Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olala123

Zabawił się i poblokowal ;(

Polecane posty

Gość laura
2 minuty temu, Nenesh napisał:

Zapomnieć i zadbać o siebie, by w przyszłości już nie pozwolić się wykorzystywać i nie mieć ciągot do patologicznych typów, którzy Cię źle traktują. Trudno byłoby mścić się na facecie za własne błędy, de facto odegrałabyś się tylko na swoich nerwach i psychice. 

To fakt, ona popełniła sporo błędów w tej relacji bo pozwoliła sobie w ogóle na takie traktowanie, ale jego zachowanie też świadczy o nim bardzo negatywnie... Jednak zemsta tak jak pisałam nie ma tu większego sensu bo po pierwsze wcale nie poczujesz się przez nią lepiej, a po drugie najlepszą zemstą jest czasem obojetność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
1 minutę temu, Gość On31 napisał:

Albo ona już miała wcześniej, dlaczego zaraz facet. I choroby weneryczne są coraz częstsze, przykładowo HPV i kłykciny są już tak normalne i prawie każdy je miał, ze wyszły z oficjalnego pojęcia choroby wenerycznej, problem jest tylko to, że młodych dziewczyn się nie szczepi w Polsce bo kraj, którym rządzi kościół. No i nie wiem dlaczego, ale nie używa się gumek.. To widać jak kupuje gumki to zawsze jestem jedynym facetem, nigdy w sklepie nie widziałem aby ktoś kupował a mieszkam w stolicy. Taki zacofany kraj. 

To już ona sama sobie musi odpowiedzieć na to pytanie z kim spała itd., ale zakładam, że pewnie jednak on zaraził się od innej, szczególnie, że pierwszy ma objawy... Oby nie zaraził tez autorki.

Spałam z kilkoma facetami, z którymi nie byłam w zwiazku i nigdy się niczym nie zaraziłam, więc wyobrażam sobie jakie rozwiązłe życie musi prowadzić ten facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31
8 minut temu, Gość laura napisał:

To już ona sama sobie musi odpowiedzieć na to pytanie z kim spała itd., ale zakładam, że pewnie jednak on zaraził się od innej, szczególnie, że pierwszy ma objawy... Oby nie zaraził tez autorki.

Spałam z kilkoma facetami, z którymi nie byłam w zwiazku i nigdy się niczym nie zaraziłam, więc wyobrażam sobie jakie rozwiązłe życie musi prowadzić ten facet...

A jesteś pewna, że nie masz HPV, kilkaset rodzajów jest? HIV, robiłaś testy? Ja spałem tylko z 3 kobietami w życiu z czego tylko jedną bez gumki (młoda, 17 lat i sama mnie namowila abym nie zakładał) i dostałem HPV od niej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
8 minut temu, Gość On31 napisał:

A jesteś pewna, że nie masz HPV, kilkaset rodzajów jest? HIV, robiłaś testy? Ja spałem tylko z 3 kobietami w życiu z czego tylko jedną bez gumki (młoda, 17 lat i sama mnie namowila abym nie zakładał) i dostałem HPV od niej.. 

Niby nikt kto nie jest dziewicą/ prawiczkiem, a się nie badał nie może byc pewien w 100%, ale jednak HPV jest o wiele częściej spotykane od takiej typowej choroby wenerycznej jak chamydia, czy kiła chociażby, więc nadal jestem zdania, że jeśli ten facet faktycznie nie ściemniał, że się czymś takim zaraził, to grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
34 minuty temu, Gość gośćć napisał:

Takie coś co robią faceci powinno być karane bo to oszustwo i może się odbić bardzo na psychice drugiej osoby. szkoda gadać cham i tyle a bakterie pewnie sam załapał i zgonił na Ciebie żeby było mu łatwo usprawiedliwić  to że Cię olał nawet gdyby dostał od Ciebie w co wątpię to skąd miałaś wiedzieć i to nie powód by zrywać kontakt i kogoś blokować , oby też ktoś tak go skrzywdził zobaczy jak to fajnie.zemścić się też możesz jeśli to Ci pomoże ale żebyś sobie nie zaszkodziła wiadomo coś bezpiecznego ale żeby mu dać popalić. Życzę Ci spotkać faceta który wynagrodzi Ci to cierpienie wiem sama. jak to jest cierpieć przez kogoś.

