Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olala123

Zabawił się i poblokowal ;(

Polecane posty

Gość Olala123

Czesc. Mam 23lata, w lipcu tego roku poznałam faceta za granica gdzie wyjechałam do pracy. Poznalam go na portalu randkowym. Zaczęliśmy się spotykać, był miły czarujący i kulturalny. Dosc szybko poszliśmy do łóżka. Ale nie zaluje tego potrzebowałam tego i długo byłam samotna. Po kilka spotkaniach zauważyłam ze zaczyna się oddalać. Potrafił nie pisać prawie cały miesiąc albo odpisać na wiadomość zapytać o cos i nie odp przez następne kilka tyg. Aż w końcu pod koniec sierpnia odpisał ze przyjeżdża dziś do mojej miejscowości (koleś  był z innego miasta ale gdzie ja byłam pracował) i czy jestem chętna na spotkanie. Ja bardzo się ucieszyłam aż mi telefon wypadł z ręki bo myślałam ze olał mnie definitywnie. Odpisałam ze tak, spotkaliśmy się na seks. Później znów wyjechał wrócił po 2tyg, byliśmy w barze był pijany i powiedział mi ze jestem tylko dziewczyna do seksu, nie ma żadnych do mnie uczuć i ma jedna dziewczynę w sercu która go zdradziła jakies kilka dobrych lat temu. On chyba tego nie pamiętał. Na drugi dzien się rozstaliśmy on niedługol na wakacje. Ja zostałam, widziałam jakie statusy ustawiał na tym portalu randkowym o tym ze ucieszy się jak jakaś dziewczyna odwiedzi go w pokoju hotelowym wiec jeden pewna ze miał z kimś styczność. Kilka dni po tym jak wrócił napisał co tam do niego, jechałam za kilka dni do Polski chciałam się pożegnać bo nie wiedziałam czy będzie mi dane go zobaczyć. Ja po prostu się zakochałam za bardzo przywiązałam. Jak pisze to, to aż lecą mi łzy. Pojechałam do jego miasta, oczywiście był seks pojechaliśmy pojeździć jego autem po mieście, on obiecał ze zostanie ze mną na noc ale mega się złe czuł bolała go głowa Miał jet lag został ze mną na 15min i pojechał i zostawił sama. Później kontakt się urwał, wróciłam do domu, powiedziałam mu ze nie wrócę raczej a na pewno nie tam gdzie pracowałam wcześniej, jednak nudziłam sie w domu, a menadzer zapytał czy chce wrócić. Pomyślałam ze to dobry pomysł wiec kupiłam bilet i przyjechałam ponownie i chciałam się jeszcze z nim zobaczyć bo wiedziałam ze będzie w tym miejscu gdzie ja na kilka dni. Od razu po ładowaniu dostałam od niego Sms ze dostał bakteri przenoszonej droga płciowa i zaleca zebym podjęła się leczenia. Ja byłam w szoku, zapytałam się jak to i czy to jsst poważne i czy on zaraził   (wtedy  miałam opóźniony okres o prawie 2tyg zwaliłam to na stres podróż i dodatkowo byłam pewna i już mam odp na to co się dzieje z moim okresem ze to przez tego syfa ) na to on odpisał ze to ja go zarazilam.po czym zablokował na telefonie, whatsup i wszędzie gdzie się da po prostu wyrzucił jak śmiecia. Udało mi się tylko od niego uzyskać odpowiedz na whatsup ze nie się jak tK się stało, ze nigdy nic nie miał, ja na to ze przepraszam nie chciałam Cis zranić tym pytaniem ale to nie byłam ja bo nigdy nie miałam przypadkowego seksu, on był moim pierwszym  partnerem od dawien dawna.. a on żeby to zostawić i osc dalej , o ze ok mnie nie obwinia tylko mowo żeby isc do lekarza. Ja zapytałam czy możemy się spotkać pogadac bo wiem ze będzie w tym miejscu gdzie wracam a on błaznów zablokował. Ja kupiłam nowa krte nowy nr założyłam, napisałam znów nie blokuj mnie proszę, zamowilam test domowy na ta chorobę a nic nie wyszło ze to mam. Po czym on znów blokada i napisał na whatsupie żeby dac mu spokoj i czesc.. płakałam całymi dniami. Minęło prawie dwa mies a ja nie mogę się pogodzić z tym ze spotykał się ze mną i wyrzucił potrm jak śmieć do kosza .. jest już lepiej niż było tłumacze sobie ze on nie zasługuje na taka dziewczynę wrażliwa jak ja.. ale mam chwile słabości ciagle myśle o tym co on robi .. i ciężko mi się z tym pogodzić, zdarza się ze mi łzy popłyną gdy myśle ile cudownych chwil przeżyłam z nim( pewnie tylko ja uważam ze były cudowne ) . Co mam robić, myslalam może o jakiejś zemście za takie zachowanie ? Czy po prostu próbować dalej zapomnieć o tym dupku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Przepraszam za literówki, pisałam na szybko. Zdaje sobie sprawę ze on mnie traktował jak dziewczynę na telefon, ale nie mogę się pogodzić z tym ze po prostu później mnie wyrzucił z życia zamiast napisać co to jest jak to się stało.. jak mam zapomnieć o tej szuji.. on nie daje mi spokoju śni mi się po nocach .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Po czym postanowiłam pojsc znów do lekarza i wyszło ze mam ta bakterie i jestem nosicielką.. tamten test chyba nie wyszedł bo miałam w tym czasie okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Ile Ty masz lat ? Sama pomyśl chwilę.  chyba znasz odpowiedź i dokładnie wiesz co masz robić tylko nie bardzo Ci sie to podoba. Prawda? Mszczą się słabi , zemsta niszczy również tego który ją planuje,  dlaczego? Cierpisz myślisz o tym a jemu jesteś obojętna.  Chciał seksu , miał.  Popełniłas błąd i musisz się z tym pogodzić.  NIE PONIŻEJ SIĘ nie płaszcz się i nie proś o coś czego on Ci nie da - miłości. Może sie odezwie jak mu się bedzie nudzic bo jesteś łatwym łupem i da Ci ale tylko złudzenie i chwilowa nadzieję.  Tego chcesz ?

