Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takie hipotetyczne pytanie jeśli byłybyście w ciąży z żonatym facetem to czy mówiłybyście jego żonie o tym?

Polecane posty

Gość gość

Czy powiedziały, że jeśli będzie płacił alimenty to może to pozostac między wami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, ale dlaczego to JA miałabym mówić o tym jego żonie, co ja z tą żoną ślub brałam? księciunio żeby się nie stresował, bo to źle wpływa na dziecko?

to żeś odwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
13 minut temu, brokentiger87 napisał:

przepraszam bardzo, ale dlaczego to JA miałabym mówić o tym jego żonie, co ja z tą żoną ślub brałam? księciunio żeby się nie stresował, bo to źle wpływa na dziecko?

to żeś odwaliła

...jak Ty nic nie rozumiesz...

za dużo tu siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

znalazł się ten, co rozumie takie hece XD

Ty zyjesz iluzją kobieto.  Zresztą jesteś aseksem więc ciąża ci nie grozi. Ogólnie sytuacja żenująca bo jeśli kobieta zadaje się z żonatym i zachodzi w ciążę to jest jēbnieta. Chyba że nic nie wiedziała o żonie ale w dzisiejszej dobie netu itp. to jest wręcz  niemożliwe żeby nie wiedziec takiego szczegółu jak żona.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty zyjesz iluzją kobieto.  Zresztą jesteś aseksem więc ciąża ci nie grozi. Ogólnie sytuacja żenująca bo jeśli kobieta zadaje się z żonatym i zachodzi w ciążę to jest jēbnieta. Chyba że nic nie wiedziała o żonie ale w dzisiejszej dobie netu itp. to jest wręcz  niemożliwe żeby nie wiedziec takiego szczegółu jak żona.. 

nie przesadzajmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz będzie matką, potrzebuje spokoju, a nie jadu jakiejś totalnie obcej kobiety, z którą pechowo związał się jej facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

nie przesadzajmy. 

A gdzie tu przesada? Mając świadomość że chłop jest cudzy a ty się za niego bierzesz moralnie jestes niska i tego nic nie zmieni. Oczywiście że to on zdradza ale ty nie musisz swoich 3 groszy wtrącać bo to siaadxt o tobie. Zresztą po co ja ci to tłumaczę skoro nie raz pisałaś o swoich fantazjach z żonatym gachem. Widać jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

teraz będzie matką, potrzebuje spokoju, a nie jadu jakiejś totalnie obcej kobiety, z którą pechowo związał się jej facet.

To ironia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
59 minut temu, Gość gość napisał:

Czy powiedziały, że jeśli będzie płacił alimenty to może to pozostac między wami? 

Kobiety w takich sytuacjach niczego nie powinny ukrywać . Wręcz powinny dać ogłoszenie do gazety, rozkleic plakaty i poprosił o ogłoszenie w lokalnej telewizji i radio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdzie tu przesada? Mając świadomość że chłop jest cudzy a ty się za niego bierzesz moralnie jestes niska i tego nic nie zmieni. Oczywiście że to on zdradza ale ty nie musisz swoich 3 groszy wtrącać bo to siaadxt o tobie. Zresztą po co ja ci to tłumaczę skoro nie raz pisałaś o swoich fantazjach z żonatym gachem. Widać jaka jesteś.

"zdrada" "zdradą", miłość miłoscia, tygrysiątko jeszcze trzecia rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ironia? 

nie, stawiam się w jej miescu, żony są zazwyczaj agresywne i puste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

"zdrada" "zdradą", miłość miłoscia, tygrysiątko jeszcze trzecia rzecz

Jaka ty jesteś infantylna...dlaczego cudzysłów? Naprawdę jesteś aż tak naiwna myśląc że facet do kochanki coś czuję poza erekcją? Trzeba być sooka żeby dac się zaplodnic żonatemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

nie, stawiam się w jej miescu, żony są zazwyczaj agresywne i puste 

To cię nie zwalnia z odpowiedzialności. Jesteś lafirynda i tępa łiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

dlaczego cudzysłów?

bo związkowcom się w du;pach przewraca. zdradzić to można ojczyznę

x

Naprawdę jesteś aż tak naiwna myśląc że facet do kochanki coś czuję poza erekcją? Trzeba być sooka żeby dac się zaplodnic żonatemu. 

x

nie wiem czemu tak kategorycznie oceniasz cudzą miłość, którą ten żonaty odwzajemnił. z nawiązką. 

tak się zatroskałaś nagle o stan Kościoła katolickiego? ciekawe. hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, brokentiger87 napisał:

przepraszam bardzo, ale dlaczego to JA miałabym mówić o tym jego żonie, co ja z tą żoną ślub brałam? księciunio żeby się nie stresował, bo to źle wpływa na dziecko?

to żeś odwaliła

A jeśli on by jej nie chciał powiedzieć? I w ogóle nie wiadomo by było czy będzie chciał płacić alimenty? To takie teoretyczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
50 minut temu, brokentiger87 napisał:

przepraszam bardzo, ale dlaczego to JA miałabym mówić o tym jego żonie, co ja z tą żoną ślub brałam? księciunio żeby się nie stresował, bo to źle wpływa na dziecko?

