Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Kobiety to przegrywy większe niż faceci tylko przymyka się na to oko z racji tego że są kobietami

Polecane posty

Gość Realista

Taka prawda

Kobieta może być nieśmiała, bezrobotna, nie mieć znajomych, nie mieć umiejętności społecznych, totalnie nie radzić sobie w życiu, a faceci i tak będą twierdzić że to urocze i będą chcieli jej pomóc i się nią zaopiekować

Natomiast dla męskich przegrywów nikt nie ma litości, wszyscy nimi pomiatają, a kobiety to już zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Prawda. Nawet jak miałem dobrą pracę i zarabiałem więcej niż kobiety w biurze nadal mnie zlewały. Zawsze coś nie tak. A one? Zwykłe nauczycielki mi się trafiały. Byście widzieli ich miny jak czasem powiedziałem, że mam rodziców nauczycieli. Od razu koniec. A weź nie miej pewnej pracy. Przemagluje Cię tak, że sam się wygadasz, że boisz się o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nawet jedna z twarzy trochę męska, domyśliła się, że ten sklep z wirtyną to mój od razu mnei wyśmiała, bo to przecież nie profesjonalne miejsce na sklep. WIelu kobietom należy się samotność za to jak traktują mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Nawet jedna z twarzy trochę męska, domyśliła się, że ten sklep z wirtyną to mój od razu mnei wyśmiała, bo to przecież nie profesjonalne miejsce na sklep. WIelu kobietom należy się samotność za to jak traktują mężczyzn.

Prawda, wszystkie lecą na kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolivar
9 minut temu, Gość Realista napisał:

Taka prawda

Kobieta może być nieśmiała, bezrobotna, nie mieć znajomych, nie mieć umiejętności społecznych, totalnie nie radzić sobie w życiu, a faceci i tak będą twierdzić że to urocze i będą chcieli jej pomóc i się nią zaopiekować

Natomiast dla męskich przegrywów nikt nie ma litości, wszyscy nimi pomiatają, a kobiety to już zwłaszcza

podwójne standarty, tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malik

90% to kuurwy, 10% fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość malik napisał:

90% to kuurwy, 10% fajne

U was to samo,ale męskie kurrwy jeszcze są dumne z kuurwienia się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Realista napisał:

Taka prawda

Kobieta może być nieśmiała, bezrobotna, nie mieć znajomych, nie mieć umiejętności społecznych, totalnie nie radzić sobie w życiu, a faceci i tak będą twierdzić że to urocze i będą chcieli jej pomóc i się nią zaopiekować

Natomiast dla męskich przegrywów nikt nie ma litości, wszyscy nimi pomiatają, a kobiety to już zwłaszcza

Nie bezinteresownie, jak facet chce niezaradną kure domową to najczęściej chce mieć popychle w domu i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta ma mieć okres, cycki i instynkt macierzyński. To wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zawsze mnie to zastanawia, jakim cudem obie płcie wchodzą w związki, jeśli tak się wzajemnie nienawidzą... czego wyrazem jest nie tylko ten temat ale również szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
4 minuty temu, Gość gość napisał:

zawsze mnie to zastanawia, jakim cudem obie płcie wchodzą w związki, jeśli tak się wzajemnie nienawidzą... czego wyrazem jest nie tylko ten temat ale również szereg innych

Atawistyzny instynkt rozmnożenia się i tyle. Nic innego nie łączy kobiet i mężczyzn, jedynie biologia. Głupki formalizują ten cyrk i cierpią. Bystrzejsi korzystają i mają w dupie konsekwencje.

Tak się kręci ten ziemski burdelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość rozsądny napisał:

Atawistyzny instynkt rozmnożenia się i tyle. Nic innego nie łączy kobiet i mężczyzn, jedynie biologia. Głupki formalizują ten cyrk i cierpią. Bystrzejsi korzystają i mają w dupie konsekwencje.

Tak się kręci ten ziemski burdelik.

Młody i głupi jesteś jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×