No właśnie to jest okropne, co on myśli ze ja uczuć nie mam, ze jestem zimna ..... chociaż on sam mówił o sobie ze jest zimny bez uczuć.. najwyraźniej miał mnie za nic od początku i zgrywał tylko miłego i normalnego .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
2 minuty temu, Gość Olala123 napisał:

najwyraźniej miał mnie za nic od początku i zgrywał tylko miłego i normalnego .. 

Ale to tylko o nim źle świadczy, nie o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
30 minut temu, Gość laura napisał:

To już ona sama sobie musi odpowiedzieć na to pytanie z kim spała itd., ale zakładam, że pewnie jednak on zaraził się od innej, szczególnie, że pierwszy ma objawy... Oby nie zaraził tez autorki.

Spałam z kilkoma facetami, z którymi nie byłam w zwiazku i nigdy się niczym nie zaraziłam, więc wyobrażam sobie jakie rozwiązłe życie musi prowadzić ten facet...

Nie miałam nigdy przygodnych partnerów.. ostatni raz miałam faceta więcej niż rok temu on pojawil się w lipcu ..jakoś dwa tyg po seksie z nim zauważyłam ze wydzielina mi sis zmieniła na żółta o innym zapachu..zignorowałem to..myślałam ze to normalne .. a później już poskładaliam w całość .. a robiłam na chlamydie test tylko pierwszy raz jak milam okres wyszedł negatywnie później u doktora patyczkiem który wyszedł pozytywnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
8 minut temu, Gość laura napisał:

Niby nikt kto nie jest dziewicą/ prawiczkiem, a się nie badał nie może byc pewien w 100%, ale jednak HPV jest o wiele częściej spotykane od takiej typowej choroby wenerycznej jak chamydia, czy kiła chociażby, więc nadal jestem zdania, że jeśli ten facet faktycznie nie ściemniał, że się czymś takim zaraził, to grubo

On przed moim poznaniem zerwał z laska miesiąc temu.. nie wiem nie robiłam ale chyba będę musiała zrobić na inne syfy .. ale raczej nie ściemniał by niby czemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31
8 minut temu, Gość laura napisał:

Niby nikt kto nie jest dziewicą/ prawiczkiem, a się nie badał nie może byc pewien w 100%, ale jednak HPV jest o wiele częściej spotykane od takiej typowej choroby wenerycznej jak chamydia, czy kiła chociażby, więc nadal jestem zdania, że jeśli ten facet faktycznie nie ściemniał, że się czymś takim zaraził, to grubo

Też słyszałem kiedyś, że faceta z HPV to bym nie chciała bo to obrzydliwe... Przy czym widać karynka, która nawet nie wie jak to się pisze, jak się tym zarazić... Zwyczajnie Polska to kraj prostych, słabo wyedukowanych ludzi, którzy nie myślą, nie czytają. Jedynie potrafią zapodac coś na insta i na tym koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
8 minut temu, Gość Olala123 napisał:

On przed moim poznaniem zerwał z laska miesiąc temu.. nie wiem nie robiłam ale chyba będę musiała zrobić na inne syfy .. ale raczej nie ściemniał by niby czemu 

To tylko świadczy, że nie sypiał tylko z Tobą, a bardzo prawdopodobne, że było ich kilka i to jakichś puszczalskich najpewniej...

Daj spokój, taki facet najpewniej nie reprezentuje sobą zbyt wiele, no i jeszcze  do tego sam sposób zakończenia znajomości przez zablokowanie Cię świadczy o niskiej kulturze osobistej.

Pomyśl sama, czy to jest facet na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

A jeśli piszesz prawdę, że tylko z nim sypiałaś w przeciągu ostatnich miesięcy, to sypiał z innymi na 100%. Jak chcesz się odkochać, to wyobraź sobie jak bzykał inne laski- może to Cię do niego zniechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
8 minut temu, Gość laura napisał:

A jeśli piszesz prawdę, że tylko z nim sypiałaś w przeciągu ostatnich miesięcy, to sypiał z innymi na 100%. Jak chcesz się odkochać, to wyobraź sobie jak bzykał inne laski- może to Cię do niego zniechęci.

