Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Hejt na kafeterii

Polecane posty

Gość gosc

res idz pyskowac swojej zonie😀

ale ty nie masz jaj i siedziesz cicho😀 tu sie przychodzisz odegrac😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Loli napisał:

Jeszcze niedawno na tym forum były w miarę mile osoby, z którymi dało się podzielić problemem, faktycznie teraz są trolle i żartownisie. Brak moderatora, możliwość dodawania komentarzy i postów bez rejestracji.:( 

Chyba se jaja robisz. Niedawno he he. Zawsze tak było. Widać, że jesteś świeża, skoro nie wiesz co się dzieje z kafeterią, kiedy zabraniają pisać z gościa. Forum umiera i to dosłownie.

24 minuty temu, Rescator555 napisał:

Co ty zmyślasz? Jakie twoje posty kopiowałem? Co ty pieprz... o tym, o ci mi chodziło w sprawie gwałtu. To jest właśnie ten mechanizm: przychodzi baba, opowiada swoje zmyślenia wyssane nie chce mówić skąd, potem robi z kogos sklerotyka, że niby nie pamięta. Przysysa się jak pijawka, czepia się słówek które przekręca, aby sprowokować ostrzejsza reakcje. A potem udaje obrażona niewinność, która zwymyślał wredny Rescator.

Nic nie pieprzę i nic nie zmyślam, doskonale wiesz o czym piszę. Oczywiście, że chodziło ci o to, żeby móc wpychać łapy pod kiecki, bo przecież według ciebie to nic takiego trzymać łapsko 2 cm od krocza. To miejsce to nie pierś, żeby się kobieta oburzała. Dokładnie tak napisałeś. Wszystko co piszesz ma jeden cel. Pokazać kobietom, że służą tylko i wyłącznie do du/pczenia. Mają cieszyć oko i być zawsze gotowe.

Widzisz koleżanko pisząca o prowokowaniu? Jak zwykle u resa włącza się wyparcie, jak się okazuje, że ktoś mu przypomni co wypisywał wcześniej. Pijawka, prowokatorka, za chwilę będzie głupia peezda, krowa itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie tylko na Kafe, ogólnie w internecie. Ludzie dają upust negatywnym emocjom, piszą to, czego w kontakcie bezpośrednim najprawdopodobniej nie mięliby odwagi powiedzieć, nada czują się anonimowi, chociaż niby wiedzą, że nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie tylko na Kafe, ogólnie w internecie. Ludzie dają upust negatywnym emocjom, piszą to, czego w kontakcie bezpośrednim najprawdopodobniej nie mięliby odwagi powiedzieć, nada czują się anonimowi, chociaż niby wiedzą, że nie są.

Oczywiście, że tak jest. Wystarczy wejść np na interię pod jakiś artykuł. WP ma swój wychodek w postaci kafe, inne portale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

No właśnie. Przecież pisze o tym cały czas. Dlaczego mnie nie ignoruja? Ale ja wiem dlaczego. Bo gdyby nie ich wcinanie się w rozmowę z chamskimi odżywkami, nie było by zadymy i okazało by się, że Rescator ma sporo racji w tym co piszę. A to jest dla nich nie do zniesienia.

res chce hejtowac bo zonie sie tak podoba a res nie ma jaj😀😀

mowie wam to zona tak nienawidzi innych kobiet a res robi co ona chce😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

na kazdym temacie hejtujesz

No właśnie, tak wyglądaja wasze odpowiedźi. Najpierw baba coś insynuuje i zmyśla,  pisze, że ja zwymyslalem w odpowiedzi na nieobrazliwy i nienapastliwy post. A pytana o konkrety, odpowiada jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Kiedy? Konkretnie. W jakim temacie. Bo o zmysleniach nie będę dyskutował.

Ale ja nie mam już zamiaru z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

res chce hejtowac bo zonie sie tak podoba a res nie ma jaj😀😀

mowie wam to zona tak nienawidzi innych kobiet a res robi co ona chce😀😀

Może coś w tym być. Teraz mamy pewien konflikt mentalności wśród kobiet w młodym pokoleniu i te tresowane pod kątem użyteczności dla mężczyzn starają się nam napsuć trochę krwi. A jak powszechnie wiadomo nikt tak nie będzie się starać wbić szpilki drugiej kobiece jak te żyjące w poświacie świętych facetów, ot tak dla zasady. Niewykluczone więc, że żona dyktuje resowi posty w przerwie między wigilią w gronie konserwatystów a mopowaniem podłóg na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że tak jest. Wystarczy wejść np na interię pod jakiś artykuł. WP ma swój wychodek w postaci kafe, inne portale niekoniecznie.

