Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thomas82

Kocham to uczucie gdy wiem że Prawda znów wygrywa nad Kłamstwem.

Polecane posty

Szczerość za szczerość. 

Co sobie myślicie gdy ktoś was prosto w oczy kłamie, robi wszystko żeby tylko wam coś wmówić.  A nie wie tego że Wy wiecie dokonale wiecie jaka jest prawda. Że wiecie wszystko dokładnie co jak gdzie kiedy itp itd. 

 

Mnie to strasznie podnieca. I sprawia mi ogromną radość.  Że mogę popatrzeć chociaż na tą osobę, jaka potrafi być perfidna. Zobaczyć jakie dla niej mają wartości niektóre słowa. I kontrolować inteligentnie każdy następny jej ruch

 Coś pięknego, nie ma słów które mógłby to opisać. Szczególnie jeśli stawką tego jest coś na czym zależy wam najbardziej w życiu. 

Zdając sobie sprawę że wygrałeś tą całą walke już jakiś czas temu. I widząc jak Kłamca, myśli że jest przed nami. 

 

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. 

Do sylwestra kilka dni 🙂 a ja już go mogę pić!   Wasze zdrowie Farbowane lisy!

 

Okazałem się być po raz kolejny zwykłym czarnym kotek który przebiegł wam drogę. 

 

 

Miaaaaał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo i

W końcu  coś  sensownego najbardziej podobał się  farbowane lisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 godzinę temu, Thomas82 napisał:

Szczerość za szczerość. 

Co sobie myślicie gdy ktoś was prosto w oczy kłamie, robi wszystko żeby tylko wam coś wmówić.  A nie wie tego że Wy wiecie dokonale wiecie jaka jest prawda. Że wiecie wszystko dokładnie co jak gdzie kiedy itp itd. 

 

Mnie to strasznie podnieca. I sprawia mi ogromną radość.  Że mogę popatrzeć chociaż na tą osobę, jaka potrafi być perfidna. Zobaczyć jakie dla niej mają wartości niektóre słowa. I kontrolować inteligentnie każdy następny jej ruch

 Coś pięknego, nie ma słów które mógłby to opisać. Szczególnie jeśli stawką tego jest coś na czym zależy wam najbardziej w życiu. 

Zdając sobie sprawę że wygrałeś tą całą walke już jakiś czas temu. I widząc jak Kłamca, myśli że jest przed nami. 

 

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. 

Do sylwestra kilka dni 🙂 a ja już go mogę pić!   Wasze zdrowie Farbowane lisy!

 

Okazałem się być po raz kolejny zwykłym czarnym kotek który przebiegł wam drogę. 

 

 

Miaaaaał. 

Koty za płoty,a tobie łyso że,łysiejesz i nic nie wiesz...w życiu wyszły ci tylko włosy,a twoja kobieta nie ma dla ciebie rosy...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Co sobie myślicie gdy ktoś was prosto w oczy kłamie, robi wszystko żeby tylko wam coś wmówić.  A nie wie tego że Wy wiecie dokonale wiecie jaka jest prawda. Że wiecie wszystko dokładnie co jak gdzie kiedy itp itd. 

Nie ma jednej prawdy, jest ich wiele podobnie jak wiele jest rzeczywistości do której się odnoszą. Ty znasz swoją, ona swoją i każdy naciąga ją jakoś. I kto tu ma rację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
1 minutę temu, Aga In napisał:

Nie ma jednej prawdy, jest ich wiele podobnie jak wiele jest rzeczywistości do której się odnoszą. Ty znasz swoją, ona swoją i każdy naciąga ją jakoś. I kto tu ma rację? 

 

Chodzi mi o dane zdarzenie. Np. Widzisz coś co miało miejsce. Bo masz to nagrane na filmie. 

A osoba ta nie zdaje sobie sprawy że znasz przebieg wydarzenia. I wpiera Ci poprostu zwykły kit. 