Tak naprawdę nie jest możliwe zebym ja miała syfa.. najgorsze jest to ze widziałam ze ustawiał statusy jk był na wakacjach ze on się ucieszy jak jakkas odwiedzi go w pokoju hotelowym a ja taka zakochana zauroczona ze nie liczyło się to dla mnie ze bzyka inne  tylko to żeby być z nim blisko żeby go zobaczyć i pojechałam do niego .. ale wydaje mi się ze ze na wakacjach  miał gumki poza tym jak widzislsm go ostatni raz miał gumki czyli obstawiam ze kupił na wyjazd .. a wcześniej nigdy nie miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Nie rozumiem o co autorka ma takie pretensje do chlopaka i w dodatku mysli o zemscie (za co?). W skrocie wyglada to tak: autorka poznala chlopaka, spotkala sie z nim pare razy I poszla z nim do lozka. Zasypywala go wiadomosciami na ktore on nie odpowiadal czasem miesiac. Ale aurorka nie rezygnowala..pojechala do niego I wepchnela sie mu do lozka (on nawet nie chcial zostac z nia na noc i wymowil sie bolem glowy). Autorka nadal nie rezygnowala I znow probowala sie mu wcisnac do lozka..wiec facet ja poblokowal I powiedzial zeby sie od niego odczepila..Za co tu sie mscic? Przeciez oni nawet zwykla para nigdy nie byli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
11 minut temu, Gość Zuza napisał:

Nie rozumiem o co autorka ma takie pretensje do chlopaka i w dodatku mysli o zemscie (za co?). W skrocie wyglada to tak: autorka poznala chlopaka, spotkala sie z nim pare razy I poszla z nim do lozka. Zasypywala go wiadomosciami na ktore on nie odpowiadal czasem miesiac. Ale aurorka nie rezygnowala..pojechala do niego I wepchnela sie mu do lozka (on nawet nie chcial zostac z nia na noc i wymowil sie bolem glowy). Autorka nadal nie rezygnowala I znow probowala sie mu wcisnac do lozka..wiec facet ja poblokowal I powiedzial zeby sie od niego odczepila..Za co tu sie mscic? Przeciez oni nawet zwykla para nigdy nie byli..

Spotykałam się z nim, po pewnym czasie on wyjechał do siebie na kilka tyg zaczal mnie olewać, nie odzywał się tygodniami, albo odpisał pytał o cos, ja odpisałam i i on ja to tydzień nie odpisywał. już chciałam usunąć kontakt dac sobie spokoj myśląc ze mnie skreślił aż pewnego dnia napisał co tam i czy jestem wolna później.. ja zaślepiona nim odpisałam ze po pracy możemy się spotkać.. później znów pisał pytał czy go odwiedzę w rodzinnym mieście.. to on zapropnowal zebym go odwiedziła zanim wrócę do domu.. i pojechałam, dzien wcześniej napisał mi ze zostanie na noc ale rozumiem go troche możliwe ze się złe czuł bo wrócił ze stanów dwa dni wcześniej .. i wrócił do siebie a mnie zostawił w hotelu.. wiem ze to moja wina ze byłam zaślepiona nim nie szanowałem siebie.. ale o nim tez nie świadczy dobrze to jak mnie potraktował jak śmiecia zablokował wszędzie anwert nie dał napisać SMS .. bo blokada wszędzie.. mam nadzieje ze karma kiedyś wroci do niego. On mi powiedział ze nienchce związku ok ja to rozumiem ale chodzi o to jak skończył to .. poczułam się jakbym uderzył mi ktoś w twarz gdy dostałam Sms i blokadę wszędzie w dzien gdy wróciłam tu i liczyłam ze jeszvze go spotkam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat

autorko, to toksyczny układ, nie żadna miłość, UCIEKAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
3 minuty temu, Gość Olala123 napisał:

