Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

Moja gmina Domaszowice (powiat Namysłowski) nie jest odcięta od świata, bo ma główną drogę krajową i linie kolejową do Wrocławia i Częstochowy i ma autobusy do Opola

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

Z Domaszowic i z Namysłowa jest bezpośrednie połączenie kolejowe z Wrocławiem i z Namysłowa do Wrocławia jest tylko 59 km (godzina drogi) a z Domaszowic do Wrocławia jest 72 km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Z Domaszowic do Opola jest 53 km i z Domaszowic do Opola co godzinę jeżdżą autobusy do Opola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przeciez ty jestes z Kołbucka to nie jest gmina domaszowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

przeciez ty jestes z Kołbucka to nie jest gmina domaszowice

Nie kołbucka, co najwyżej z Kłobucka, Kłobuck to takie miasto koło Częstochowy w województwie śląskim, w którym nie mieszkam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Nie kołbucka, co najwyżej z Kłobucka, Kłobuck to takie miasto koło Częstochowy w województwie śląskim, w którym nie mieszkam 

no  a twoja ksywa mateusz z kłobucka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no  a twoja ksywa mateusz z kłobucka??

Nigdy tam nie byłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Nigdy tam nie byłem 

TY NIGDZIE NIE BYLES OPROCZ OBORY W POLKOWSKIE 4 I SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO NA WODOCIĄGOWEJ HAHA NAWET W WARSZAWIE NIE BYŁ TO JUZ WSTYD W 21 WIEKU NIE BYC NIGDY W STOLICY SWOJEGO KRAJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
19 minut temu, Gość gosc napisał:

TY NIGDZIE NIE BYLES OPROCZ OBORY W POLKOWSKIE 4 I SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO NA WODOCIĄGOWEJ HAHA NAWET W WARSZAWIE NIE BYŁ TO JUZ WSTYD W 21 WIEKU NIE BYC NIGDY W STOLICY SWOJEGO KRAJU

Też nigdy nie byłeś w Warszawie i co 😄 haha, ja nigdy niestety nie będę w Warszawie, jedynie gdzie jeżdżę to Opole, Wrocław, Zakopane, a niedługo będę w Katowicach, do Warszawy nigdy się nie wybiorę 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Też nigdy nie byłeś w Warszawie i co 😄 haha, ja nigdy niestety nie będę w Warszawie, jedynie gdzie jeżdżę to Opole, Wrocław, Zakopane, a niedługo będę w Katowicach, do Warszawy nigdy się nie wybiorę 😮

ja mieszkam w warszawie na co dzien a ty marzysz żeby tu być przez 10 minut XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ja mieszkam w warszawie na co dzien a ty marzysz żeby tu być przez 10 minut XD

Wiesz wieśniaku, ja mam rodzinę w wielkim mieście tj w Opolu, we Wrocławiu, ba nawet w Toronto i co zatkało cię? Warszaffka to przy Opolu zapyziała dziura i zaduupie oraz wiocha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Wiesz wieśniaku, ja mam rodzinę w wielkim mieście tj w Opolu, we Wrocławiu, ba nawet w Toronto i co zatkało cię? Warszaffka to przy Opolu zapyziała dziura i zaduupie oraz wiocha 😄

i co ze masz tam rodzine jak siedzisz pol zycia w oborze w polkowskie 4 a pol na wodociągowej? to ci nawet rodzina w las vegas nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
7 minut temu, Gość gosc napisał:

i co ze masz tam rodzine jak siedzisz pol zycia w oborze w polkowskie 4 a pol na wodociągowej? to ci nawet rodzina w las vegas nic nie da

Nie siedzę w psychiatryku, tylko jestem w domu, nie wierzysz, to wejdź na mojego instagrama kolbucmateusz i zobacz zdjęcia że jestem w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×