Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Hejt na kafeterii

Polecane posty

Gość Gość

Jak to jest, że na kafe jest aż tyle hejtu?Skąd się to bierze i czemu dajemy na to przyzwolenie? Czasami aż oczy bolą od czytania tego wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zgłaszam hejterskie tematy i posty jak tylko widzę. Nie zawsze odnosi to oczekiwany rezultat, ale czasami takie tematy i wpisy rzeczywiście są kasowane. Zdarzało mi się też korespondować z adminami w sprawie jednego hejtera z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, brakuje tu moderatorów i adminów,to przede wszystkim. Na innym forum w którym jestem, po pierwsze trzeba być zarejestrowanym, po drugie - admini i moderatorzy reagują. 

Jak musisz być zarejestrowany też jest trochę inaczej - niby jestes anonimowym trollem, ale masz konkretny nick po którym ludzie na forum cię kojarzą. 

Mnie najbardziej szokuje ta ilość agresji, która siedzi w ludziach. Nie rozumiem, po prostu. No, bo jak się nie zgadzają że sobą, to jest od razu "ale z ciebie s... A", "chyba jesteś głupia", i wiele innych. Fora są po to, żeby ludzie omawiali swoje odmienne zdania, wymieniali się doświadczeniem. Tutaj kafe jest po to, żeby kogoś zwyzywac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja zgłaszam hejterskie tematy i posty jak tylko widzę. Nie zawsze odnosi to oczekiwany rezultat, ale czasami takie tematy i wpisy rzeczywiście są kasowane. Zdarzało mi się też korespondować z adminami w sprawie jednego hejtera z kafe.

To może zdradzisz na jaki adres pisac, żeby admin raczyl zareagowac? Bo ja pisalam nie raz, ale jak kamień w wodę, zero reakcji. Może powiesz coś więcej o sprawie, co napisałaś, co ci odpowiedziano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zauważyłam, że tu każda rozmowa kończy się wyzwaniem. Chore to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala

Też tego nie rozumiem, ludzie są czasami okropni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja również zgłaszam.dzis zostały usunięte dwa z mojego zgłoszenia. W obu szambo takie, że szkoda gadać. 

Reaguje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To może zdradzisz na jaki adres pisac, żeby admin raczyl zareagowac? Bo ja pisalam nie raz, ale jak kamień w wodę, zero reakcji. Może powiesz coś więcej o sprawie, co napisałaś, co ci odpowiedziano?

moze pisalas skarge do moda na moda😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Zauważyłam, że tu każda rozmowa kończy się wyzwaniem. Chore to jest. 

Tak postępują ludzie, którzy są po prostu mało inteligentni i którym brakuje argumentów. Myślą, że jak kogoś zwyzywają, to automatycznie sami zyskują na wartości, ale tak się dzieje tylko w ich umyśle 🙂 Człowiek z klasą się tak nie zachowa, bo po prostu sam ze sobą czuje się dobrze i nie ma potrzeby się w taki sposób na innych wyładowywać 🙂 Stosowanie personalnych inwektyw to domena ludzi słabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Tak postępują ludzie, którzy są po prostu mało inteligentni i którym brakuje argumentów. Myślą, że jak kogoś zwyzywają, to automatycznie sami zyskują na wartości, ale tak się dzieje tylko w ich umyśle 🙂 Człowiek z klasą się tak nie zachowa, bo po prostu sam ze sobą czuje się dobrze i nie ma potrzeby się w taki sposób na innych wyładowywać 🙂 Stosowanie personalnych inwektyw to domena ludzi słabych.

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

moze pisalas skarge do moda na moda😀😀

Może byś się nie wymadrzala tylko pomogła? Jeśli potrafisz. A jeśli nie, to nie szanuj czyjś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może byś się nie wymadrzala tylko pomogła? Jeśli potrafisz. A jeśli nie, to nie szanuj czyjś czas.

Ja piszę do redakcji kafeterii i zwykle w ciągu dwóch godz. temat znika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z jakim hejtem wy się tu spotkacie?Serio pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masa zapalnych tematów, porody, karmienie, szczepionki, wszystko to dotyczy rodzicielstwa czyli rzeczy bardzo fundamentalnej. Kobiety z całego przekroju społecznego. Dorzuc do tego kotła anonimowość i praktyczny brak moderacji - niestety łatwo przewidzieć, że takie coś nie będzie źródłem samych kulturalnych wymian zdań. Na dokładkę ...yczne prowokacje, przez co trudno czasem znaleźć sensowne pytania, nie mówiąc o odpowiedziach. 

Ale nadal to bardzo przykre, że tak to wygląda, że często kobiety zamiast sobie pomóc przez wymianę doświadczeń, to robią wszystko żeby sobie nawzajem dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Z jakim hejtem wy się tu spotkacie?Serio pytam.

