Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuternoga

Prawda jest taka, że tylko mało atrakcyjni ludzie są samotni

Polecane posty

Gość kuternoga

nie znam przypadku, żeby ktoś był atrakcyjny fizycznie i miałby być dłuzszy okres samotny.. po prostu to nierealne

tylko bardzo ch0jowi z wygladu sa samotni

dlatego ja cale zycie jestem alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze aspołeczność robi swoje moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuternoga
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jeszcze aspołeczność robi swoje moim zdaniem.

ale aspołecznosc tez bierze sie z tego, ze dana osoba nie ma powodzenia, wiec automatycznie traci ochote na ludzi, bo skoro nikt jej nie chce to ona tez ma powoli wys.r.ane na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość kuternoga napisał:

ale aspołecznosc tez bierze sie z tego, ze dana osoba nie ma powodzenia, wiec automatycznie traci ochote na ludzi, bo skoro nikt jej nie chce to ona tez ma powoli wys.r.ane na ludzi

Tak zgadza się, można stać się aspołecznym z tego powodu, ale można też być odrzucanym przez innych z innego powodu (np. być uznanym za dziwadło) albo po prostu stronić od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

większość ludzi w związkach też jest nieatrakcyjnych (szczególnie mężczyzn - odstające brzuchy, zakola, wzrost albo poniżej 180 albo jakieś mamuty 197, żółte zębiska, zero mięśni)...powiedziałabym, ze jest deficyt atrakcyjnych ludzi w ogóle, niezaleznie czy w związku czy nie. 

na 100 znajomych faceta zazdroszczę może jednej...ma przystojnego kardiologa, z gęstymi włosami, duzymi niebieskimi oczami, umięśniony. Reszta jest do bani, chyba są z nimi z barku laku/ byle nie zostać starą panną bo inaczej tego nie wytłumaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

na 100 znajomych faceta zazdroszczę może jednej...ma przystojnego kardiologa, z gęstymi włosami, duzymi niebieskimi oczami, umięśniony. Reszta jest do bani, chyba są z nimi z barku laku/ byle nie zostać starą panną bo inaczej tego nie wytłumaczę. 

Też racja, kobitki to w większości jeszcze jakoś wyglądają, ale jesli chodzi o panów... No więcej jest atrakcyjnych pań w związkach niż facetów to pewne. Aczkolwiek nawet u mnie w pracy jest taka pani, która no co tu dużo mówić, ani ładna ani zgrabna (myślę że dla większości facetów jest po prostu brzydka), a ma męża i dzieciaki. Co prawda nie jest już pierwszej młodości, ale jakoś śladów dawnej urody nie widzę, może przynajmniej była w miarę szczupła, bo obecnie to spora nadwaga, która nie rozkłada się korzystnie, ale męża ma. Tylko kim jest ten mąż, co w tym małżeństwie się dzieje to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cała masa atrakcyjnych blondynek jest w Polsce samotnych, bo z 19 lat temu, ok. roku 2000, jakiś de.bil wymyślił, że blondynki nie są inteligentne, i teraz reszta polskich de.bili żeni się wyłącznie  brunetkami, oraz z tymi co mogą farbować włosy, chociażby były durne jak stodoła pełna siana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna34

Mam 34 lata jestem samotna i brzydka jak noc, pozdrawiam wszystkie samotne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Cała masa atrakcyjnych blondynek jest w Polsce samotnych, bo z 19 lat temu, ok. roku 2000, jakiś de.bil wymyślił, że blondynki nie są inteligentne, i teraz reszta polskich de.bili żeni się wyłącznie  brunetkami, oraz z tymi co mogą farbować włosy, chociażby były durne jak stodoła pełna siana. 

Ciekawa teoria, ale czy prawdziwa to nie wiem. Faktem jest że wielu facetów lubi takie kruczoczarne pannice z podoklejanymi rzęsami i paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ciekawa teoria, ale czy prawdziwa to nie wiem. Faktem jest że wielu facetów lubi takie kruczoczarne pannice z podoklejanymi rzęsami i paznokciami.

Wszystko jedno czy ładna czy brzydka, byleby miała ciemne włosy. Jak ma ciemne to od razu w necie zaczynają się jęki "jaka piękna" chociażby miała mordę shreka i pełno wrzodów na niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Polki są bardzo spie'rdolone.

Gdy migrowałem do Kanady za pracą, myślałem, że jestem mało atrakcyjny, bo nie miałem prawie wcale powodzenia.

A teraz mieszkając w Kanadzie nie mam najmniejszych problemów z kobietami... sam tego nie ogarniałem przez dłuższy czas.

Powodzenie u p0lek mam dopiero teraz gdy wracam na święta z Kanady, bo czują we mnie hajs, ale ja leje na k*rwiszony ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrqwer

Bzdura - kupa brzydali jest w związkach. Charakter jest najważniejszy, a dużą rolę odgrywa też czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP
6 minut temu, Gość Darek napisał:

Polki są bardzo spie'rdolone.

Gdy migrowałem do Kanady za pracą, myślałem, że jestem mało atrakcyjny, bo nie miałem prawie wcale powodzenia.

A teraz mieszkając w Kanadzie nie mam najmniejszych problemów z kobietami... sam tego nie ogarniałem przez dłuższy czas.

Powodzenie u p0lek mam dopiero teraz gdy wracam na święta z Kanady, bo czują we mnie hajs, ale ja leje na k*rwiszony ciepłym moczem.

i tak trzymaj bracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Darek napisał:

Polki są bardzo spie'rdolone.

Gdy migrowałem do Kanady za pracą, myślałem, że jestem mało atrakcyjny, bo nie miałem prawie wcale powodzenia.

A teraz mieszkając w Kanadzie nie mam najmniejszych problemów z kobietami... sam tego nie ogarniałem przez dłuższy czas.

Powodzenie u p0lek mam dopiero teraz gdy wracam na święta z Kanady, bo czują we mnie hajs, ale ja leje na k*rwiszony ciepłym moczem.

czy ja wiem czy taki cham może być atrakcyjny nawet jesli sobie na ryj  banknot przyklei, przeciesz twój prymitywny charakter, chamstwo i agresja zaraz wylezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
59 minut temu, Gość kuternoga napisał:

nie znam przypadku, żeby ktoś był atrakcyjny fizycznie i miałby być dłuzszy okres samotny.. po prostu to nierealne

tylko bardzo ch0jowi z wygladu sa samotni

dlatego ja cale zycie jestem alone

Ja jestem atakcyjny ale jestem impotentem i jestem samotny - właśnie poznałaś nowy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

 

14 minut temu, Gość sdrqwer napisał:

Bzdura - kupa brzydali jest w związkach. Charakter jest najważniejszy, a dużą rolę odgrywa też czysty przypadek.

Przypadek, która kiedy zajdzie z przypadkowym brzydalem, bo na dysce nie widać po pijaku i w ciemnościach nocy na domówie także nie widać, że wpuścili nowego kolegę brzydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Ja jestem atakcyjny ale jestem impotentem i jestem samotny - właśnie poznałaś nowy przypadek.

impotencję się leczy  matole, anie siedzi i czeka czy samo nie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
8 minut temu, Gość gość napisał:

czy ja wiem czy taki cham może być atrakcyjny nawet jesli sobie na ryj  banknot przyklei, przeciesz twój prymitywny charakter, chamstwo i agresja zaraz wylezą

Wolę być chamem niż analfabetką, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Darek napisał:

Wolę być chamem niż analfabetką, jak ty.

być może, ale nawet jako analfabetka nie chciałabym na ciebie nawet naszczać bo szkoda moczu na kmiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penicilin

Darek, wiesz dlaczego w Polsce nie miałeś powodzenia a w Kanadzie masz?

Pewnie dlatego, że w Polsce byłeś dla kobiet miły i kulturalny, a one tego nie cierpią u facetów.

Teraz widać, że jesteś cyniczny i wyrachowany i dlatego zdobyłeś powodzenie - tak, to takie proste.

Chcesz być atrakcyjny, traktuj kobiety jak rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
4 minuty temu, Gość gość napisał:

być może, ale nawet jako analfabetka nie chciałabym na ciebie nawet naszczać bo szkoda moczu na kmiotka

Ty byś na mnie naszczać nie chciała? 😄 Weź się nie ośmieszaj dziewczynko. Nie jesteś na takim poziomie, bym mógł cię w ogóle zauważyć. Za kogo ty się uważasz, skoro myślisz, że facet z dobrą pracą, pieniędzmi i perspektywami jak ja chciałby w ogóle mieć z tobą cokolwiek do czynienia?  :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
7 minut temu, Gość gość napisał:

impotencję się leczy  matole, anie siedzi i czeka czy samo nie minie

a CZY POZWOLIŁABYŚ ABY WSZEDŁ W CIEBIE KTOŚ  z jakąś protezą prącia ? No właśnie dlatego raczej tego nie leczę i trzeba by się przyznać przed rodzicem, że ma się taaaki problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość penicilin napisał:

Darek, wiesz dlaczego w Polsce nie miałeś powodzenia a w Kanadzie masz?

Pewnie dlatego, że w Polsce byłeś dla kobiet miły i kulturalny, a one tego nie cierpią u facetów.

Teraz widać, że jesteś cyniczny i wyrachowany i dlatego zdobyłeś powodzenie - tak, to takie proste.

Chcesz być atrakcyjny, traktuj kobiety jak rzeczy.

akurat po chamowatym Darku nie można sądzić ze był kiedyś za miły i za grzeczny. Chamem człowiek się rodzi i skoro teraz ma takie cechy , odzywki i sposób myslenia, to znaczy , ze zawsze je miał. I zgadzam się, ze to mogło być przyczyna , ze nie miał brania. A najbardziej mnie śmieszy jak jakiś cieć uważa ,z ę wie czego kobiety potrzebuja. I mysli ze jest za miły, między grzeczny a  nieudacznik bez własnego zdania , który szuka nie kobiety, tylko mamusi która za niego będzie decydować i czaem da d... jest daleka droga. I ok, możesz stac sie cynicznym chamem, ale nie płacz potem ze wyladowałeś z laska z patologii z która zaliczyłeś wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość penicilin napisał:

Darek, wiesz dlaczego w Polsce nie miałeś powodzenia a w Kanadzie masz?

Pewnie dlatego, że w Polsce byłeś dla kobiet miły i kulturalny, a one tego nie cierpią u facetów.

Teraz widać, że jesteś cyniczny i wyrachowany i dlatego zdobyłeś powodzenie - tak, to takie proste.

Chcesz być atrakcyjny, traktuj kobiety jak rzeczy.

Ty jesteś przykładem sowich mundrości ? Dlatego gnijesz na babskim forum, bo masz takie powodzenie, będąc chamem ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Darek napisał:

Ty byś na mnie naszczać nie chciała? 😄 Weź się nie ośmieszaj dziewczynko. Nie jesteś na takim poziomie, bym mógł cię w ogóle zauważyć. Za kogo ty się uważasz, skoro myślisz, że facet z dobrą pracą, pieniędzmi i perspektywami jak ja chciałby w ogóle mieć z tobą cokolwiek do czynienia?  :DD

co ci po pracy kasie i perspektywach jak jesteś kołkiem, co widać z każdym wpisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penicilin
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty jesteś przykładem sowich mundrości ? Dlatego gnijesz na babskim forum, bo masz takie powodzenie, będąc chamem ? 😄

Wolę pisać na kafe niż gnić na instagramie. Myślisz, że tu same przegrywy takie jak ty piszą? Cóż mierzysz innych swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Darek napisał:

Ty byś na mnie naszczać nie chciała? 😄 Weź się nie ośmieszaj dziewczynko. Nie jesteś na takim poziomie, bym mógł cię w ogóle zauważyć. Za kogo ty się uważasz, skoro myślisz, że facet z dobrą pracą, pieniędzmi i perspektywami jak ja chciałby w ogóle mieć z tobą cokolwiek do czynienia?  :DD

ty Darek, ale wiesz, ze z twojej pisaniny i tak wyłasi zal i frustracja do kobiet. A każdy psycholog ci powie, zę człowiek zadowolony z zycia, pracy, kasy i kontaktów z kobietami...w Kanadzie nie miałby potrzeby rozpisywać się na ten temat jakie Polki są złe i jak bardzo ich nie chesz. Po prostu cieszyłbyś sie swoim udanym zyciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hehehe, Darek, kanadyjski król życia:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Darek napisał:

Polki są bardzo spie'rdolone.

Gdy migrowałem do Kanady za pracą, myślałem, że jestem mało atrakcyjny, bo nie miałem prawie wcale powodzenia.

A teraz mieszkając w Kanadzie nie mam najmniejszych problemów z kobietami... sam tego nie ogarniałem przez dłuższy czas.

Powodzenie u p0lek mam dopiero teraz gdy wracam na święta z Kanady, bo czują we mnie hajs, ale ja leje na k*rwiszony ciepłym moczem.

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Darek napisał:

Ty byś na mnie naszczać nie chciała? 😄 Weź się nie ośmieszaj dziewczynko. Nie jesteś na takim poziomie, bym mógł cię w ogóle zauważyć. Za kogo ty się uważasz, skoro myślisz, że facet z dobrą pracą, pieniędzmi i perspektywami jak ja chciałby w ogóle mieć z tobą cokolwiek do czynienia?  :DD

Czyli w Polsce byłeś bezrobotny, bez perspektyw, zakompleksiony i sie dziwiłeś, że nie jesteś atrakcyjny i startowałeś do atrakcyjnych panien, przecież nawet prezerwatywy nie miałbyś za co kupić 😄  W Kanadzie zacząłeś pracować, to raptem kanadyjki nie uznały cie za trutnia i zaczęły reagować? Kompleksy z ciebie wychodzą 😛 panisko się znalazł 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×