Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dozgonny

czyja wina?

Polecane posty

Dlaczego większość z was obwinia innych za swoje niepowodzenia? 
Dlaczego wolicie oszukiwać siebie i innych zamiast żyć w prawdzie?
Dlaczego swoją uwagę koncentrujecie na czymś co tak naprawdę nie ma znaczenia?
Dlaczego budujecie swoje szczęście na krzywdzie innych osób?
Dlaczego pytacie się o rzeczy oczywiste?
Dlaczego udajecie przed innymi kogoś kim ie jesteście?
Dlaczego nie rozumiecie tego, że miłość to coś indywidualnego?
Dlaczego chcecie innym narzucać swoją wolę?
Dlaczego pragniecie tego czego mieć nie możecie?
Dlaczego obrażacie i umniejszacie wartość innych osób?
Dlaczego nie dostrzegacie prawdy?
Dlaczego nie jesteście moralni?

Dlaczego ja to piszę? 😄 

Gość Sylwia s

Bardzo dobre pytania większość z nich przed momentem zjadłabym koleżankom z grupy studyjnej 

Gość gosc

Ja znam osoby moralne ktore zostaly skrzywdzone a sa zupelnie niewinne,z czystymi intencjami wiec nic dziwnego ze obwiniaja innych.

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ja znam osoby moralne ktore zostaly skrzywdzone a sa zupelnie niewinne,z czystymi intencjami wiec nic dziwnego ze obwiniaja innych.

Może wina jednak częściowo jest i po ich stronie. Mogły wykazać się naiwnością i lekkomyślnością. 

Gość Gość

Zaimponowales mi tym wpisem.Tak mało  ludzi wokolo,a ludzisk pelna  kupa ..Pozdrawiam 

Gość Gość
5 minut temu, dozgonny napisał:

Może wina jednak częściowo jest i po ich stronie. Mogły wykazać się naiwnością i lekkomyślnością. 

To,  że w sklepie nikt nie patrzy na ciebie nie znaczy, że możesz ukraść,  podobnie z człowiekiem,  to że jest ufny i.naiwny  nie znaczy, że masz go wykorzystać,  ośmieszyć i skrzywdzić, człowiek moralny jest tego świadomy.  Twoja wymówka,  bo usprawiedliwieniem tego nazwać nie można jest amoralna, podobnie jak ci, ktorych usprawiedliwc probujesz, uczciwy człowiek jest tego świadomy.

Gość Bolimnieduupa

Najwiekszy manipulator na kafele domaga sie moralnosci, smieechlam

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Sylwia s napisał:

Bardzo dobre pytania większość z nich przed momentem zjadłabym koleżankom z grupy studyjnej 

Najpierw zajmij się sobą i przestań  tu pisać

40 minut temu, Gość Gość napisał:

To,  że w sklepie nikt nie patrzy na ciebie nie znaczy, że możesz ukraść,  podobnie z człowiekiem,  to że jest ufny i.naiwny  nie znaczy, że masz go wykorzystać,  ośmieszyć i skrzywdzić, człowiek moralny jest tego świadomy.  Twoja wymówka,  bo usprawiedliwieniem tego nazwać nie można jest amoralna, podobnie jak ci, ktorych usprawiedliwc probujesz, uczciwy człowiek jest tego świadomy.

To nie jest tak, ze ja chcę usprawiedliwiać kogokolwiek. Po prostu wiem z doświadczenia, że niektórzy są na tyle głupiutcy i niedoświadczeni przez życie, że sami pchają głowę pod topór.... a potem płaczą, że ich ktoś skrzywdził. Czasami warto zatrzymać się i przemyśleć swoje postępowanie. Pośpiech nie jest wskazany, tak samo nadmierna ufność... zwłaszcza w obliczu wyraźnych sygnałów, że coś jest nie tak. Najprościej jest zgonić winę na innych. 

Gość sylwia s
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Najpierw zajmij się sobą i przestań  tu pisać

po pierwsze nie ty mi bedziesz mowic czy mam tutaj pisac czy nie a po drugie to one powinny zająć sie sobą raczej a nie odzywac sie w bezczelny sposób ,za grosz kultury

Gość sylwia s

o napadaniu na mnie nie wspomnę.Nie życze sobie takiego zachowania .Ja jestem uczciwa i moralna nic nikomu nie robie i tego samego oczekuję.