A tu udajesz że jej wierzysz. I patrzysz na to wszystko jak stara się Tobą manipulować. Rozumiesz? Chyba racja po mojej stronie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co robisz z tą prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Karolasz2 napisał:

 

Chodzi mi o dane zdarzenie. Np. Widzisz coś co miało miejsce. Bo masz to nagrane na filmie. 

A osoba ta nie zdaje sobie sprawy że znasz przebieg wydarzenia. I wpiera Ci poprostu zwykły kit. 

A tu udajesz że jej wierzysz. I patrzysz na to wszystko jak stara się Tobą manipulować. Rozumiesz? Chyba racja po mojej stronie? 

Tak, ponieważ to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Co robisz z tą prawdą?

Wykorzystuje w jak najlepszy tylko mogę sposób 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Karolasz2 napisał:

Wykorzystuje w jak najlepszy tylko mogę sposób 

 

Obnażasz kłamcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Obnażasz kłamcę?

Powoli powoli, wypijam z niego krew jak wampir. Gra psychiczna. Najpierw wykończyć do ostatnich sił, później spojrzeć w oczy z uśmiechem Jokera. A na samym końcu zamieniam sie w kata. I upokarzam, przed tyloma ludźmi ile tylko dam rade. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość Karolasz2 napisał:

 

Chodzi mi o dane zdarzenie. Np. Widzisz coś co miało miejsce. Bo masz to nagrane na filmie. 

A osoba ta nie zdaje sobie sprawy że znasz przebieg wydarzenia. I wpiera Ci poprostu zwykły kit. 

A tu udajesz że jej wierzysz. I patrzysz na to wszystko jak stara się Tobą manipulować. Rozumiesz? Chyba racja po mojej stronie? 

To pisz prawdę leszczu,bo na razie produkujesz kolejny kit na potrzeby forum...syn fubu czy sylwi?!

Sik!

Dzisiaj każdy kręci film,tylko nikt nie ogląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Karolasz2 napisał:

Powoli powoli, wypijam z niego krew jak wampir. Gra psychiczna. Najpierw wykończyć do ostatnich sił, później spojrzeć w oczy z uśmiechem Jokera. A na samym końcu zamieniam sie w kata. I upokarzam, przed tyloma ludźmi ile tylko dam rade. 

 

To znaczy, że jesteś mściwa? Po co to robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
2 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

To pisz prawdę leszczu,bo na razie produkujesz kolejny kit na potrzeby forum...syn fubu czy sylwi?!

Sik!

Dzisiaj każdy kręci film,tylko nikt nie ogląda!!!

 

Ktoś komu potrzebne są twarde dowody. To kręci oglada. I przekazuje wyżej gdzie zostaną One zaliczone do Dowodów sprawy. I nie sik tylko rzeczywistośc. 

 

Obudź się, nie śpimy. Przecież spało się wspaniale :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To znaczy, że jesteś mściwa? Po co to robisz? 

Nie to nie znaczy że jestem mościwa/y. 

Tylko nie nawidze gdy ktoś myśli że jestem chu j wie jaki glupi. 

Gdy ktoś oszukuje. Bawiąc się przy tym emocjami moimi. 

Pokazuje poprostu miejsce w szeregu. 

Szczerość za szczerość. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Karolasz2 napisał:

Nie to nie znaczy że jestem mościwa/y. 

Tylko nie nawidze gdy ktoś myśli że jestem chu j wie jaki glupi. 

Gdy ktoś oszukuje. Bawiąc się przy tym emocjami moimi. 

Pokazuje poprostu miejsce w szeregu. 

Szczerość za szczerość. 

 

Nie no jesteś mściwy skoro obnażasz prawdy przed całym światem. Upokażasz i pokazujesz miejsce w szeregu. Nie lepiej załatwić to dyplomatycznie i puścić wolno taką jednostkę? Ja tak robię, likwiduję ze swojego życia toksycznych ludzi i zamieniam się dla nich w kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
11 minut temu, Gość Karolasz2 napisał:

Powoli powoli, wypijam z niego krew jak wampir. Gra psychiczna. Najpierw wykończyć do ostatnich sił, później spojrzeć w oczy z uśmiechem Jokera. A na samym końcu zamieniam sie w kata. I upokarzam, przed tyloma ludźmi ile tylko dam rade. 