Spotykałam się z nim, po pewnym czasie on wyjechał do siebie na kilka tyg zaczal mnie olewać, nie odzywał się tygodniami, albo odpisał pytał o cos, ja odpisałam i i on ja to tydzień nie odpisywał. już chciałam usunąć kontakt dac sobie spokoj myśląc ze mnie skreślił aż pewnego dnia napisał co tam i czy jestem wolna później.. ja zaślepiona nim odpisałam ze po pracy możemy się spotkać.. później znów pisał pytał czy go odwiedzę w rodzinnym mieście.. to on zapropnowal zebym go odwiedziła zanim wrócę do domu.. i pojechałam, dzien wcześniej napisał mi ze zostanie na noc ale rozumiem go troche możliwe ze się złe czuł bo wrócił ze stanów dwa dni wcześniej .. i wrócił do siebie a mnie zostawił w hotelu.. wiem ze to moja wina ze byłam zaślepiona nim nie szanowałem siebie.. ale o nim tez nie świadczy dobrze to jak mnie potraktował jak śmiecia zablokował wszędzie anwert nie dał napisać SMS .. bo blokada wszędzie.. mam nadzieje ze karma kiedyś wroci do niego. On mi powiedział ze nienchce związku ok ja to rozumiem ale chodzi o to jak skończył to .. poczułam się jakbym uderzył mi ktoś w twarz gdy dostałam Sms i blokadę wszędzie w dzien gdy wróciłam tu i liczyłam ze jeszvze go spotkam 

Przeciez powiedzial ci na poczatku znajomosci ze jestes dziewczyna od seksu a w sercu jest ktos inny? Bardzo ladnie i prosto postawil sprawe. A ty napraszalas sie nadal. Powaznie. Czego sie spodziewalas. Tak bardzo sie narzucalas ze az musial cie poblokowac..to jest dopiero okropne ze tak nie dawalas mu spokoju ze nawet kupilas nowy telefon zeby sie do niego dobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
1 minutę temu, Gość temat napisał:

autorko, to toksyczny układ, nie żadna miłość, UCIEKAJ

To chlopak ucieka jak moze. To autorka biega za nim I jest toksyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
7 minut temu, Gość Zuza napisał:

Przeciez powiedzial ci na poczatku znajomosci ze jestes dziewczyna od seksu a w sercu jest ktos inny? Bardzo ladnie i prosto postawil sprawe. A ty napraszalas sie nadal. Powaznie. Czego sie spodziewalas. Tak bardzo sie narzucalas ze az musial cie poblokowac..to jest dopiero okropne ze tak nie dawalas mu spokoju ze nawet kupilas nowy telefon zeby sie do niego dobic..

Noe rozumiesz.. on mi to powiedział pijany na przedostatnim spotkaniu, a jak następny dzien się spytałam czy brakuje mu kogos jakies bliskiej osoby on to zrozumiał ze pytam o niego i powiedział ze nie byłabym z nim szczęśliwa bo jest zapracowany i ma własna firme .. i noe narzucałam się zrozum tylko po powrocie dostałam wiadomość po dwóch tyg braki kontaktu ze ma sufa i zebym się szła przebadać, ja spytałam czy to on zaraził i czy to poważna bakteria. On napisał ze ja zarazilam i zablokował.. a mi zależało na nim wiec podjęłam ostatni próbę kontaktu o napisałam z nowego nr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Z jednej strony, to fakt, że mu się napraszała, ale z drugiej gość, który tak łatwo zaraża się jakimś syfem najprawdopodobniej z niejedną sypia i traktuje dziewczyny raczej rozrywkowo, do tego bez zabezpieczenia, do tego traktował autorkę jak zabawkę, po czym ją poblokował... Moim zdaniem to nie jest facet na jakimś poziomie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

A jakby zrobił facet na poziomie? Jeśli chciałby nawte tylko seksu to  nie robiłby tak, że nie odzywa się tygodniami tylko powiedział coś w stylu" słuchaj możemy się spotykać, ale tylko dla seksu, lubię cie, ale nie widzę czegoś więcej między nami/ nie szukam niczego więcej, chcę wiedzieć czy tobie też to odpowiada bo nie chcę cię skrzywdzić".

A kiedy by widział, że autorka angażuje się mimo tego za bardzo powiedzieć jej " słuchaj, nie możemy się spotykać, bo widzę, że ty jednak czujesz coś więcej, a ja nie mogę ci tego obiecać, dziękuję za wszystkie miłe chwile, ale musimy zakonczyc naszą znajomość". 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
3 minuty temu, Gość laura napisał:

Z jednej strony, to fakt, że mu się napraszała, ale z drugiej gość, który tak łatwo zaraża się jakimś syfem najprawdopodobniej z niejedną sypia i traktuje dziewczyny raczej rozrywkowo, do tego bez zabezpieczenia, do tego traktował autorkę jak zabawkę, po czym ją poblokował... Moim zdaniem to nie jest facet na jakimś poziomie i tyle

