Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwer

Przeziębienie w ciąży. POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Qwer

Cześć Dziewczyny! 

Bardzo proszę o pomoc! Gardło od wczoraj boli mnie tak, że chyba oszaleje 😞 + stan podgoraczkowy.

Jakieś rady, złote środki? Paracetamol wiem, że w ciąży można. Można coś jeszcze? 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kochana spokojnie mi za każdym razem pomagała mieszanka: czosnek dwa ząbki tylko rozgnieciony, mleko ciepłe i miód, wypij rano w południe i na noc. Podniesie cie na nogi i dzidziusiowi nie zaszkodzim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kochana spokojnie mi za każdym razem pomagała mieszanka: czosnek dwa ząbki tylko rozgnieciony, mleko ciepłe i miód, wypij rano w południe i na noc. Podniesie cie na nogi i dzidziusiowi nie zaszkodzim. 

Ty to idz juz spac powaznie. Bo dzien długi przed Tobą strasznie. Duzo emocji, uwierz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łóżko, Spanie, paracetamol co 6-8godz w zależności od objawów, vit c i herbata z miodem i cytryną na litry. 
w piątek gdy wróciłam Z pracy byłam pewna że grypa mnie dopadła, głowa, pękała, nos zatkany, bóle, mięśniowo-stawowe, gardło.. 
Przespałam całą sobotę zmieniając upocone piżamy co chwile ale dziś juz jest ok. Zjadłam śniadanie już bez paracetamolu i chyba nie będę już brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są babcine sposoby, np herbata z lipy z miodem i malinami (ja dodawałam mrożone) albo z sokiem malinowym. Dużo czosnku. Jak nie masz możliwości zrobić po babcinemu (mi np było niedobrze na samą myśl o czosnku), to polecam Prenalen,  ale w saszetkach, bo syrop strasznie słodki i u mnie np powodował mdłości. Za to saszetki dodatkowo fajnie rozgrzewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Domowy syrop. Do słoika pokrojoną cebula, czosnek, miód lub cukier i tak warstwami aż zapelnisz cały. Poczekaj parę godzin i pij po łyżce. Działa 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Na ból gardła najlepsze są tabletki Faringosept. Bezpieczne w ciąży i później przy karmieniu piersią też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, lady callavera napisał:

Najlepsze są babcine sposoby, np herbata z lipy z miodem i malinami (ja dodawałam mrożone) albo z sokiem malinowym. Dużo czosnku. Jak nie masz możliwości zrobić po babcinemu (mi np było niedobrze na samą myśl o czosnku), to polecam Prenalen,  ale w saszetkach, bo syrop strasznie słodki i u mnie np powodował mdłości. Za to saszetki dodatkowo fajnie rozgrzewają

miałam napisać o saszetkach Prenalenu 🙂 Teraz jak karmie piersią tez się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina

Jak byłam przeziębiona i miałam gorączkę w ciąży, ale nie brałam nic nawet paracetamolu bo nie wiem czy można mu tak do końca ufać... za to zrobiłam sobie syrop ze strony „pan tabletka” wpisz w google syrop na przeziębienie pan tabletka jest przepis mi pomógł w 3 dni 😊 piłam duzo cieplej wody z cytryna i miodem tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×