Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwacja z życia

Nawet moja 13 letnia córka ma mase adoratorów

Polecane posty

Gość obserwacja z życia

i masa propozycji na randki, co prawda jest już niezłą laską, a 16 letni syn nie ma laski i jest w czarnej duupie bo jest nieśmiały, pomimo że inteligentny i przystojny, taka różnica miedzy kobietami a facetami, kobiety muszą tylko "być" i wszystko się wokoło nich kręci, faceci wiecznie mają pod góre, muszą wiecznie się starać, startować, podbijać i robić z siebie idíotów a panny i tak ich odrzucają za jakąś błachostke, eh te nierówności społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Twój syn nie jest przystojny bo gdyby był to laski by się same koło niego kręciły i któraś by go poderwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślisz, że ktoś uwierzy w to, że jesteś ojcem dwójki dzieci a nie prawiczkiem, który desperacko chce zaru/chać niezłą laskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacja z życia
1 minutę temu, Gość Realista napisał:

Twój syn nie jest przystojny bo gdyby był to laski by się same koło niego kręciły i któraś by go poderwała

laski nie podrywają nieśmiałych chłopaków, widać że nie jesteś nieśmiałych chłopakiem i nic na ten temat nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacja z życia
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Myślisz, że ktoś uwierzy w to, że jesteś ojcem dwójki dzieci a nie prawiczkiem, który desperacko chce zaru/chać niezłą laskę?

Jestem ojcem więcej niż dwójki, wiem, zapewne szokujące dla ciebie, dam ci dojść do siebie po tym traumatycznym doświadczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość obserwacja z życia napisał:

Jestem ojcem więcej niż dwójki, wiem, zapewne szokujące dla ciebie, dam ci dojść do siebie po tym traumatycznym doświadczeniu...

skoro tak to zamiast robić dzieci, to trzeba by je było wychować, chłopaka na faceta anie ciiipke, a córkę na mysląca panne a nie pustaka któremu tylko grzenie sie z chłopakami w głowie. nie sprawdziłeś sie jako ojciec i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacja z życia
5 minut temu, Gość gość napisał:

skoro tak to zamiast robić dzieci, to trzeba by je było wychować, chłopaka na faceta anie ciiipke, a córkę na mysląca panne a nie pustaka któremu tylko grzenie sie z chłopakami w głowie. nie sprawdziłeś sie jako ojciec i tyle

Są wychowane, córka jest normalna na swój wiek, ma kolege, nic w tym złego, a chłopak nie musi mieć od razu mase lasek, wystarczy że chodzi do szkoły, ma dorywczą prace i sam utrzymuje samochód. Temat jest o tym że kobiety niewiele muszą robić aby mieć adoratorów, nawet od najmłodszych lat, a w drugą strone to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co masz powód do dumy.Lepiej uświadom córkę żebyś babcią nie została młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość obserwacja z życia napisał:

Są wychowane, córka jest normalna na swój wiek, ma kolege, nic w tym złego, a chłopak nie musi mieć od razu mase lasek, wystarczy że chodzi do szkoły, ma dorywczą prace i sam utrzymuje samochód. Temat jest o tym że kobiety niewiele muszą robić aby mieć adoratorów, nawet od najmłodszych lat, a w drugą strone to inna bajka.

no jasne, nagle normalne, a z poprzedniego wpisu wynika ze nieudaczni i przyszła puszczalska. Moje gratulacje, musisz być dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacja z życia
1 minutę temu, Gość gość napisał:

no jasne, nagle normalne, a z poprzedniego wpisu wynika ze nieudaczni i przyszła puszczalska. Moje gratulacje, musisz być dumny

gdzie pisało nieudacznik czy puszczalska? masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu? Lecz się i zapisz do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość obserwacja z życia napisał:

gdzie pisało nieudacznik czy puszczalska? masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu? Lecz się i zapisz do szkoły.

jasne tatuśku, wstyd. "masa propozycji na randki, co prawda jest już niezłą laską"- to jeszcze dotego trąci niezdrowym erotycznym zainteresowaniem córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Moim zdaniem jesteś w błędzie. łatwe kobiety szukają łatwych rozwiązań i nie zwracają sobie głowy zdobywaniem czegoś bardziej wartościowego bo tego nawet nie widzą. Mężczyzna który jest nieśmiały wzbudza ciekawość ale nie dla byle kogo 🙂 nie wiem z czym masz problem , chłopak ma czas jest młody .Lepiej być samemu niż brać byle co a w dzisiejszych czasach trudno znaleźć kogoś wartościowego.  

no chyba że sie obawiasz że Twoj syn kocha inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

^ potwierdzam wpis powyżej, sam przechodziłem przez chyba 10 dziewczyn nim trafiłem na obecną, szkoda że tak długo to trwało, ale teraz jest już dobre dopasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materialista
5 minut temu, Gość Feliks napisał:

^ potwierdzam wpis powyżej, sam przechodziłem przez chyba 10 dziewczyn nim trafiłem na obecną, szkoda że tak długo to trwało, ale teraz jest już dobre dopasowanie

Ja tam zamiast uganiać się za dziewczynami jako młody chłopak wolałem wyjechać za granicę i popracować, żeby po dwóch latach pracy móc kupić sobie swoje własne mieszkanie.
Kobiety może uganiają się za przystojnymi, ale też są materialistkami i zwracają uwagę na to czy facet potrafi zarobić i utrzymać rodzinę. Po powrocie nie musiałem długo czekać, żeby zechciała mnie dziewczyna która bardzo mi się podobała i wzięliśmy ze sobą ślub.

Uganianie się za dziewczynami nie powoduje, że jest się prawdziwym facetem.
Dziewczyna nie musi bzyknąć 30-40 razy, żeby była prawdziwą kobietą. Powiem więcej im mniej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

twoj syn nie jest przystojny w najlepszym razie bardzo przecietny. Przystojni faceci sa zawsze podrywani przez kobiety nawet. Sam mam znajomka ktory sie dziwi ze jego wysoki normalny syn nie ma powodzenia ale tak mu kiedys powiedzialem ze jego oprocz wzrostu jest bardzo przecietny. A jego syna znam to taka chudzina wysoka z nijaka twarza z kasa od rodzicow jak dla mnie typowy nieudacznik zyciowy choc mial ladne dziewczyny ktore zwyczajnie lecialy na kase jego starych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

no jasne, nagle normalne, a z poprzedniego wpisu wynika ze nieudaczni i przyszła puszczalska. Moje gratulacje, musisz być dumny

Po temacie widać ,że sam ojciec jest niedojrzałym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gòwnojady
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Po temacie widać ,że sam ojciec jest niedojrzałym facetem.

jesteście debílami nie kumającymi przekazu, ... takim bydlakom trzeba do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

Ja nie miałem nigdy dziewczyny a mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gòwnojady napisał:

jesteście debílami nie kumającymi przekazu, ... takim bydlakom trzeba do ryja

Bo to przekaz deb.ila, równie dobrze można słuchać przekazu Rydzyka ped.ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×