Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nudziarz

Co trzeba zrobić, żeby kobiety mnie uważały za kogoś ciekawego

Polecane posty

Gość Nudziarz

O czym mam rozmawiać z kobietami i co mówić, żeby nie uważały mnie za nudziarza.

Bo czasem jak rozmawiam z koleżankami to mam wrażenie,że moje monologi są tak nudne, że tylko one czekają bym skończył.

Jak być chazmatycznym  człowiekiem by dziewczyny mnie słuchały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k...

o nich

5 minut temu, Gość Nudziarz napisał:

O czym mam rozmawiać z kobietami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem dla mnie większość dziewczyn jest  nudnych. Mój chłopak to... moja koleżanka tamto... kogo obchodzą takie głupoty?

I to nawet nie dziewczyny tylko faceci są również tak samo lub bardziej nudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nudziarz napisał:

O czym mam rozmawiać z kobietami i co mówić, żeby nie uważały mnie za nudziarza.

Bo czasem jak rozmawiam z koleżankami to mam wrażenie,że moje monologi są tak nudne, że tylko one czekają bym skończył.

Jak być chazmatycznym  człowiekiem by dziewczyny mnie słuchały?

Z charyzmą się rodzi, tego nie da się wyuczyć,  niewielu ludzi jest charyzmatycznych, to jest rzadka cechą osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz
1 minutę temu, Gość k... napisał:

o nich

 

Nie mam w zwyczaju się podlizywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z charyzmą się rodzi, tego nie da się wyuczyć,  niewielu ludzi jest charyzmatycznych, to jest rzadka cechą osobowości.

Jednak chciałbym chociaż trochę swoją retorykę poprawić. Np. opowiedzieć historie z życia w sposób ciekawy, a nie 2 zdania a potem 3 z najciekawszym elementem i koniec.

Moi kumple podobne rzeczy umieją opowiadać dłużej i ciekawiej niż. Nawet jeśli sama w sobie ich historyjka jest mniej ciekawa niż moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz

Może zmienię treść pytania.

,,Jak ciekawie opowiadać by ludzie uznali mnie za kogoś interesującego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Z charyzmą się rodzi, tego nie da się wyuczyć,  niewielu ludzi jest charyzmatycznych, to jest rzadka cechą osobowości.

Poza tym, kontakt mentalny jest tylko wtedy gdy mówca i słuchacz są na tym samym poziomie intelektualnym, gdy ty mówisz o polityce, wydarzeniach na świecie,  giełdzie, filmie, samochodzie czy dylemacie moralnym a ona myśli nowym podkładzie,  plotkach czy butach, z pewnością nie będzie cię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poza tym, kontakt mentalny jest tylko wtedy gdy mówca i słuchacz są na tym samym poziomie intelektualnym, gdy ty mówisz o polityce, wydarzeniach na świecie,  giełdzie, filmie, samochodzie czy dylemacie moralnym a ona myśli nowym podkładzie,  plotkach czy butach, z pewnością nie będzie cię słuchać.

To lipa bo nie lubię obgadywać innych a o butach mogę powiedzieć jedynie że są ładne lub brzydkie.

A znalezienie dziewczyn rozmawiających na tematy polityczne w moim wieku (23 lata) graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

To kobiety są nudne i nie potrafią rozmawiać z drugim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Nudziarz napisał:

Jednak chciałbym chociaż trochę swoją retorykę poprawić. Np. opowiedzieć historie z życia w sposób ciekawy, a nie 2 zdania a potem 3 z najciekawszym elementem i koniec.

Moi kumple podobne rzeczy umieją opowiadać dłużej i ciekawiej niż. Nawet jeśli sama w sobie ich historyjka jest mniej ciekawa niż moja.

