Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ateiści przeżywają święta?

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo to hipokryci. Każdy wiara się brzydzi i mówi że jest ateistą bo wierzy wg nich tylko ciemnota a do ślubu i chrztu prawie każdy kto tak deklaruje leci. Nic nowego.

Kolejny przykład jaka w nich obłuda, a tu przedstawiają jacy to dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo to hipokryci. Każdy wiara się brzydzi i mówi że jest ateistą bo wierzy wg nich tylko ciemnota a do ślubu i chrztu prawie każdy kto tak deklaruje leci. Nic nowego.

Nie. Nie każdy. Nie uznaję żadnej religii, ale mam koleżankę katoliczkę, niania moich psów też jest głęboko wierzącą katoliczką i szczerze nie znam bardziej cudownej osoby. Szanuję to, że one wierzą w boga, nic mi do tego. Sama ślubu kościelnego nie mam, ani nie ochrzciłam dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Olcia napisał:

Nie. Nie każdy. Nie uznaję żadnej religii, ale mam koleżankę katoliczkę, niania moich psów też jest głęboko wierzącą katoliczką i szczerze nie znam bardziej cudownej osoby. Szanuję to, że one wierzą w boga, nic mi do tego. Sama ślubu kościelnego nie mam, ani nie ochrzciłam dziecka. 

O to się cenie, przynajmniej nie jesteś obłudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kolejny przykład jaka w nich obłuda, a tu przedstawiają jacy to dobrzy ludzie.

To jedno. Drugie że ty się rzucasz jak opetana. Wielu niewierzących ma rodziny i siła rzeczy obchodzą świeta w jakiś sposób. Katolicy pierwsi do wytykania innym wszystkiego...ciekawe czy ty taka pobozna co niedzielę do kościoła i spowiedzi co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jedno. Drugie że ty się rzucasz jak opetana. Wielu niewierzących ma rodziny i siła rzeczy obchodzą świeta w jakiś sposób. Katolicy pierwsi do wytykania innym wszystkiego...ciekawe czy ty taka pobozna co niedzielę do kościoła i spowiedzi co miesiąc.

Jestem mężczyzną i co niedziele nie chodze ale się tego nie wstydzę, mimo wszystko w sercu mam Boga i staram się żyć w zgodzie ze sobą jak i zgodnie z wiarą a przede wszystkim być dobrym i żyć z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem mężczyzną i co niedziele nie chodze ale się tego nie wstydzę, mimo wszystko w sercu mam Boga i staram się żyć w zgodzie ze sobą jak i zgodnie z wiarą a przede wszystkim być dobrym i żyć z czystym sumieniem.

Czyli jesteś jak ci ateiści których się czepiasz bo wiara na pół gwizdka to żadna wiara. No może jakaś twoja własna ale nie katolicka bo ta nakazuje uczestnictwo w mszy świętej co tydzień jak i przystepowanie do komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Dlaczego swoje 5 gr. wtykają w chrześcijańskie Święta Bożego Narodzenia? 

Wara od naszych świąt? Chlają tylko i źrą, a świąt i tak nie przeżywają. 

To jest właśnie ta katolska miłosć bliźniego.  T tego waszego piekła, to raczej nie wyjdziecie ani tutaj ani po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasz wezyr
20 minut temu, Gość gość napisał:

To jest właśnie ta katolska miłosć bliźniego.  T tego waszego piekła, to raczej nie wyjdziecie ani tutaj ani po śmierci.

Trzeba kraść ile wlezie a martwić się pózniej, wkładać gdzie popadnie i wypinać gdzie są korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Wasz wezyr napisał:

Trzeba kraść ile wlezie a martwić się pózniej, wkładać gdzie popadnie i wypinać gdzie są korzyści.

No tak, wiadomo kto ma takie podejście. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jestem mężczyzną i co niedziele nie chodze ale się tego nie wstydzę, mimo wszystko w sercu mam Boga i staram się żyć w zgodzie ze sobą jak i zgodnie z wiarą a przede wszystkim być dobrym i żyć z czystym sumieniem.

Wierzysz w Boga - to dobrze. A wierzysz Bogu? I w to co powiedział? Bo skoro wierzysz w Boga to powinienes tez wierzyć Jego słowom. Np. 3 przykazanie się kłania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×