Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy możemy się dogadać jeśli mamy inne zainteresowaniq

Polecane posty

Gość gosc

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

Ludzie w związku się uzupełniają i uczą od siebie, ty masz duże pojęcie o tym czego ona nie wie i nawzajem,  nie zanudziecie sie, ty potrafisz jedno a ona drugie. Jednych związki są dobre, bo mają takie same zainteresowania, inne  bo różne, w jednym i drugim wypadku jest jedno wspólne - miłość, gdy jej nie ma żadne podobieństwa nie stworzą szczęśliwego związku,  gdy jest żadne różnice nie rozdzielą. Nie słuchaj tych co mówią,  że miłości nie ma, że wszyscy zdradzają, to tylko oni nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

A co ją interesuje?  Coś bardzo niszowego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

mozecie się dzielic wzajemnie swoja wiedza zainteresowaniami ale co tam tematy najwazniejszy chec spedzania czasu ze soba i podobne poglądy w pewnych sprawach typu moralnosc dobro finanse milosc a nawet jak inne to sie uzupełniać w poglądach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

byciez bliżniakiem może byc nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
16 minut temu, Gość gosc napisał:

a ja mam małe pojęcie o tematach które ja interesuja

Oczywiście że tak, przecież nie kobieta i mężczyzna zazwyczaj mają inne zainteresowania. Możecie mieć różne zainteresowania a swietnie będziecie się dogadywać bo życie to nie tylko zainteresowania. Chyba za bardzo wszystko analizujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypjerdalaj81

Ze mna sie NIGDY NIE DOGADASZ...Krotko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie w związku się uzupełniają i uczą od siebie, ty masz duże pojęcie o tym czego ona nie wie i nawzajem,  nie zanudziecie sie, ty potrafisz jedno a ona drugie. Jednych związki są dobre, bo mają takie same zainteresowania, inne  bo różne, w jednym i drugim wypadku jest jedno wspólne - miłość, gdy jej nie ma żadne podobieństwa nie stworzą szczęśliwego związku,  gdy jest żadne różnice nie rozdzielą. Nie słuchaj tych co mówią,  że miłości nie ma, że wszyscy zdradzają, to tylko oni nie potrafią kochać.

Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A co ją interesuje?  Coś bardzo niszowego? 

Np historia, a mnie te tematy irytują wręcz. Wolę psychologię, biologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie słuchaj tych co mówią,  że miłości nie ma, że wszyscy zdradzają, to tylko oni nie potrafią kochać.

Ja potrafię kochać, ale nikt nie chce pokochać mnie, dlatego powoli przestaję wierzyć w miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Np historia, a mnie te tematy irytują wręcz. Wolę psychologię, biologie

Ale nie rozmawiacie pewnie non stop na te tematy? Ja i moj narzeczony mamy zupelnie inne zainteresowania (jego strasznie mecza moje) i jakos swietnie sie dogadujemy przez juz prawie 10lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kava

Majać inne zinteresowania można się dogadać, ale pod warunkiem, że obie strony będą owarte na zainteresowania drugiego. Jeśli to, co mówi druga osoba cię nudzi, to znaczy, że nie jesteś nią do końca zainteresowany. Poza tym, przecież parnerka nie będzie ci prawiła wykładów z historii co wieczór. Natomiast każdy powinien orientować się w temacie historii, by rozumieć współczesną politykę i współzależności między państwami, więc jej wiedza może cię tylko oświecić. Zaś ty możesz oświecać ją w tematach zdrowia psychicznego i fizycznego. Same plusy ja tu widzę.

Nie można dogadać się to wtedy, gdy się ma sprzeczne poglądy, systemy wartości, podejście do życia i wizję związku. Gdy nie ma w związku przyjaźni i harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

A czemu nie,jezeli pod jakimś innym względem coś was bardzo połączy.Natomiast jakiś punkt zaczepienia musi być np.dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

Poza tym może być nudne rozmawiać tylko o tym.A takie różnice mi się przynajmniej wydają ciekawe.Chociaz miej też świadomość,ze może być ciężko a ciągnie do siebie ludzi podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×