Nie każdy musi pięknie opowiadać, zaakceptuj siebie, nie udawaj kogoś innego, powinni lubić cie takim jakim jesteś, malomównym, zrób z tego zaletę, bądź tym, który podsumowuje i w kilku słowach przedstawia problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Tom napisał:

To kobiety są nudne i nie potrafią rozmawiać z drugim człowiekiem

Ale przez 2 godziny nawijać przez telefon jakoś potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nudziarz napisał:

To lipa bo nie lubię obgadywać innych a o butach mogę powiedzieć jedynie że są ładne lub brzydkie.

A znalezienie dziewczyn rozmawiających na tematy polityczne w moim wieku (23 lata) graniczy z cudem.

Wiec zaakceptuj to, ze rozmawiać ze soba jie będziecie a tylko wymieniać informacje lub szukaj innej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy musi pięknie opowiadać, zaakceptuj siebie, nie udawaj kogoś innego, powinni lubić cie takim jakim jesteś, malomównym, zrób z tego zaletę, bądź tym, który podsumowuje i w kilku słowach przedstawia problem. 

Z tym się nie zgodzę.

Uważam że trzeba przezwyciężać swoje słabości i starać się być lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie zrobisz

Nic z tym nie zrobisz.

Dużo czytaj może nawinie się jakiś temat,, który rozwiniesz.

Też nie umiem ciekawie gadać o niczym jak dzieeczyny. Umiem tylko o konkretach rozmawiać a nie np. o plotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka aż tak bardzo nie musisz się przejmować... ponoć kobietom też zdarza się przynudzać .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
10 minut temu, Gość Nudziarz napisał:

To lipa bo nie lubię obgadywać innych a o butach mogę powiedzieć jedynie że są ładne lub brzydkie.

A znalezienie dziewczyn rozmawiających na tematy polityczne w moim wieku (23 lata) graniczy z cudem.

Jak miałam 23 lata to byłam pierwsza do gadki o polityce, od lat śledziłam politykę, teraz już mniej. Więc się znajdą takie inne egzemplarze pewnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli przypomnienia

Nie ma co walczyć z wiatrakami i pogodzić się , że dziewczyny są mądrezjsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gwoli przypomnienia napisał:

Nie ma co walczyć z wiatrakami i pogodzić się , że dziewczyny są mądrezjsze

Szczególnie to widać po samotnych matkach, które nawet nie znają ojca swojego dziecka bo go znały tylko z kibla na imprezie.

Albo dziewczyny co się fascynują ilością polubień.

Albo dziewczyny co jarają się memami i jakimiś głupimi oznaczeniami na fb.

Albo dziewczyny słuchające równie tępych jak one youtuberów i youtuberek.

Dobrze, że unikam tego dziadostwa bo to faktycznie ogłupia ludzkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Nudziarz napisał:

Z tym się nie zgodzę.

Uważam że trzeba przezwyciężać swoje słabości i starać się być lepszym.

W pewnych sferach osobowości nie przeskoczysz siebie, elokwencji się nie nauczysz, starając się możesz stać się śmiesznym, kiedyś znałam znajomego,  który chciał uchodzić za elokwentnego i używał skomplikowanych słów, kwiecistego języka, zamiast zamierzonego efektu ośmieszał się. Rozwijaj się w innych obszarach osobowości mających większe znaczenie niż elokwencja, która jest jak koszula modna na ciele, czyli jest tylko mało znaczącym dodatkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W pewnych sferach osobowości nie przeskoczysz siebie, elokwencji się nie nauczysz, starając się możesz stać się śmiesznym, kiedyś znałam znajomego,  który chciał uchodzić za elokwentnego i używał skomplikowanych słów, kwiecistego języka, zamiast zamierzonego efektu ośmieszał się. Rozwijaj się w innych obszarach osobowości mających większe znaczenie niż elokwencja, która jest jak koszula modna na ciele, czyli jest tylko mało znaczącym dodatkiem. 

*kiedyś znałam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 minut temu, Gość gwoli przypomnienia napisał:

Nie ma co walczyć z wiatrakami i pogodzić się , że dziewczyny są mądrezjsze

xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×