Wystarczy wejść na parenting.pl tam też można pisać z anonima ale takiego chamstwa jak tu, to tam nie ma i nigdy nie było. Czasami zdarzaja się pojedyncze wpisy, ale tam wszyscy zaraz stają w obronie hejtowanej i zgłaszają. Tam zwyczajnie nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania. A tu albo nikt nie zwraca uwagi albo im się to po prostu podoba. Jeszcze jest wymówka, że temat to pewnie prowo, więc kafeterianki wręcz czują się wręcz w obowiązku zwyzywać autora. Taka smutna prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

No właśnie, tak wyglądaja wasze odpowiedźi. Najpierw baba coś insynuuje i zmyśla,  pisze, że ja zwymyslalem w odpowiedzi na nieobrazliwy i nienapastliwy post. A pytana o konkrety, odpowiada jak wyżej.

No widzisz? Juz piszesz "baba" to "baba" tamto. Zaraz gładko przejdziesz do "niemyta peezda" to "niemyta peezda" tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

No wiesz raczej nikt serio nie pisze że chce schudnąć, ale nic nie robić i nie zmieniać dotychczasowego stylu odżywiania. Więc ktoś sobie jaja robił. Poza tym to nie był najgorszy temat, nic się tam takiego nie działo. Najgorsze są tematy cesarka vs naturalny poród. Tam się leje zwykle prawdziwe g ó w n o.

I KP kontra MM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

To w dyskusji nie można wyśmiewać czyjejś postawy albo poglądów?

 

Wyśmiewanie też jest formą obrażania. Poglądy można obalić rzeczowymi argumentami, a nie obrażaniem. W sumie agresja w dyskusji jest domeną ludzi słabych o niskiej samoocenie i braku wyobraźni. Owszem zdarzają się ludzie z ktorymi nie da się wogole dyskutować, ale takich trzeba po prostu ignorować. Bo im bardziej dajesz się wciągnąć w chamstwo, tym bardziej frajerzyna piszący najczęściej z gościa jest podjarany. Każdy użytkownik tego forum zdaje sobie sprawę że jest tu więcej troli niż normalnych użytkowników. A wszelkie awantury tylko sprawiają im frajde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Chyba se jaja robisz. Niedawno he he. Zawsze tak było. Widać, że jesteś świeża, skoro nie wiesz co się dzieje z kafeterią, kiedy zabraniają pisać z gościa. Forum umiera i to dosłownie.

Nic nie pieprzę i nic nie zmyślam, doskonale wiesz o czym piszę. Oczywiście, że chodziło ci o to, żeby móc wpychać łapy pod kiecki, bo przecież według ciebie to nic takiego trzymać łapsko 2 c m od krocza. To miejsce to nie pierś, żeby się kobieta oburzała. Dokładnie tak napisałeś. Wszystko co piszesz ma jeden cel. Pokazać kobietom, że służą tylko i wyłącznie do du/pczenia. Mają cieszyć oko i być zawsze gotowe.

Widzisz koleżanko pisząca o prowokowaniu? Jak zwykle u resa włącza się wyparcie, jak się okazuje, że ktoś mu przypomni co wypisywał wcześniej. Pijawka, prowokatorka, za chwilę będzie głupia peezda, krowa itd itp.

Pieprzysz i zmyślasz. Nie pisałem nic o żadnych 2 cm od krocza. A temat mial na celu wyśmianie poprawności politycznej, wylansowanej przez feministki, nienawidzące i bojące się facetów. Oczywiście stara śpiewka, sklerotyk, nie pamięta, wyparcie. Za to zero konkretów, tylko zmyślenia. I oczekiwanie w którym momencie da się sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

No widzisz? Juz piszesz "baba" to "baba" tamto. Zaraz gładko przejdziesz do "niemyta peezda" to "niemyta peezda" tamto.