 

tylko ci współczuć bo to pokazuje,że to ty jesteś zły, chory psychol, wróci do ciebie wszystko ze zdwojoną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
7 minut temu, Gość Karolasz2 napisał:

 

Ktoś komu potrzebne są twarde dowody. To kręci oglada. I przekazuje wyżej gdzie zostaną One zaliczone do Dowodów sprawy. I nie sik tylko rzeczywistośc. 

 

Obudź się, nie śpimy. Przecież spało się wspaniale :((

Za cienki jesteś i filmowo i prawnie...

Cienki Bolek,partyzant z kafeterii co marzy o żandarmerii...iii

Hehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
1 minutę temu, Gość hehehehe napisał:

tylko ci współczuć bo to pokazuje,że to ty jesteś zły, chory psychol, wróci do ciebie wszystko ze zdwojoną siłą

Należysz do ludzi którzy lubią być dymani? 

Którzy zaufają całym sobą. I po czasie wychodzi że poprostu zostali oszukani?

Ja jestem z tych którzy mają w duszy spokój i prawdą zabijają wroga. 

 

Więc jedyne co może wrócić z 2x siłą to szczęście, satysfakcja i racja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość hehehehe napisał:

tylko ci współczuć bo to pokazuje,że to ty jesteś zły, chory psychol, wróci do ciebie wszystko ze zdwojoną siłą

Ty nie strasz,bo straszenie to jest domena psycholi...i co się tu dwojisz i trojisz...no co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Karolasz2 napisał:

Powoli powoli, wypijam z niego krew jak wampir. Gra psychiczna. Najpierw wykończyć do ostatnich sił, później spojrzeć w oczy z uśmiechem Jokera. A na samym końcu zamieniam sie w kata. I upokarzam, przed tyloma ludźmi ile tylko dam rade. 

 

jesteś podły i sadystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
6 minut temu, Gość Karolasz2 napisał:

Należysz do ludzi którzy lubią być dymani? 

Którzy zaufają całym sobą. I po czasie wychodzi że poprostu zostali oszukani?

Ja jestem z tych którzy mają w duszy spokój i prawdą zabijają wroga. 

 

Więc jedyne co może wrócić z 2x siłą to szczęście, satysfakcja i racja. 

nie, ty się tu udzielasz a twoje posty są rozpoznawalne

zostałeś skopany, odrzucony i nie możesz tego przeżyć bo w swoim mniemaniu jesteś de best , nie dociera do twojego niskiego poziomu, że jesteś prymitywny

piszesz o kłamstwie a sam się nim chwalisz, swoją podłością , wściekłością , dużo na forum było stręczycielstwa , ohydztwa - to twoje dzieło? jak jesteś taki prawy to napisz kim jesteś w realnym świecie wszak nie masz nic do ukrycia jako prawy i z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
10 minut temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Ty nie strasz,bo straszenie to jest domena psycholi...i co się tu dwojisz i trojisz...no co???

pomyliłeś się , zmień mundur , ani się nie dwoję ani nie troję , szkoda mego czasu na cię/was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Karolasz2 napisał:

Powoli powoli, wypijam z niego krew jak wampir. Gra psychiczna. Najpierw wykończyć do ostatnich sił, później spojrzeć w oczy z uśmiechem Jokera. A na samym końcu zamieniam sie w kata. I upokarzam, przed tyloma ludźmi ile tylko dam rade. 

 

Wampiryzm energetyczny jest chorobą, która rodzi patologię, niszczy i zabija dobro. Trzeba to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Aga In napisał:

Wampiryzm energetyczny jest chorobą, która rodzi patologię, niszczy i zabija dobro. Trzeba to leczyć.

