ile wiesz pusta beko, co to takiego. Nie pisałem też nic o ciachaniu, więc stuknij się w swój pusty łeb a potem go czymś wypełnij. 

Komus kto twierdzi że myśli tak samo jak ty napisałeś że mysli samodzielnie. Jeteś tylko kupą łajna a nie człowiekiem myślącym bo nie dość że nie ma w tobie żadnej treści ani koncepcji to jeszcze nawala ci logika i została tylko bezsilna złość. 100-letnie dziadki są bardziej wartościowe od ciebie a ich egzystencje miały sens, w przeciweństwie do twojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Hinduizm w Europie 😁 a gdybyś cokolwiek myślał to byś wiedział, że nie wszystko w co wierzysz ktoś inny musi uznawać

A pewnie że jest w Europie sporo osób, które przeszły na religie wschodu, a karma to zjawisko które ma różne nazwy i właśnie ciebie dopadło, dlatego tak się s.rasz ze złości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

A pewnie że jest w Europie sporo osób, które przeszły na religie wschodu, a karma to zjawisko które ma różne nazwy i właśnie ciebie dopadło, dlatego tak się s.rasz ze złości. 

Ty się sama ze.sra łas i jeszcze próbujesz przepowiadać przyszłość ale ci to nie wychodzi bo nic mnie nie dopadło. Nie oceniaj innych po sobie to nie będziesz się ośmieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×