Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autorka3555

Co kupiliscie rodzicom pod choinkę

Polecane posty

Gość Autorka3555

 Bo u mnie pomysłu brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wyboru nie mam - znicze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ojciec -książka.  Mama- woda toaletowy  naomi cambel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Jeszcze nie wiem, prawie zawsze mam problem z prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie już od 2 lat sprezentuje rodzicom spożywkę- mamie lepszą kawę a tacie eko zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutek

A jaki jest Twój wiek i wiek Twoich rodziców? Bo to ma znaczenie, poniekąd. Aczkolwiek moim zdaniem dobry przytulas to doskonały prezent :classic_smile:, nie ma lepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacie książkę podróżniczą i koniak, a mamie biżuterię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Rodzice 60 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutek

Jestem tatą i od swoich dzieci nigdy nie oczekiwałem prezentów i nie oczekuję. Najbardziej lubię jak po wigilii dzieci składają mi życzenia i się do mnie przytulają :classic_smile:. Nie potrzebuję nic innego, reszta to komercja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacie znicze i świąteczną wiązankę na grób :((( a mamie: bluzki, biżuterię, szczoteczkę soniczną, jej ulubione rodzaje miodu, ulubione praliny, dzbanek elektryczny i koc w komplecie z poszewkami na poduszki. Najlepiej cały rok słuchać co danej osobie się podoba, co potrzebuje lub co ma zamiar sobie kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest

Tacie zestaw dobrych kosmetyków do golenia, herbatę, a mamie kuferek na biżuterię, kolczyki i czekoladę do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Generalnie już od 2 lat sprezentuje rodzicom spożywkę- mamie lepszą kawę a tacie eko zieloną herbatę.

Ale wstyd tak na rodzicach dziadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bilety do filharmonii na koncert 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tacie nic, bo nie mamy kontaktu, mamie wycieczkę do Kenii na safari i na Kilimandżaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

myślałam nad straponem gustownym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale wstyd tak na rodzicach dziadować.

Wstyd, to jest kraść. Mam bogatych rodziców i nie wiem czym mogłabym ich zaskoczyć, bo ja z kolei majętna nie jestem. Nie będę odejmowała sobie od ust, żeby tylko zaimponować. Oni wolą jak ja częściej wpadam do nich z wizytą, albo oferuję się z pomocą. Z tego są bardziej zadowoleni niż z prezentu na święta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Wstyd, to jest kraść. Mam bogatych rodziców i nie wiem czym mogłabym ich zaskoczyć, bo ja z kolei majętna nie jestem. Nie będę odejmowała sobie od ust, żeby tylko zaimponować. Oni wolą jak ja częściej wpadam do nich z wizytą, albo oferuję się z pomocą. Z tego są bardziej zadowoleni niż z prezentu na święta 🙂

Nie chodzi o to, żeby komuś zaimponować, ale o szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie chodzi o to, żeby komuś zaimponować, ale o szacunek.

To według ciebie jedyna forma wyrażenia szacunku do kogos to drogi prezent? 

Więc jesteś bardzo ubogim człowiekiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orka

Dla matki perfum, obraz, ciśnieniomierz, dla ojca nic, nawet go nie zaproszę na wilglie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To według ciebie jedyna forma wyrażenia szacunku do kogos to drogi prezent? 

Więc jesteś bardzo ubogim człowiekiem 

Danie komuś herbaty i kawy po 10zl, to raczej brak szacunku. Jeśli twoi rodzice są majętni tak jak mówisz, to raczej sami kupują sobie takie rzeczy. Jeszcze im masło i kiełbasę kup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamie nową część gry Ratchet, tacie nową wkrętarkę bo stara się popsuła 3 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Danie komuś herbaty i kawy po 10zl, to raczej brak szacunku. Jeśli twoi rodzice są majętni tak jak mówisz, to raczej sami kupują sobie takie rzeczy. Jeszcze im masło i kiełbasę kup. 

Wolę kupić markową kawę i herbatę (to jest sporo więcej niż 10 zł) niż jakiś nietrafiony prezent, który będzie zalegał nieużywany na półce. Wyobraź sobie,że oni nie kupują drogiej spożywki (oprócz wędlin), bo chociaż są bogaci to też są oszczędni. Moja mama lubi kawę a tata z chęcią pije zieloną herbatę. Tak więc, będą zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wolę kupić markową kawę i herbatę (to jest sporo więcej niż 10 zł) niż jakiś nietrafiony prezent, który będzie zalegał nieużywany na półce. Wyobraź sobie,że oni nie kupują drogiej spożywki (oprócz wędlin), bo chociaż są bogaci to też są oszczędni. Moja mama lubi kawę a tata z chęcią pije zieloną herbatę. Tak więc, będą zadowoleni 🙂

Jeśli są kulturalnymi ludźmi, to przecież nie pokażą ci że słaby prezent. Jak mi ktoś daje jakiś badziew, to też dziękuję i udaje że się cieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wolę kupić markową kawę i herbatę (to jest sporo więcej niż 10 zł) niż jakiś nietrafiony prezent, który będzie zalegał nieużywany na półce. Wyobraź sobie,że oni nie kupują drogiej spożywki (oprócz wędlin), bo chociaż są bogaci to też są oszczędni. Moja mama lubi kawę a tata z chęcią pije zieloną herbatę. Tak więc, będą zadowoleni 🙂

Ale przecież ona wie lepiej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli są kulturalnymi ludźmi, to przecież nie pokażą ci że słaby prezent. Jak mi ktoś daje jakiś badziew, to też dziękuję i udaje że się cieszę. 

Ty jesteś normalna? Chyba ona wie lepiej z czego będą zadowoleni jej rodzice niż ty 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jeśli są kulturalnymi ludźmi, to przecież nie pokażą ci że słaby prezent. Jak mi ktoś daje jakiś badziew, to też dziękuję i udaje że się cieszę."

Takiej wrednej s.. to raczej  nikt prezentów  nie daje wiec nawet nic nie musisz udawać. 

Ja lubię dostawać herbaty  , jaka konfiturę  , powidła ,miód . Bardzo cieszą mnie takie prezenty . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Wolę kupić markową kawę i herbatę (to jest sporo więcej niż 10 zł) niż jakiś nietrafiony prezent, który będzie zalegał nieużywany na półce. Wyobraź sobie,że oni nie kupują drogiej spożywki (oprócz wędlin), bo chociaż są bogaci to też są oszczędni. Moja mama lubi kawę a tata z chęcią pije zieloną herbatę. Tak więc, będą zadowoleni 🙂

Co to znaczy markowa? Każda kawa i herbata ma jakaś markę. Saga i pedros to też marki. Takiego określenia używają ludzie ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

"Jeśli są kulturalnymi ludźmi, to przecież nie pokażą ci że słaby prezent. Jak mi ktoś daje jakiś badziew, to też dziękuję i udaje że się cieszę."

Takiej wrednej s.. to raczej  nikt prezentów  nie daje wiec nawet nic nie musisz udawać. 

Ja lubię dostawać herbaty  , jaka konfiturę  , powidła ,miód . Bardzo cieszą mnie takie prezenty . 

 

To ie nigdy nikt nie dał prezentu, z którego nie byłaś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czekoladę i wafelka grześka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×