Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy bycie 26 letnia dziewica to cos strasznie dziwnego

Polecane posty

Gość gosc

kolezanki mi dogaduja, mama tez, mam wrazenie jakby o wiele bardziej to przeszkadzalo kobietom niz mezczyznom. Adoratorow jakichs miewalam, ale nie mam ochoty na seks z nikim na razie... bylam na randce, przytulic sie fajnie, ale nie chce mi sie calowac... nie wiem jak to jest. Chcialabym kochac, miec ochote na seks, ale nie wychodzi mi. Czy ktoras z was tez tak ma? Czy ja jestem jakas zimna, dziwna i nienormalna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgb
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

kolezanki mi dogaduja, mama tez, mam wrazenie jakby o wiele bardziej to przeszkadzalo kobietom niz mezczyznom. Adoratorow jakichs miewalam, ale nie mam ochoty na seks z nikim na razie... bylam na randce, przytulic sie fajnie, ale nie chce mi sie calowac... nie wiem jak to jest. Chcialabym kochac, miec ochote na seks, ale nie wychodzi mi. Czy ktoras z was tez tak ma? Czy ja jestem jakas zimna, dziwna i nienormalna... 

Nie trafiłaś na kochającego faceta znajdziesz jeszcze takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niestety, ale masz głupie i prostackie koleżanki i matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On37

Tak, ale to już trochę późno i powinno się widzieć co nas pociąga, co nie, może zwyczajnie jesteś aseksualna i nie masz takiej osobowości, potrzeby. Też bywa,nic złego. Warto się przebadac psychicznie i somatycznie. A rodziny nie sluchaj. Co do pytania, no ja bym nie chciał z kimś takim mieć relacji, bez obrazy ale to tylko moje zdanie. Jestem w takim wieku, że uwielbiam seks, eksperymenty itp. I oczekuję partnerki podobnej, trochę doświadczonej. Tylko tyle. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina
7 minut temu, Gość On37 napisał:

Tak, ale to już trochę późno i powinno się widzieć co nas pociąga, co nie, może zwyczajnie jesteś aseksualna i nie masz takiej osobowości, potrzeby. Też bywa,nic złego. Warto się przebadac psychicznie i somatycznie. A rodziny nie sluchaj. Co do pytania, no ja bym nie chciał z kimś takim mieć relacji, bez obrazy ale to tylko moje zdanie. Jestem w takim wieku, że uwielbiam seks, eksperymenty itp. I oczekuję partnerki podobnej, trochę doświadczonej. Tylko tyle. Pozdrawiam 

Jest w tym coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matce się tlumaczysz z życia seksualnego? Swoją drogą współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutek
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Czy ja jestem jakas zimna, dziwna i nienormalna... 

Po prostu rób to, co chcesz robić i co wydaje Ci się OK (że tak powiem). Na prawdę byłoby przykro gdybyś robiła coś na siłę... Można być dziewicą do końca życia, to nie choroba :classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

To powinna być norma gdyby kobiety się tak nie koorviły na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma

Bądź dumna, jesteś marzeniem dla wielu facetów, którzy w dzisiejszych czasach mogą jedynie marzyć o dziewicy, a do wyboru maja w 99% Przerobione już przez wielu używki z klubów itp, zero zdobyczy. Ciesz się, trafisz na porządnego to do końca życia Cię będzie na rękach nosił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może należysz do osób, które mają popęd seksualny poniżej średniej. Po prostu nie czujesz pociągu seksualnego lub minimalny??

Ja zacząłem życie seksualne, w sumie dość późno, patrząc na najbliższych kumpli. Ale, jak dorosłem do tego, to nie było, że się czegoś wstydzę. Po prostu doszło do mnie czego chcę i do tego dążyłem.

Ty nie masz chyba ochoty na seks - cóż taki typ - ale Cię to boli bo nie żyjesz sama, tylko wśród innych ludzi, którzy patrzą na innych ze swojej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opos

Ja nie, jestem na tyle dobry w te klocki, że wolę jeśli kobieta miała wcześniej porównanie i mnie doceni. No i chyba nie koniecznie chciałoby mi się na stare lata.. No wiecie, zabierać za dziewice xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniek

cud i miód taka szanująca się dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Bezedury napisał:

Może należysz do osób, które mają popęd seksualny poniżej średniej. Po prostu nie czujesz pociągu seksualnego lub minimalny??

Ja zacząłem życie seksualne, w sumie dość późno, patrząc na najbliższych kumpli. Ale, jak dorosłem do tego, to nie było, że się czegoś wstydzę. Po prostu doszło do mnie czego chcę i do tego dążyłem.

Ty nie masz chyba ochoty na seks - cóż taki typ - ale Cię to boli bo nie żyjesz sama, tylko wśród innych ludzi, którzy patrzą na innych ze swojej perspektywy.

Tak. Boli mnie to, bo czuje sie wybrakowana, ze cos mnie omija. Mam takie glupie mysli w stylu jak to byc seksualnym czlowiekiem? jak kobieta odczuwa swoja seksualnosc itp... ze akurat chce zeby ten, a nie inny ja penetrowal i potrafi czerpac z tego przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się przejmujesz opiniami innych ludzi.

Jesteś typem  człowieka nie odczuwającego popędu seksualnego i tyle. Jak będziesz robić cokolwiek na siłę i udowadniać innym coś, to jedynie skopiesz sobie sama życie i drugiemu człowiekowi.

Po prostu pogódź się z tym i tyle.  Ja na przykład, nie zarabiam tyle co mój ojciec czy brat, nie mam talentu jak oni - bolało mnie to przez długi czas i uważałem się za pierdołę . Pogodziłem się z tym i żyję w miarę szczęśliwie.  Poziom szczęścia zależy tylko i wyłącznie od tego jak się odbiera otaczający świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Duma napisał:

Bądź dumna, jesteś marzeniem dla wielu facetów, którzy w dzisiejszych czasach mogą jedynie marzyć o dziewicy, a do wyboru maja w 99% Przerobione już przez wielu używki z klubów itp, zero zdobyczy. Ciesz się, trafisz na porządnego to do końca życia Cię będzie na rękach nosił 

Haha tylko że porządnych jest tyle co dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×