Psychopatia jest nieuleczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
2 minuty temu, Gość hehehehe napisał:

pomyliłeś się , zmień mundur , ani się nie dwoję ani nie troję , szkoda mego czasu na cię/was 

Poczytaj siebie🤣🤣🤣

Na mundury sikam,a ty taka pomundurowa czy pomundurna...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Psychopatia jest nieuleczalna.

A może to tylko próba tworzenia na potrzeby forum?

Temat sprowokował mnie do rozmyślań. Szkoda, że autor nawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Aga In napisał:

A może to tylko próba tworzenia na potrzeby forum?

Temat sprowokował mnie do rozmyślań. Szkoda, że autor nawiał.

A jakże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
33 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Poczytaj siebie🤣🤣🤣

Na mundury sikam,a ty taka pomundurowa czy pomundurna...🤣🤣🤣

a ty taki mądry inaczej? mundur to także garnitur,strój , wszystko kojarzy ci się ze służbami wieloniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Thomas82 napisał:

Szczerość za szczerość. 

Co sobie myślicie gdy ktoś was prosto w oczy kłamie, robi wszystko żeby tylko wam coś wmówić.  A nie wie tego że Wy wiecie dokonale wiecie jaka jest prawda. Że wiecie wszystko dokładnie co jak gdzie kiedy itp itd. 

 

Mnie to strasznie podnieca. I sprawia mi ogromną radość.  Że mogę popatrzeć chociaż na tą osobę, jaka potrafi być perfidna. Zobaczyć jakie dla niej mają wartości niektóre słowa. I kontrolować inteligentnie każdy następny jej ruch

 Coś pięknego, nie ma słów które mógłby to opisać. Szczególnie jeśli stawką tego jest coś na czym zależy wam najbardziej w życiu. 

Zdając sobie sprawę że wygrałeś tą całą walke już jakiś czas temu. I widząc jak Kłamca, myśli że jest przed nami. 

 

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. 

Do sylwestra kilka dni 🙂 a ja już go mogę pić!   Wasze zdrowie Farbowane lisy!

 

Okazałem się być po raz kolejny zwykłym czarnym kotek który przebiegł wam drogę. 

 

 

Miaaaaał. 

Też kocham to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @onet.eu
45 minut temu, Gość hehehehe napisał:

nie, ty się tu udzielasz a twoje posty są rozpoznawalne

zostałeś skopany, odrzucony i nie możesz tego przeżyć bo w swoim mniemaniu jesteś de best , nie dociera do twojego niskiego poziomu, że jesteś prymitywny

piszesz o kłamstwie a sam się nim chwalisz, swoją podłością , wściekłością , dużo na forum było stręczycielstwa , ohydztwa - to twoje dzieło? jak jesteś taki prawy to napisz kim jesteś w realnym świecie wszak nie masz nic do ukrycia jako prawy i z honorem

Na forum jestem od paru dni. 

Osoba dla której tu się znalazlem. Czyta wszystko widzi. Udaje ze jej tu nie ma. W ten sposób robiąc ze mnie glupca. Po co tu jestem jej powiedzialem. Szczerze bo tylko taki jestem. A to jak Ona odbiera itp. To juz jej kwestia. W kazdym razie po raz kolejny bylem fer. I po raz kolejny Ona się kompromituje. Udaje że o niczym nie wie, że to moje wymysly. 

... to nie zawód, to charakter. 

 

Miała szanse, jakoś to naprawić. Mogła przyjść pogadać normalnie. Ale no brak w niej lojalności. I woli po raz kolejny ponieść klęskę. 

Jak to ona mowi splynie to po niej. Nie wątpię. Ale fakt będzie faktem. I nie zmieni juz tego.  To co chciałem będę miał.  W prosty a zarazem czysty sposób. 

Takie jest życie. 

A do Ciebie kochanie, czy te kanały są tyle warte? Tak szczerze? Więc sama Widzisz. 

 

Aaaa i patrz uważnie co robisz

 Wielki brat nie śpi. 😘 kocham Cię wiesz gdzie mnie szukać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×