Wiesz, nigdzie nie jest napisane, że nie można traktować seksu rozrywkowo i dla zabawy. Ma do tego prawo, faktycznie zachował się nie gorzej od niej. Wszystko z góry powiedział i oznajmił. A co do poziomu, to znam lekarzy, profesorów, którzy zatrzymują się na panienki przy drodze i mają co weekend inna pomimo że żona w domu, także tego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
1 minutę temu, Gość Olo napisał:

Wiesz, nigdzie nie jest napisane, że nie można traktować seksu rozrywkowo i dla zabawy. Ma do tego prawo, faktycznie zachował się nie gorzej od niej. Wszystko z góry powiedział i oznajmił. A co do poziomu, to znam lekarzy, profesorów, którzy zatrzymują się na panienki przy drodze i mają co weekend inna pomimo że żona w domu, także tego.. 

Oznajmił, ale skoro widział, że autorka zaczyna się angażować powinien był z nią pogadać, a nie unikać spotkań.

Wątpię żebyś znała takich lekarzy i profesorów bo podejrzewam, że nawet jesli zdradzają stać je na lepsze niż panienki przy drodze, ale nawet jakby, to nie tylko wykształcenie czy pieniądze świadczą o poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
6 minut temu, Gość laura napisał:

A jakby zrobił facet na poziomie? Jeśli chciałby nawte tylko seksu to  nie robiłby tak, że nie odzywa się tygodniami tylko powiedział coś w stylu" słuchaj możemy się spotykać, ale tylko dla seksu, lubię cie, ale nie widzę czegoś więcej między nami/ nie szukam niczego więcej, chcę wiedzieć czy tobie też to odpowiada bo nie chcę cię skrzywdzić".

A kiedy by widział, że autorka angażuje się mimo tego za bardzo powiedzieć jej " słuchaj, nie możemy się spotykać, bo widzę, że ty jednak czujesz coś więcej, a ja nie mogę ci tego obiecać, dziękuję za wszystkie miłe chwile, ale musimy zakonczyc naszą znajomość". 

 

 

Najbardziej boli mnie właśnie to jak zakończył to .. ja liczyłam ze jeszvze go spotkam jak wrócę a w dzien mojego powrotu dostałam info o syfie ..boli mnie to ze mnie wyrzucił jak śmiecia ledwo pozwolił żeby napisać SMS do niego bo zaczal blokować wszędzie tyko na whatsup mi się udało kilka zdań od niego wyciągnąć.. jak mogłam się czuc jak po ladowaniu dostaje wiadomość ze mam syfa. A co do naprzykrzania się mu nie sadze ze dawałam po sobie znać o tym, gdy on się nie odzywał ja tez przez cały sierpień co olewał jak mógł, może pod koniec Znajomosci  bo bałam się ze go stracę ze on stad wyjedzie już i go nigdy nie zobacze dlatego zabiegałam o niego przed tym jak wyjechał na wakacje, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
8 minut temu, Gość Olo napisał:

Wiesz, nigdzie nie jest napisane, że nie można traktować seksu rozrywkowo i dla zabawy. Ma do tego prawo, faktycznie zachował się nie gorzej od niej. Wszystko z góry powiedział i oznajmił. A co do poziomu, to znam lekarzy, profesorów, którzy zatrzymują się na panienki przy drodze i mają co weekend inna pomimo że żona w domu, także tego.. 

Szczerze to watpie żeby mi to powiedział na trzeźwo, był pijany wtedy .. powiedział ze jesten fajna osoba lubi mnie ale nigdy związku nie będzie  i to seks.. a to było nasze przedostatnie spotkaniem”.. byłam głupia bo nie sprecyzowalam do końca oczekiwań.. czasami się zastanawiam tez czy ta blokada z jego strony to dla tego ze zapytałam go Czy to on zaraził.. i mozemgo to uraziło.. czy po prostu już nic ode mnie nie chciał i urwał to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaja

Spotykanie się tylko dla seksu to desperacja u kobiety, raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
18 minut temu, Gość laura napisał:

Z jednej strony, to fakt, że mu się napraszała, ale z drugiej gość, który tak łatwo zaraża się jakimś syfem najprawdopodobniej z niejedną sypia i traktuje dziewczyny raczej rozrywkowo, do tego bez zabezpieczenia, do tego traktował autorkę jak zabawkę, po czym ją poblokował... Moim zdaniem to nie jest facet na jakimś poziomie i tyle