to żeś odwaliła

Broken, zgadzam sie ze to nie ona powinna mowic zonie..no ale on chyba powinien? Jak bez wiedzy zony bedzie zajmowal sie babelkiem? Bral go na wakacje, swieta i niektore weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu. opanujcie emocje. to tylko taki temat hipotetyczny, a Wam żyłka puszcza, że ktoś Was przestanie adorować. fuj, idę sobie od tych toksycznych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

bo związkowcom się w du;pach przewraca. zdradzić to można ojczyznę

x

Naprawdę jesteś aż tak naiwna myśląc że facet do kochanki coś czuję poza erekcją? Trzeba być sooka żeby dac się zaplodnic żonatemu. 

x

nie wiem czemu tak kategorycznie oceniasz cudzą miłość, którą ten żonaty odwzajemnił. z nawiązką. 

tak się zatroskałaś nagle o stan Kościoła katolickiego? ciekawe. hipokryzja.

A co ma kościół do tego jelopie? Ślub może być świecki. Tu chodzi o zasady których ty po prostu nie masz co udowadniasz teraz. Może nie być ślubu ale jeśli facet jest zajęty a ty o tym wiesz i mimo wszystko w to brniesz to ani ty ani on nie jesteście warci chúja. Czego tu nie ogarniasz? Jak zwionzek be to dlaczego taki gach go nie skończy tylko skacze po innej łile? Pozujesz na cudowna a jesteś sooka bez zasad. Do tego tępa. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

bez sensu. opanujcie emocje. to tylko taki temat hipotetyczny, a Wam żyłka puszcza, że ktoś Was przestanie adorować. fuj, idę sobie od tych toksycznych emocji.

Najbardziej toksyczna jesteś ty czego nie widzisz. Obłudna i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaka ty jesteś infantylna...dlaczego cudzysłów? Naprawdę jesteś aż tak naiwna myśląc że facet do kochanki coś czuję poza erekcją? Trzeba być sooka żeby dac się zaplodnic żonatemu. 

To prawda zeby dac się takiemu zaplodnic trzeba miec nie pokolei, do tego w ogole przespac się z takim. Ale z jednym się nie zgodze, bo znam przypadki gdzie dla kochanek faceci odchodzili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie idzie się do łóżka z facetem o którym nic się nie wie. A jak się wie, że żonaty to tym bardziej nie idzie się z nim do łóżka. Wtedy nie ma sie takich problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A jeśli on by jej nie chciał powiedzieć? I w ogóle nie wiadomo by było czy będzie chciał płacić alimenty? To takie teoretyczne pytanie

Chcial czy nie chcial, placic bedzie musial. No I jak byla taka wielka milosc, to chyba z dzieckiem kontakt tez powinien utrzymywac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A co ma kościół do tego jelopie? Ślub może być świecki.

czyli kompletnie nieważny z libertariańskiego punktu widzenia.

x

Tu chodzi o zasady których ty po prostu nie masz co udowadniasz teraz.

x

jakie zasady? "będę trzymać niewolnika do adorowania mnie, a jak spadam z piedestału to dopiero wtedy on jest gnojem?"

x

Może nie być ślubu ale jeśli facet jest zajęty a ty o tym wiesz i mimo wszystko w to brniesz to ani ty ani on nie jesteście warci chúja.

x

ot dama się wypowiedziała.  twoja opinia jest bezcenna XD

x

Czego tu nie ogarniasz? Jak zwionzek be to dlaczego taki gach go nie skończy tylko skacze po innej łile?

x

może jest toksycznie trzymany przy pustej, zakompleksionej żonie? 

x

Pozujesz na cudowna a jesteś sooka bez zasad. Do tego tępa. Nara.

x

pa, wieczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Najbardziej toksyczna jesteś ty czego nie widzisz. Obłudna i głupia.

💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Toksycznie trzymany przez kobietę 🤣 nie osmieszaj się. Dorosły dojrzały człowiek gdy tkwi w gownie to z niego wychodzi a nie tkwi z powodu niezrownowazenia emocjonalnego partnerki. Co to znaczy nieważny? Chodzi o ludzkie zasady. Oszukujesz jakaś kobietę to jesteś zerem i tyle na temat. Pogarazasz się i dajesz jedynie pretekst by mieć cie za dēbilke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

💋

No wiadomo zapchlona łiło że będziesz pajacowac nie mając argumentów na zaprzeczenie swojej głupocie. Żal mi Cię. Wyszło jaka z ciebie dēbilka bez mózgu. Pewnie masz chcice na jakiegoś zonatego gacha i stąd ta wielka tolerancja. Zresztą ty jesteś aseksem więc co ty możesz wiedzieć o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

A jeśli on by jej nie chciał powiedzieć? I w ogóle nie wiadomo by było czy będzie chciał płacić alimenty? To takie teoretyczne pytanie

Nie wiem czy jestes w takiej sytuacji, ale zrob wszystko zeby dziecku zagwarantowac odpowiednie warunki. A ****** niech płaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×