Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba 😸

Chodziłem do szkoły katolickiej , przez co mam traumę ... 😪🤕

Polecane posty

Gość Kuba 😸

Nie było to za ciekawe przeżycie . Był bardzo wysoki poziom nauczania i musiałem nosić szkolny mundurek ... 🥴😶😫 Strój szkolny składał się ze spodni , wkładanego swetra , białej koszuli i nawet butów ... Buty były wiązane i granatowe w kolorze swetra ...😨 Było to 2 lata temu , chciałem się nawet zabić . Wyżywał się na mnie pan od historii ... Kilka razy mnie nawet uderzył . Wiem , ze brzmi to niemożliwie i nierealnie , ale on się strasznie na mnie uwziął . Wyrzucał mnie z klasy za nic lub stawiał do kąta  .. 🙀 Prawie codziennie wracałem do domu z płaczem 🤕 Niby szkoła jest prestiżowa , ale ja zupelnie inaczej to uważam . Do klasy chodzili ze mną sami chłopacy , którzy tez się na mnie wyżywali . Brudzili mi ksiazki , ciągali za włosy lub próbowali mnie nawet wykastrować ... Nikt mnie tam nie lubił i nie akceptował . Kilka razy zebrali się cała banda by mnie zbić lub chociażby rozebrać ... Kilka razy zabrali mi spodnie - wyrzucili je gdzieś . Nie miałem w czym pójść na lekcje , wiec poszedłem w spodenkach 😹 Kilka razy nauczyciel zwrócił mi uwagę , ze mi śmierdzą jaja ... Nie wiem czy zrobił to specjalnie , czy rzeczywiście smierdziałem 😑 Byłem bity , poniżany oraz niszczono moje rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Hej,hej.Witaj w klubie.Miałem to samo.Oprócz tego,że wyzywali mnie koledzy to dodatkowo dołączyły sie dziewczyny i moja rodzina.

Dziewczyny mnie nie lubią z powodu tego,że jestem ładniejszy od nich i delikatniejszy.Rodzina sie mnie zwyczajnie wstydzi i nie mieszkam z nimi.

Teraz mam kłopoty z psychiką i sam muszę sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
Przed chwilą, Gość xyz napisał:

Hej,hej.Witaj w klubie.Miałem to samo.Oprócz tego,że wyzywali mnie koledzy to dodatkowo dołączyły sie dziewczyny i moja rodzina.

Dziewczyny mnie nie lubią z powodu tego,że jestem ładniejszy od nich i delikatniejszy.Rodzina sie mnie zwyczajnie wstydzi i nie mieszkam z nimi.

Teraz mam kłopoty z psychiką i sam muszę sobie pomóc.

😘😘😘😘😘😘

moge się przytulić do CB ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość xyz napisał:

Hej,hej.Witaj w klubie.Miałem to samo.Oprócz tego,że wyzywali mnie koledzy to dodatkowo dołączyły sie dziewczyny i moja rodzina.

Dziewczyny mnie nie lubią z powodu tego,że jestem ładniejszy od nich i delikatniejszy.Rodzina sie mnie zwyczajnie wstydzi i nie mieszkam z nimi.

Teraz mam kłopoty z psychiką i sam muszę sobie pomóc.

A jaki jest twój wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
12 minut temu, Gość Kuba napisał:

moge się przytulić do CB ???

oczywiście😉 całusek 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A jaki jest twój wiek ?

30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
Przed chwilą, Gość xyz napisał:

oczywiście😉 całusek 😗

😘

w szkole śmieli się tez z mojej szerszej miednicy i większej pupy ... Próbowałem nie jeść nawet ale mama zobaczyła jak chowam chleb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

skakanie na skakance w domu koryguje biodra i rzeźbi pupe i nogi,mi to pomogło😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
1 minutę temu, Gość xyz napisał:

skakanie na skakance w domu koryguje biodra i rzeźbi pupe i nogi,mi to pomogło😀

Właśnie od tego pupa rośnie jak mi urosła 😳 Podobnie jak uda - jestem dużo większy niż przedtem 

Brzucha nie mam wcAle , ale dupee jak Lopez 🌰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

 

3 minuty temu, Gość Kuba napisał:

Właśnie od tego pupa rośnie jak mi urosła 😳 Podobnie jak uda - jestem dużo większy niż przedtem 

Brzucha nie mam wcAle , ale dupee jak Lopez 🌰

hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
Dnia 15.12.2019 o 20:29, Gość xyz napisał:

 

hahaha

Mam grzyby w mieszkaniu i pająki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×