Dwa takie świeże dla przykładu: Rescator, ludzie o nim tu nawet tematy zakładają żeby go zwyzywać. Ja go absolutnie nie bronię, ale niektóre wypowiedzi to dramat. Babki same go specjalnie prowokują.

Drugi z dziś to temat o odchudzaniu. Tak samo porażka. Przy czym u Rescatora piszące same się przyznają, że go hejtują to przy temacie o odchudzaniu były jeszcze zdziwione, że to jest hejt. Tak jakby takie odzywki były czyms zupełnie normalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dwa takie świeże dla przykładu: Rescator, ludzie o nim tu nawet tematy zakładają żeby go zwyzywać. Ja go absolutnie nie bronię, ale niektóre wypowiedzi to dramat. Babki same go specjalnie prowokują.

Drugi z dziś to temat o odchudzaniu. Tak samo porażka. Przy czym u Rescatora piszące same się przyznają, że go hejtują to przy temacie o odchudzaniu były jeszcze zdziwione, że to jest hejt. Tak jakby takie odzywki były czyms zupełnie normalnym. 

Akurat Rescator sam hejtuje i prowokuje. Zakłada również tematy, które założenia mają ośmieszać kobiety. Już w tytule tematów pisze o głupich babach a w treści jest już tylko gorzej. Pisze o kisnących ogórkach w cip/kach, o brudnych/niedomytych narządach płciowych itd. Nie dziwne, że facet budzi skrajne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Akurat Rescator sam hejtuje i prowokuje. Zakłada również tematy, które założenia mają ośmieszać kobiety. Już w tytule tematów pisze o głupich babach a w treści jest już tylko gorzej. Pisze o kisnących ogórkach w cip/kach, o brudnych/niedomytych narządach płciowych itd. Nie dziwne, że facet budzi skrajne emocje.

Już nie mówiąc o tym, że pisze dziwczynom, że są tylko worem na spermę itd. Ja się dziwię po co ludzie z nim gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat Rescator sam hejtuje i prowokuje. Zakłada również tematy, które założenia mają ośmieszać kobiety. Już w tytule tematów pisze o głupich babach a w treści jest już tylko gorzej. Pisze o kisnących ogórkach w cip/kach, o brudnych/niedomytych narządach płciowych itd. Nie dziwne, że facet budzi skrajne emocje.

Dlatego napisałam, że go nie bronię. Każdy kto go zna to wie, że nie ma co się w nim w dyskusję wydawać. Z drugiej strony on jest też często prowokowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są tu normalne tematy, ale przy niektórych po prostu człowiekowi mózg wybucha jak czyta co niektórzy wymyślają. Tematy typu: szwagierka/koleżanka/siostra/sąsiadka/babka/teściowa zazdrości mi ciąży; zazdroszczę innym domów; koleżanka wyszła bogato za mąż/rodzice kupili jej mieszkanie czemu świt jest niesprawiedliwy; jak dostawać pieniądze za leżenie doopa do góry; jak schudnąć leżąc doopa do góry; jak posprzątać mieszkanie leżąc doopa do gory; nic mi się nie chce; jak odizolować bombelka od świata i wiele wiele innych. Po prostu człowiekowi się ulewa. Te tematy są chyba zakładane po to żeby komuś w końcu puściły nerwy i napisał co o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Akurat Rescator sam hejtuje i prowokuje. Zakłada również tematy, które założenia mają ośmieszać kobiety. Już w tytule tematów pisze o głupich babach a w treści jest już tylko gorzej. Pisze o kisnących ogórkach w cip/kach, o brudnych/niedomytych narządach płciowych itd. Nie dziwne, że facet budzi skrajne emocje.

 

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już nie mówiąc o tym, że pisze dziwczynom, że są tylko worem na spermę itd. Ja się dziwię po co ludzie z nim gadają.

Jesli moją żonę nazywają kur.wa, piszą, że dzieci zrobił listonosz, że moja matka pozwalała by w dzieciństwie molestował mnie wujek Żyd, albo, że nadstawiam odbyt kolegom z pracy, to jak na to odpowiadać? Jak nazwać kobiety które to piszą jeśli bydło nie jest wlasciwym okresleniem? Macie jakiś pomysł?To słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

 

Jesli moją żonę nazywają kur.wa, piszą, że dzieci zrobił listonosz, że moja matka pozwalała by w dzieciństwie molestował mnie wujek Żyd, albo, że nadstawiam odbyt kolegom z pracy, to jak na to odpowiadać? Jak nazwać kobiety które to piszą jeśli bydło nie jest wlasciwym okresleniem? Macie jakiś pomysł?To słucham.

To są tylko prymitywne odpowiedzi na twoje prymitywne obrażający wpisy. 

Nie udawaj świętego. 

Mam pomysł - ignoruj, tak jak ja ciebie już od dawna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To są tylko prymitywne odpowiedzi na twoje prymitywne obrażający wpisy. 