Nie bronie tu faceta I nie twierdze ze jest na poziomie, bo ewidentnie widac ze nie jest..Tylko autorko robi z siebie ofiare nie wiadomo z jakiego powodu. A wlasciwie wiadomo. Wymyslila sobie ze skoro ona sie w nim zakochala to on ma obowiazek zakochac sie w niej..I natretnie nie dawala mu spokoju. Co do zarazenia sie..wystarczy jeden raz z nieodpowiednia osoba, albo nawet odpowiednia, tylko ktora miala raz seks z nieodpowiednia..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123
1 minutę temu, Gość Zuza napisał:

Nie bronie tu faceta I nie twierdze ze jest na poziomie, bo ewidentnie widac ze nie jest..Tylko autorko robi z siebie ofiare nie wiadomo z jakiego powodu. A wlasciwie wiadomo. Wymyslila sobie ze skoro ona sie w nim zakochala to on ma obowiazek zakochac sie w niej..I natretnie nie dawala mu spokoju. Co do zarazenia sie..wystarczy jeden raz z nieodpowiednia osoba, albo nawet odpowiednia, tylko ktora miala raz seks z nieodpowiednia..itd

Nie chodzi mi o to ze on nie odwzajemnia moich uczuć, nikogo do miłości nie zmusi się ja to szanuje . Ciekawa jestem jak Ty bys się czuła wracaz do miejsca gdzie go poznałaś, wiesz ze on tam ma przyjechać niedługo a zaraz dostajesz wiadomość ze jestes nosicielem syfa, próbujesz dowiedzieć się co się stało jak to a on odpisuje ze to ty go zarazilas i blokuje wszedzienhdzie się tylko da i z wielka łaska pisze dwa zdania i znow blokuje. A ja pokazuje ze mi zależy pisze próbuje się dowiedzieć co się stało z nowego nr ..wiem ze dużo mojej winy dałam się traktować tak bo bałam się ze już go nigdy nie zobacze ze on wroci do siebie .. byłam ślepo zauroczona w nim a wiedzialam ze nic nie będzie z tego chociażby ze on mieszka w jednym miejscu ja w drugim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasia
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

No właśnie, na mnie to jest sedno sprawy, że ona robi z siebie ofiarę. Jak by on tam ją podchodził, zapewniał o swojej miłości, wierności, snuł jakieś plany co do niej, był dobry, wspierający, próbował nawiązać, z nią silną wieź emocjonalną, ogólnie zabiegałby o nią jak o partnerkę życiową, a finalnie by się z nią przespał i powiedział "nara". To ja bym nie miał, żadnych objęci, co do roszczeniowej postawy autorki.

Haha, mnie dokładnie takie coś niedawno spotkało. Facet snuł ze mną plany życiowe, dzwonił codziennie, przespał się ze mną, a potem... zaczął wycofywać aż w końcu zerwał kontakt.. Tylko, że ja wysłałam do niego jednego smsa i nie wydzwaniałam, ani też nie użalam się nad sobą, choć miałabym do tego większe podstawy niż autorka bo mnie facet obiektywnie rzecz biorąc bardziej namącił w głowie i mogłabym się śmiało czuć wykorzystana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość On31 napisał:

Albo ona już miała wcześniej, dlaczego zaraz facet. I choroby weneryczne są coraz częstsze, przykładowo HPV i kłykciny są już tak normalne i prawie każdy je miał, ze wyszły z oficjalnego pojęcia choroby wenerycznej, problem jest tylko to, że młodych dziewczyn się nie szczepi w Polsce bo kraj, którym rządzi kościół. No i nie wiem dlaczego, ale nie używa się gumek.. To widać jak kupuje gumki to zawsze jestem jedynym facetem, nigdy w sklepie nie widziałem aby ktoś kupował a mieszkam w stolicy. Taki zacofany kraj. 

Może ty się zaszczepisz? Gdzie byłeś jak ja kupowałam? 🙂Ja nie mam problemu z zakupem gumek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala123

Sama nie wiem może złe to ujęłam przez emocje .. ne wiem jak zapomnieć o nim, czasami jest lepiej a czasami przypominają mi się chwile z nim i płacze  jak po prostu to mam wymazać z pamięci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×