Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debiils

Pierścionki zaręczynowe i inne biżuterie babskie to przekręt tysiąclecia

Polecane posty

Gość debiils

jak można za kawałek gòwna płacić tyle ile za używany samochód, a baby to wymuszają od facetów jako dowód miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślisz że twoje nocne wpisy pełne frustracji pełnych jaj cokolwiek zmienią? Dla takich jak ty każdy to dèbil oczywiście oprócz jedynego i oswieconego ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rookie

kuurwa, jak można wydać 20tyś na yebany pierścionek? czy nawet 5tyś? durnota do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty jesteś materialista wielkim z czego prawdopodobnie nie zdajesz sobie nawet sprawy a tacy ludzie nawet papier toaletowy przeliczaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja nie oczekiwałam drogiego pierścionka zaręczynowego, właściwie to nie oczekiwałam żadnego! Ważny był dla mnie wyłącznie gest. Dostałam piękną błyskotkę, którą noszę do dzisiaj na palcu serdecznym razem z obrączką i jestem dumna. Nie z wyglądu, nie z ceny (nie znam jej), ale z tego, że mój mąż mnie kocha i podjął decyzję o oświadczynach, potem ślubie, następnie rodzicielstwie. Domyślam się, że ten pierścionek nie był tani, bo jest wykonany ze złota wysokiej próby i ma duży diament o szlifie brylantowym, ale jakie to ma znaczenie? Tak samo cieszyłabym się z takiego za kilkanaście złotych albo samych słów, które mówił podczas oświadczyn. Nie wszyscy są materialistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak można wydać na PS4 — 2 tysiące złotych  na i te inne dodatki a później rozkraczą się te byki przed telewizorem i siedzą cały dzień i całą noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak można wydać na PS4 — 2 tysiące złotych  na i te inne dodatki a później rozkraczą się te byki przed telewizorem i siedzą cały dzień i całą noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ktoś broni Ci użyć mózgu i stopić obrączkę po prababci a kamień kupić osobno i w sumie zapłacić 300zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×