Nie udawaj świętego. 

Mam pomysł - ignoruj, tak jak ja ciebie już od dawna. 

To moje wpisy są odpowiedzią na te chamskie wpisy pod moim adresem. Można sprawdzić.

Nie mam zamiaru nikogo udawać. Poglądy mogę mieć jakie zechcę i mogę się nimi dzielić, od tego jest forum dyskusyjne.

A dlaczego niby mam pozostawiać bez odpowiedzi teksty obrażające moja rodzinę i mnie samego? Więc takie rady, to zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

To moje wpisy są odpowiedzią na te chamskie wpisy pod moim adresem. Można sprawdzić.

Nie mam zamiaru nikogo udawać.

A dlaczego niby mam pozostawiać bez odpowiedzi teksty obrażające moja rodzinę i mnie samego? Więc takie rady, to zachowaj dla siebie.

Bo to teksty anonimowych randomow, które nic nie znaczą?

Chcesz to dalej dyskutuj na takim poziomie. Nie moja sprawa, widocznie to też twój poziom, skoro się w nim odnajdujesz. 

Nie zachowam rad dla siebie, mam ochotę ich udzielić, więc to robię. 

A teraz żegnam. Wolę kogoś na poziomie do rozmowy, dlatego kontynuuje ignorowanie cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Rescator555 napisał:

 

Jesli moją żonę nazywają kur.wa, piszą, że dzieci zrobił listonosz, że moja matka pozwalała by w dzieciństwie molestował mnie wujek Żyd, albo, że nadstawiam odbyt kolegom z pracy, to jak na to odpowiadać? Jak nazwać kobiety które to piszą jeśli bydło nie jest wlasciwym okresleniem? Macie jakiś pomysł?To słucham.

Nikt nikogo nie powinien obrażać. Dla mnie osobiście te teksty to dno totalne. Tylko Res, Ty również często prowokujesz. Często zaczyna się od niewinnej dyskusji w której zaczynasz dokuczac ale nasmiewac się (często z kobiet pracujących). To przeważnie jest zapalnik do tych wszystkich wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

 

Jesli moją żonę nazywają kur.wa, piszą, że dzieci zrobił listonosz, że moja matka pozwalała by w dzieciństwie molestował mnie wujek Żyd, albo, że nadstawiam odbyt kolegom z pracy, to jak na to odpowiadać? Jak nazwać kobiety które to piszą jeśli bydło nie jest wlasciwym okresleniem? Macie jakiś pomysł?To słucham.

Jeśli piszesz, że twoja żona "daje ci dupy kiedy tylko chcesz" to sam ją obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

 

Jesli moją żonę nazywają kur.wa, piszą, że dzieci zrobił listonosz, że moja matka pozwalała by w dzieciństwie molestował mnie wujek Żyd, albo, że nadstawiam odbyt kolegom z pracy, to jak na to odpowiadać? Jak nazwać kobiety które to piszą jeśli bydło nie jest wlasciwym okresleniem? Macie jakiś pomysł?To słucham.

Dzieci nazaywasz bachoreksami lub goowniakmi i twierdzisz, ze mężczyźni nie chcą ich mieć i robią je z litości dla bab, które jęczą bo chęć urodzenia dziecka jest dla nich jak parcie na stolec. Jak cię traktować normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja zgłaszam hejterskie tematy i posty jak tylko widzę. Nie zawsze odnosi to oczekiwany rezultat, ale czasami takie tematy i wpisy rzeczywiście są kasowane. Zdarzało mi się też korespondować z adminami w sprawie jednego hejtera z kafe.

donosiłaś na resa? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli piszesz, że twoja żona "daje ci dupy kiedy tylko chcesz" to sam ją obrażasz.

Jeśli nawet bym tak pisał, co nie jest prawdą, to nie daje nikomu prawa, by nazywać ja kur.wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzieci nazaywasz bachoreksami lub goowniakmi i twierdzisz, ze mężczyźni nie chcą ich mieć i robią je z litości dla bab, które jęczą bo chęć urodzenia dziecka jest dla nich jak parcie na stolec. Jak cię traktować normalnie?

Mam prawo mieć swoje poglądy i jak się komuś nie podobają to niech z nimi dyskutuje albo ignoruje. Tyle, że wy nie macie argumentów przeciwko moim poglądom, dlatego w bezsilnej złości przechodzicie do wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt nikogo nie powinien obrażać. Dla mnie osobiście te teksty to dno totalne. Tylko Res, Ty również często prowokujesz. Często zaczyna się od niewinnej dyskusji w której zaczynasz dokuczac ale nasmiewac się (często z kobiet pracujących). To przeważnie jest zapalnik do tych wszystkich wyzwisk.

To w dyskusji nie można wyśmiewać czyjejś postawy albo poglądów?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×