Stań na nogi jesteś młoda i nie rób z siebie ofiary bo każdy w życiu popełnia błędy i wyleczysz sie z niego 

NIE PRZEJMUJ SIĘ TYM CO ZA KILKA LAT NIE BĘDZIE MIAŁO ZNACZENIA 

mimo że teraz brzmi to absurdalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Ile Ty masz lat ? Sama pomyśl chwilę.  chyba znasz odpowiedź i dokładnie wiesz co masz robić tylko nie bardzo Ci sie to podoba. Prawda? Mszczą się słabi , zemsta niszczy również tego który ją planuje,  dlaczego? Cierpisz myślisz o tym a jemu jesteś obojętna.  Chciał seksu , miał.  Popełniłas błąd i musisz się z tym pogodzić.  NIE PONIŻEJ SIĘ nie płaszcz się i nie proś o coś czego on Ci nie da - miłości. Może sie odezwie jak mu się bedzie nudzic bo jesteś łatwym łupem i da Ci ale tylko złudzenie i chwilowa nadzieję.  Tego chcesz ?

Stań na nogi jesteś młoda i nie rób z siebie ofiary bo każdy w życiu popełnia błędy i wyleczysz sie z niego 

NIE PRZEJMUJ SIĘ TYM CO ZA KILKA LAT NIE BĘDZIE MIAŁO ZNACZENIA 

mimo że teraz brzmi to absurdalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaka bakterie?mnie też facet rzucił i cisza jak zależy i kocha to się odezwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Wiem ze zapomnę o nim, poznam kiedyś kogos, ale najgorsze jest właśnie ten okres jak jeszcze to rozpamiętuje, myśle o nim. Chciałabym go tylko przytulić. Plus byłam głupia naiwna robiłam to bez gumki. I teraz mam bakterie.. i nie wiem sama czemu ok się odciął czy chodziło o to ze zapytałam go czy to on zaraził czy on już mnie nie chciał.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Chlamydie. A jak sobie radzisz z tym ? Jaki sposób żeby on był mi obojętny ..chyba za dużo sobie wyobraziłam on chciał przygody ja sobie wyobraziłam ze będziemy para..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlonBrando

Dziewczyno, rozumiem Ciebie. Ale...powiedział Ci kim dla niego jesteś. Czy się mścić? Ulży Ci. Ja się na pewnym dupku zemściłam na tyle, że wyszły jego przekręty, głupota i z hukiem wyleciał z uczelni z warunkami na 8 tys zł. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Przykro mi, ale pokazałaś facetowi, że jesteś na każde jego skinienie, to i Cie olewa, nie musiał Cię zdobywać w żaden sposób, starać się o Ciebie, podałaś sie mu na tacy , to i nic dziwnego, że tak Cie potraktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31

Nie odezwie się, troszkę jak małe dziecko piszesz, pomijam stres... Nikt nie umiera, świat się nie kończy, a z opisu facet bardzo przeciętny jakich miliony. Radzę zapamiętać tylko jedno - seks w gumce! I faktycznie, to że nie miałaś jakiś czas partnera, nie znaczy, że nie jesteś nosicilem. No i trochę dziwne, jaka to bakteria? Z bakterii jedynie chlamydia mi przychodzi do głowy... W większości to wirusy.. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael

Pewnie on to złapał syfa od jakiejś kuurewki i tobie to potem dał, co za śmieć. Zapomnij o nim, jest prawdziwym gnojem, nie warty ciebie.

Co to za bakteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
6 minut temu, Gość Olala123 napisał:

Chlamydie. A jak sobie radzisz z tym ? Jaki sposób żeby on był mi obojętny ..chyba za dużo sobie wyobraziłam on chciał przygody ja sobie wyobraziłam ze będziemy para..

Naucz się żyć dla siebie ,jak możesz zebrać o miłość!? ktoś Cię nie chce a Ty jeszcze robisz sobie złudne nadzieję.. Gdyby coś czuł to by Cię nie zostawił i nie zignorował. Jak ja sobie radzę? Ja mam męża ale kiedyś byłam w troszkę podobnej sytuacji tylko że bez seksu , gość odszedł bo nie dostał czego chciał i trochę bolało i nawet chciałam coś zrobić żeby wrócił ale to był absurdalny pomysl bo to obie strony muszą sie o siebie starać a nie jedna ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jemu chodziło tylko o bzykanie. Znajdzie kolejną chętną. Taki facet rzadko wiąże się na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Daj spokój, po takich akacjach jeszcze szukasz kontaktu z nim? Trochę godności dziewczyno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Ale nawet nie mam pomysłu co bym mogła zrobić.. chodzi nawet o to w jaki sposób on zakończył znajomość jeszcze zrobił to w dzien który przyleciałam i miałam nadzieje ze go spotkam ponownie.. jestem beznadziejna wiem .. czemu nie mogłam moec wywalone od początku.. no nic wracam na swieta do domu może zapomnę o tym co mnie tu spotkało.. i odetną się od tego i od niego od tego miejsca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody
7 minut temu, Gość marlonBrando napisał:

Dziewczyno, rozumiem Ciebie. Ale...powiedział Ci kim dla niego jesteś. Czy się mścić? Ulży Ci. Ja się na pewnym dupku zemściłam na tyle, że wyszły jego przekręty, głupota i z hukiem wyleciał z uczelni z warunkami na 8 tys zł. Warto było.

Mscic? Ale za co.. To każdy człowiek musiałby wiele razy w życiu na parterze /partnerce. Mnie była dziewczyna okrada i co mam jej zrobić? Życie zniszczyć i wywalić z uczelni? Fakt, kobiety są dzisiaj bardziej agresywne i gorzej wychowane od facetów, to fakt m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
2 minuty temu, Gość Rafael napisał:

Pewnie on to złapał syfa od jakiejś kuurewki i tobie to potem dał, co za śmieć. Zapomnij o nim, jest prawdziwym gnojem, nie warty ciebie.

Co to za bakteria?

