Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna

Miłość do starszego, jak zapomnieć?

Polecane posty

Gość Taka jedna

Jestem beznadziejnie zakochana w facecie o 20 lat od siebie starszym, to trwa już jakieś 5lat, jest to znany facet w tym kraju, z początku znajomości dawał mi duże nadzieje, mimo że jest żonaty. Jak twierdził nigdy nie chcieli być ze sobą, mają dorosłą córkę. Oczywiście do tej pory oficjalnie się nie rozstali, on twierdzi że jego praca na to nie pozwala itp, już od dłuższego czasu się nie widujemy, nie sypiamy ze sobą. Twierdził, że mnie kocha więc czekałam...5lat. Głupie, naiwne ale naprawdę kochałam go bezwzględnie. Ostatnio coraz bardziej zaczyna do mnie docierać, że gdyby mnie kochał to to wszystko nie miałoby miejsca, nie traktowałby mnie jak tajemnice, i nie byłby z tamtą, wie że na to patrzę i wie jak to mnie rani a mimo to dalej postępuje tak nie inaczej. Wiem, że ze względu na to kim jest, zawsze mieliśmy małe szanse ale gdyby chciał.. wszystko było możliwe, natomiast nie wierzę już w to,że on chce. Nie wierzę już w to, że mnie kocha. I wierzyć już nie potrafię. Chciałabym zapomnieć, przestać cokolwiek czuć do Niego.. niestety o nim jest zawsze głośno, i nie jest to takie proste. Jak ułożyć sobie życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wspolczuje ci.ja tez pokochalam starszego mezczyzne.jest 15 lat ode mnie starszy.poza tym bardzo bogaty.zrobil mi takie pieklo,ze ja chce jego pieniedzy.ze do tej pory nie moge dojsc do siebie.to juz prawie 10 lat minelo a ja nie moge dojsc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×