Gość gość
1 minutę temu, Gość sylwia s napisał:

po pierwsze nie ty mi bedziesz mowic czy mam tutaj pisac czy nie a po drugie to one powinny zająć sie sobą raczej a nie odzywac sie w bezczelny sposób ,za grosz kultury

zabieraj łapy ode mnie obłudnico, tu w gębie, do ludzi, jesteś tylko mocna!

Gość sylwia s
18 minut temu, Gość gość napisał:

obłudnico?? ja obłudnica?? jak śmiesz ! Najpierw udowodnij mi obłude a potem obrażąj!

Gość sylwia s
20 minut temu, Gość gość napisał:

ja mam zabierać łapy?? to nie ja napadam ! słownie i nie ja obrazam! Nie życze sobie czegos takiego.

Gość sylwia s
10 minut temu, dozgonny napisał:

Dlaczego niemal z każdego wątku robicie taki cyrk?

co ja robię? zgadzam sie z twoimi pytaniami ,trafione w setkę zwłaszcza 5 ostatnich.Takie jest moje zdanie.

Gość sylwia s
26 minut temu, Gość gość napisał:

w gębie? ja nie zachowuję sie tak podle jak niektórzy w stosunku do mnie i o mnie za plecami wiec nie mów mi o gębie bo ja jestem wlasnie inna dlatego nie toleruję czegos takiego i dlatego o tym piszę.Niektórzy nie znają nawet podstaw dobrego wychowania.

Gość gosc
13 minut temu, Gość sylwia s napisał:

w gębie? ja nie zachowuję sie tak podle jak niektórzy w stosunku do mnie i o mnie za plecami wiec nie mów mi o gębie bo ja jestem wlasnie inna dlatego nie toleruję czegos takiego i dlatego o tym piszę.Niektórzy nie znają nawet podstaw dobrego wychowania.

Ty tez nie znasz i swietnie pasujesz do tego bydla, wiecznie wszystkich wyzywasz i ciagle piszesz o swojej czipie jakby to kogos interesowalo, Latasz tu za wszystkimi fagasami  i wez wypietralaj do nich bo jestes taka sama.dno zero moralnosc i a mniemanie o sobie ze hoho

18 minut temu, Gość sylwia s napisał:

Sylwio nie obraź się, ale Twoja nadmierna aktywność na tym forum i emocje jakie wkładasz w swoje wypowiedzi świadczą o braku równowagi. Wałkujesz od bardzo dawna w różnych wątkach te same problemy i nieustannie spierasz się z ludźmi. Wszystko to wygląda na swego rodzaju Twoją wewnętrzną krucjatę przeciwko czemu lub komu? Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ludzie tutaj postrzegają ludzi Twojego pokroju? Czy potrafisz żyć w prawdzie? Moim zdaniem jesteś w błędzie i tkwisz w nim od dawien dawna, a to jak ludzie reagują na Twoje słowa powinno dać Ci do myślenia. Wydaje mi się, że nie wyciągasz wniosków z lekcji jaką zaoferowało Tobie życie. Zdrowa i rozsądnie, a przede wszystkim trzeźwo myśląca kobieta już dawno zrezygnowała by z udzielania się na tym forum. Niestety Ty brniesz w te konflikty i tym samym skazujesz siebie na nieustanne ataki, drwiny i podłości. To nie ludzie są temu winni tylko Ty sama, bo im na to pozwalasz... bo bierzesz w tym wszystkim aktywny udział. Podsycasz ogień i jeszcze się dziwisz, że nadal płonie. A teraz zapewne zaatakujesz mnie, bo Ty nie chcesz i nie widzisz prawdy, żyjesz karmiąc siebie kłamstwami. Krzywdzisz tym sama siebie. Odpowiedz sama sobie na pytanie: co ja tu robię? Na każdym kroku trafiasz na hejt pod adresem swojej osoby. Naprawdę nigdy nie zastanowiłaś się dlaczego tak się dzieje? Nie pomyślałaś co robię nie tak? Wolisz zganiać na innych? Tkwisz w tym i co? I to ci pasuje? Zachowujesz się jak masochistka. 

Edytowano przez dozgonny

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować