Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie chcę żyć, a muszę 😥

Polecane posty

Gość Gość

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

Nik nikogo nie będzie dobijał, a trzeba wspierać ludzi którzy są słabi i nie radą sobie z problemami. Powiem tak nie Ty pierwsza i nie ostatnia która chciałaby lepszego życia. Ciesz się z tego co masz i nie załamuj się a myśl pozytywnie bo nigdy nie wiadomo co los przyniesie następnego dnia. Czasami lepiej żyć samemu niż żyć w związku w którym nie ma miłość. Czy chciałabyś żyć z osobą w obłudzie i fałszu bo ja nie. Głowa do góry, wszystko się ułoży. Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Manazis napisał:

Grudniowa depresja. Rozumiemy.

 

Nic nie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zacznij skupiać się na świecie, a nie tylko i wyłącznie na sobie (i swoich niepowodzeniach) wtedy zobaczysz, że życie może mieć też dobre strony.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic nie rozumiecie.

To wytłumacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nik nikogo nie będzie dobijał, a trzeba wspierać ludzi którzy są słabi i nie radą sobie z problemami. Powiem tak nie Ty pierwsza i nie ostatnia która chciałaby lepszego życia. Ciesz się z tego co masz i nie załamuj się a myśl pozytywnie bo nigdy nie wiadomo co los przyniesie następnego dnia. Czasami lepiej żyć samemu niż żyć w związku w którym nie ma miłość. Czy chciałabyś żyć z osobą w obłudzie i fałszu bo ja nie. Głowa do góry, wszystko się ułoży. Pozdrawiam 😉

Zatrzymałeś się bo zobaczyłeś nie doszłą sam,obó,jczynie? Nie, nie skoczę przecież ujęłam to w temacie. Muszę jeszcze kilka lat położyć, mam coś do zrobienia, ale co to za życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zatrzymałeś się bo zobaczyłeś nie doszłą sam,obó,jczynie? Nie, nie skoczę przecież ujęłam to w temacie. Muszę jeszcze kilka lat położyć, mam coś do zrobienia, ale co to za życie..

Nie samo..bujczynie tylko kobiete słabą psychicznie. Mi też ktoś kogo uważałem za kogoś szczerego próbował niszczyć życie a dziś mnie unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętna
46 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

To nie los a ludzie , którzy intrygowali , lekceważyli i nie rozmawiali bo , durne forum to nie rozmowa.Ścieżki poplątane przy aktywnym udziale innych. Wielka szkoda, że swego czasu zabrakło niektórym odwagi i szczerości. Nic nie jest takie , jakie było oprócz słońca, księżyca,wiatru i deszczu. Intrygi, intrygi, intrygi pławicie się w intrygach, ośmieszaniu , nie daliście ani grama dobroci.Umiecie zakładać tylko kolejne wątki, podparte , jakąś wiedzą...nie zawsze uczciwie zdobytą.Manipulacjami i intrygami niszczyliście. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

Faktycznie przeyebane. Urode też ci los zabierze, kwestia paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewy
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

Gdzie mieszkasz i ile masz lat? 

myśle że kompletna zmiana otoczenia dobrze by ci zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

W tym cały paradoks. 

Los ze mnie zadrwił:

- po kolei zabiera osoby, które są dla mnie ważne

- dał urodę kosztem głupoty

- zamiast cieszyć się życiem z ukochanym facetem, ja w samotności ryczę do poduszki

Mogłabym wymieniać dalej i dalej.. Nikt nie zrozumie. Dobijcie mnie.

Nigdy nie jest za późno aby pewnym osobom które są dla nas ważne dać znać że rzeczywiście są dla nas ważne. Choćby minął rok, dwa, dziesięć czy więcej lat. Trzeba się jednak zdobyć na odwagę aby to zrobić jeżeli wina leży po nasze. Czy ten ukochany facet w ogóle wie że za nim tęsknisz? Założę się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×