Chlamydia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Szlajasz się dziewczyno to masz za swoje. Wylecz się i zacznij się dobrze prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlalA123

Ale nawet nie mam pomysłu co bym mogła zrobić.. chodzi nawet o to w jaki sposób on zakończył znajomość jeszcze zrobił to w dzien który przyleciałam i miałam nadzieje ze go spotkam ponownie.. jestem beznadziejna wiem .. czemu nie mogłam moec wywalone od początku.. no nic wracam na swieta do domu może zapomnę o tym co mnie tu spotkało.. i odetną się od tego i od niego od tego miejsca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Bo sorry, nie chce byc niemiła bo rozumiem, ze rozum swoje, a serce swoje. Ale popatrz na to z boku jak sytuacja wygląda: facet Cie olewał, Ty byłaś na każde jego zawołanie, miał Cię do seksu kiedy chciał, co nawet powiedział wprost. To Ty byłas nim zainteresowana, on  Cie trzymał w rezerwie. W końcu znudziłaś się mu na dobre- bo i nie byłaś żadnym wyzwaniem dla niego, wymyślił ściemę z chorobą weneryczną- albo co gorsza sypiał z innymi kobietami i faktycznie się zaraził- i Cię poblokował.

I serio chcesz się jeszcze z kimś takim zadawać? No pomysl tak z boku jak to wygląda. Zemsta też nic Ci nie da bo to jak rozdrapywanie starych ran. Chcesz prawdziwej zemsty i żeby on kiedyś zatesknił to milcz, bo mszcząc się pokażesz sie z desperackiej, słabej strony. Oczywiście jeśli zatękni nawet, to do niego nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Olala123 napisał:

byliśmy w barze był pijany i powiedział mi ze jestem tylko dziewczyna do seksu, nie ma żadnych do mnie uczuć i ma jedna dziewczynę w sercu która go zdradziła jakies kilka dobrych lat temu.

Facet Ci wprost powiedział kim dla niego jesteś. Skąd więc teraz te smutne buźki i chęć zemsty? Brutalne ale masz to na co sama się zgodziłaś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

I w ogóle facet to jakas patologia, albo spławił Cię w bardzo nieelegancki sposób i wymyślił taki chory pretekst jak choroba weneryczna żeby Cie do siebie zniechecić, albo co gorsza mówił prawdę i spał z nie wiadomo kim- pewnie jakimiś puszczalskimi dziewczynami bo wbrew pozorom nie tak łatwo złapac chorobę weneryczną.

Daj spokój, ten facet to jakaś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chlamydia jest do wyleczenia antybiotykami. Dziewczyno lepiej zrób sobie test na HIV i ewentulanie HPV bo z tego co opisujesz to ten facet tak zabawiał się z niejedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
2 minuty temu, Gość laura napisał:

Bo sorry, nie chce byc niemiła bo rozumiem, ze rozum swoje, a serce swoje. Ale popatrz na to z boku jak sytuacja wygląda: facet Cie olewał, Ty byłaś na każde jego zawołanie, miał Cię do seksu kiedy chciał, co nawet powiedział wprost. To Ty byłas nim zainteresowana, on  Cie trzymał w rezerwie. W końcu znudziłaś się mu na dobre- bo i nie byłaś żadnym wyzwaniem dla niego, wymyślił ściemę z chorobą weneryczną- albo co gorsza sypiał z innymi kobietami i faktycznie się zaraził- i Cię poblokował.

I serio chcesz się jeszcze z kimś takim zadawać? No pomysl tak z boku jak to wygląda. Zemsta też nic Ci nie da bo to jak rozdrapywanie starych ran. Chcesz prawdziwej zemsty i żeby on kiedyś zatesknił to milcz, bo mszcząc się pokażesz sie z desperackiej, słabej strony. Oczywiście jeśli zatękni nawet, to do niego nie wracaj.

no właśnie serce swoje rozum swoje  ja się jakoś przyzwyczaiłam do niego, nie wiem może zauroczyłem i przywiązałam emocjonalnie.. nie sadze żeby ściemnia z bakteria raczej złapał to pewnie na boku miał kolejna.. wiem ze jest nie warty zachodu bo tylko ...e tak się zachowują.. ale słucham piosenek które mi go przypominają i się rozklejam ..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć

Takie coś co robią faceci powinno być karane bo to oszustwo i może się odbić bardzo na psychice drugiej osoby. szkoda gadać cham i tyle a bakterie pewnie sam załapał i zgonił na Ciebie żeby było mu łatwo usprawiedliwić  to że Cię olał nawet gdyby dostał od Ciebie w co wątpię to skąd miałaś wiedzieć i to nie powód by zrywać kontakt i kogoś blokować , oby też ktoś tak go skrzywdził zobaczy jak to fajnie.zemścić się też możesz jeśli to Ci pomoże ale żebyś sobie nie zaszkodziła wiadomo coś bezpiecznego ale żeby mu dać popalić. Życzę Ci spotkać faceta który wynagrodzi Ci to cierpienie wiem sama. jak to jest cierpieć przez kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chlamydia jest do wyleczenia antybiotykami. Dziewczyno lepiej zrób sobie test na HIV i ewentulanie HPV bo z tego co opisujesz to ten facet tak zabawiał się z niejedną.

No właśnie, z takim typem to aż strach sypiać bo nie wiadomo czego jest jeszcze nosicielem... Wiesz, ja święta nie jestem i miałam paru partnerów, ale żeby się chlamydią zarazić? To też facet musiał chyba sypiać z kim popadnie... I to jeszcze bez zabezpieczenia.
Dno i tyle, niestety Ty tez nie pokazałaś tu zbytnio klasy bo byłaś na każde skinienie, ale przede wszystkim ten facet mało soba reprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Olala123 napisał:

[...] Co mam robić, myslalam może o jakiejś zemście za takie zachowanie ? Czy po prostu próbować dalej zapomnieć o tym dupku ?

Zapomnieć i zadbać o siebie, by w przyszłości już nie pozwolić się wykorzystywać i nie mieć ciągot do patologicznych facetów, którzy Cię źle traktują. Trudno byłoby mścić się na facecie za własne błędy, de facto odegrałabyś się tylko na swoich nerwach i psychice. Skoro nigdy nie porozmawialiście i nie określiliście oczekiwań odnośnie Waszej relacji nic dziwnego, że naraziliście się na rozbieżność. On najwyraźniej od początku chciał tylko przelotnej znajomości, jak wynika z Twojego opisu, jego postawy wobec Ciebie. Skoro się nawinęłaś, to skorzystał, a potem 'podziękował za współpracę', bo takim właśnie jest typem. Stało się, na niego nie wpłyniesz, ale grunt, by dla siebie samej wyciągnąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

To nie słuchaj tych piosenek, odetnij się od wszystkiego co Ci o nim przypomina. Będzie ciężko na początku, ale nie ma innego wyjścia bo nawet jesli na chwilę do Ciebie znów wróci, to sytuacja się powtórzy. Poza tym chciałabyś jeszcze go widzieć wiedząc, że prawdopodobnie sypia z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31
3 minuty temu, Gość laura napisał:

I w ogóle facet to jakas patologia, albo spławił Cię w bardzo nieelegancki sposób i wymyślił taki chory pretekst jak choroba weneryczna żeby Cie do siebie zniechecić, albo co gorsza mówił prawdę i spał z nie wiadomo kim- pewnie jakimiś puszczalskimi dziewczynami bo wbrew pozorom nie tak łatwo złapac chorobę weneryczną.

Daj spokój, ten facet to jakaś patologia.

Albo ona już miała wcześniej, dlaczego zaraz facet. I choroby weneryczne są coraz częstsze, przykładowo HPV i kłykciny są już tak normalne i prawie każdy je miał, ze wyszły z oficjalnego pojęcia choroby wenerycznej, problem jest tylko to, że młodych dziewczyn się nie szczepi w Polsce bo kraj, którym rządzi kościół. No i nie wiem dlaczego, ale nie używa się gumek.. To widać jak kupuje gumki to zawsze jestem jedynym facetem, nigdy w sklepie nie widziałem aby ktoś kupował a mieszkam w stolicy. Taki zacofany kraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×