No widzisz? Już pisze! A z jakiego powodu tak pisze, to już nie zadasz sobie trudu, żeby sprawdzić. Oczywiście, jeżeli ktoś zmyśla i łzę bezczelnie, w żywe oczy, to nie będę mu prawił uprzejmości, na to nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy wejść na parenting.pl tam też można pisać z anonima ale takiego chamstwa jak tu, to tam nie ma i nigdy nie było. Czasami zdarzaja się pojedyncze wpisy, ale tam wszyscy zaraz stają w obronie hejtowanej i zgłaszają. Tam zwyczajnie nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania. A tu albo nikt nie zwraca uwagi albo im się to po prostu podoba. Jeszcze jest wymówka, że temat to pewnie prowo, więc kafeterianki wręcz czują się wręcz w obowiązku zwyzywać autora. Taka smutna prawda. 

No więc tutaj też nie pozwólcie na tego typu zachowania. Jeśli taka sytuacja też wam przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Może coś w tym być. Teraz mamy pewien konflikt mentalności wśród kobiet w młodym pokoleniu i te tresowane pod kątem użyteczności dla mężczyzn starają się nam napsuć trochę krwi. A jak powszechnie wiadomo nikt tak nie będzie się starać wbić szpilki drugiej kobiece jak te żyjące w poświacie świętych facetów, ot tak dla zasady. Niewykluczone więc, że żona dyktuje resowi posty w przerwie między wigilią w gronie konserwatystów a mopowaniem podłóg na czas.

Czegoś równie głupiego, jak teoria, że żona mi coś każe robić na forum, to dawno nie słyszałem. Oczywiście to także jest prowokacja pod moim adresem, bo nie sądzę by ktoś był na tyle głupi, żeby w to uwierzył. Ale żadnej reakcji na te prowo nie ma. Bo to przeciw Rescatorowi a nie Rescator. Takie z was hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że tak jest. Wystarczy wejść np na interię pod jakiś artykuł. WP ma swój wychodek w postaci kafe, inne portale niekoniecznie.

Ale że jak jest? Że są anonimowi? 😄

Ok, ja tutaj też piszę anonimowo, nie podpisuję się z imienia i nazwiska, mogą sobie obrażać i pisać głupoty, ale gdyby się ktoś uparł, to spokojnie dojdą, skąd pochodzi użytkownik, z jakiego urządzenia korzysta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ja nie mam już zamiaru z tobą dyskutować.

Masz, masz. Będziesz tu judzila i manipulowała cały czas. A, że robisz to z gościa, nie przyznasz się, że to nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale że jak jest? Że są anonimowi? 😄

Ok, ja tutaj też piszę anonimowo, nie podpisuję się z imienia i nazwiska, mogą sobie obrażać i pisać głupoty, ale gdyby się ktoś uparł, to spokojnie dojdą, skąd pochodzi użytkownik, z jakiego urządzenia korzysta itd.

Owszem, ale jeśli piszesz jako osoba zarejestrowana, od jakiegoś czasu pod swoim nickiem, to jesteś odpowiedzialna, za to co piszesz, bo mogą wyszukać twoje teksty sprzed paru lat. Tak jak dzieje się z moimi. A jako gość, możesz pisać bzdury i zmyślenia jakie zechcesz, bo nikt nie udowodni, że to ty, nie inny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale że jak jest? Że są anonimowi? 😄

Ok, ja tutaj też piszę anonimowo, nie podpisuję się z imienia i nazwiska, mogą sobie obrażać i pisać głupoty, ale gdyby się ktoś uparł, to spokojnie dojdą, skąd pochodzi użytkownik, z jakiego urządzenia korzysta itd.

i dać bana na ip chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Mizo napisał:

Tak postępują ludzie, którzy są po prostu mało inteligentni i którym brakuje argumentów. Myślą, że jak kogoś zwyzywają, to automatycznie sami zyskują na wartości, ale tak się dzieje tylko w ich umyśle 🙂 Człowiek z klasą się tak nie zachowa, bo po prostu sam ze sobą czuje się dobrze i nie ma potrzeby się w taki sposób na innych wyładowywać 🙂 Stosowanie personalnych inwektyw to domena ludzi słabych.

To zabawne, ze to akurat leci z ust kogoś, kto wyzywa tak, ze aż oczy sie topią. Ty mizo to naprawdę jesteś upośledzona i głupia jak but, no ale czego sie można spodziewać po czymś co nienawidzi mezczyzn za swoje niepowodzenie życiowe? Życzę ci byś w koncu zmądrzała i przestała być taką psychiczną smarkulą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej mizo, wygląda na to, ze jesteś mało inteligentna, przypomnij sobie jak ty wyzywałaś męzczyzn pod wieloma tematami, aż oczy piekły od tej zenady więc z łaski swojej nie udawaj już takiej świetej, tępoto polska. ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

Czegoś równie głupiego, jak teoria, że żona mi coś każe robić na forum, to dawno nie słyszałem. Oczywiście to także jest prowokacja pod moim adresem, bo nie sądzę by ktoś był na tyle głupi, żeby w to uwierzył. Ale żadnej reakcji na te prowo nie ma. Bo to przeciw Rescatorowi a nie Rescator. Takie z was hipokrytki.

Res, zrozum, że nie wszyscy tu siedzą non stop na kafe i czekają na to aż ktoś Cię zaatakuje, żeby móc stanąć w Twojej obronie. Normalnie ludzie mają swoje obowiązki i kafe to nie jest jedyna możliwość spędzania czasu. Ten tekst o hipokrtkach mogłes sobie darować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

i dać bana na ip chociażby

Gdyby to było możliwe, już dawno bylbym zbanowany, na tej zasadzie, że moje poglądy komuś się nie podobaja. Hejterka czasami pisząca jako Resiurek, ale regularnie hejtujaca  z gościa, już dawno tym mnie straszyła, zawiadamiała także policję, że rzekomo kogoś obrażam. (Oczywiście jej to wolno obrazac). Oczywiście ja wysmieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Rescator555 napisał:

Czegoś równie głupiego, jak teoria, że żona mi coś każe robić na forum, to dawno nie słyszałem. Oczywiście to także jest prowokacja pod moim adresem, bo nie sądzę by ktoś był na tyle głupi, żeby w to uwierzył. Ale żadnej reakcji na te prowo nie ma. Bo to przeciw Rescatorowi a nie Rescator. Takie z was hipokrytki.

oczywiście, że robisz to co ci żona każe, robisz na nią a ona sobie siedzi w domu wygodnie tak cię urobiła, więc nie dziw się, że naturalnie narzuca się taka droga dedukcji co do metody budowania przez ciebie pseudo argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

To zabawne, ze to akurat leci z ust kogoś, kto wyzywa tak, ze aż oczy sie topią. Ty mizo to naprawdę jesteś upośledzona i głupia jak but, no ale czego sie można spodziewać po czymś co nienawidzi mezczyzn za swoje niepowodzenie życiowe? Życzę ci byś w koncu zmądrzała i przestała być taką psychiczną smarkulą. 🙂

Oo, zaczyna się. Klasa sama w sobie, nie ma co! Rozumiem, że duma Cię rozpiera bo komuś dopiekłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Gdyby to było możliwe, już dawno bylbym zbanowany, na tej zasadzie, że moje poglądy komuś się nie podobaja. Hejterka czasami pisząca jako Resiurek, ale regularnie hejtujaca  z gościa, już dawno tym mnie straszyła, zawiadamiała także policję, że rzekomo kogoś obrażam. (Oczywiście jej to wolno obrazac). Oczywiście ja wysmieli.

skąd wiesz, że zawiadomiła policje? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Res, zrozum, że nie wszyscy tu siedzą non stop na kafe i czekają na to aż ktoś Cię zaatakuje, żeby móc stanąć w Twojej obronie. Normalnie ludzie mają swoje obowiązki i kafe to nie jest jedyna możliwość spędzania czasu. Ten tekst o hipokrtkach mogłes sobie darować. 

Rozumiem, rozumiem. Rozumiem też, dlaczego zamiast napisać ten tekst do mnie, nie przywolalas do porządku autorki tamtej prowokacji. Zajęło by ci to tyle samo czasu. Ale rozumiem i właśnie nazywam hipokryzją, bo nie chce określić tego dosadniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Gdyby to było możliwe, już dawno bylbym zbanowany, na tej zasadzie, że moje poglądy komuś się nie podobaja. Hejterka czasami pisząca jako Resiurek, ale regularnie hejtujaca  z gościa, już dawno tym mnie straszyła, zawiadamiała także policję, że rzekomo kogoś obrażam. (Oczywiście jej to wolno obrazac). Oczywiście ja wysmieli.

Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

oczywiście, że robisz to co ci żona każe, robisz na nią a ona sobie siedzi w domu wygodnie tak cię urobiła, więc nie dziw się, że naturalnie narzuca się taka droga dedukcji co do metody budowania przez ciebie pseudo argumentów

Tak, nawet bardzo oczywiście 😛😛😛. Masz więcej takich genialnych pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×