Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilianka

Czerniak. Spisek. Samolot

Polecane posty

Gość Lilianka

Co sądzicie o H.Czerniaku?

Moi teściowie zwariowali na jego punkcie.. nie dość że garściami łykają witaminę D3, żeby dziennie ileś tysięcy jednostek było to teraz chodzą za mną i że mam nie szczepic malucha, że wszyscy lekarze chcą nas wykończyć. Doszło do tego stopnia że rozchorowała się i mnie zaraziła bo nie chciała iść do lekarza bo im już nie ufa. Lada dzień rodzę i jestem chora a lekarz powiedział że jak nastąpi to lada dzień to mam przegnać się z karmieniem piersią i leżeniem na oddziale z małym.. ta już zwariowała i stwierdziła że tak to mały będzie karmiony kozim mlekiem 🙂 samym kozim i oczywiście z dawką witaminy D3. 

Czy tylko jej tak odwaliło czy ten Czerniak tak do głowy wchodzi? Przecież ona wszędzie widzi spiski. Ostatnio chciała wyrzucić moje leki, które nie dość że kosztują dużo (bo wersja dla kobiet w ciąży nie są refundowane) to ratują mi codziennie życie - ale dla niej to nic. Dam radę bez bo mi wmawiają chorobę. Alergii też nie ma, więc jak męża pytałam czy ma na coś alergie (bo w sumie nigdy nie widziałam żeby kichal itp) to stwierdziła że chcą mi po porodzie wmówić że dziecko ma alergię żebym go pasła lekami! Jest jeszcze spisek że z samolotów wypuszczają chemię żeby truć (jak pojawia się kratka na niebie).. 

Był jeszcze jeden lekarz ale nazwiska już nie pamiętam.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoje życie i twoja sprawa więc co stara twojego męża ma do tego? Powiedz jej że ma spiērdalac ze swoimi teoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Unikaj tego chorego psychicznie towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
1 godzinę temu, Gość Lilianka napisał:

Co sądzicie o H.Czerniaku?

Przede wszystkim nie daj szczepić dziecka do 3 roku tak jak jest w niemczech.  Choćbyś miała iść do pudła na 3 lata z dzieckiem.

Na kuorwa nic, bo wszystkie szczepienia to ściema, ale mają jakiś sens po 3 latach na stan wiedzy obecnie.

A te skuorwysyny szczepią w polsce już w pierwszej dobie.  A jak dają nam trujące jedzenie to oczywiście szczepionki są lewe.. już dawno stwierdzone -zawsze powoływuj się na niestworzone historie.... będziesz szczepiona w kanadzie bo tam właśnie wyjeżdzasz, szczepionki są na pewno przeterminowane - bo tak już było, wymyślaj wszystko.  a najlepiej nie gadaj wogóle z ...ami - bo to są żydzi w polskiej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

I jak możesz to kuorwa wyjedż stąd do rodziny za granicę, choćbyś miała im płacić i się zadłużyć... 10 lat i spłacisz potem a może i w tamtym kraju się ulokujesz.

Jezu miłosierny, poprzez Chrzest święty wstąp na tego potomka diabła i daj mu życie wieczne jako Twój sługa.

O to Cię proszę Panie Jezu Chryste.

Wypie/rdalaj trolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Twoje życie i twoja sprawa więc co stara twojego męża ma do tego? Powiedz jej że ma spiērdalac ze swoimi teoriami.

W mieszkaniu był wybuch gazu i spółdzielnia pozwala wrócić dopiero w styczniu. (Pod warunkiem że znowu czegoś nie popsują i dostaną wszystkie pozwolenia).

Więc na razie jesteśmy gośćmi u teściów.. zrobić to zrobię jak będę z mężem chciała, ale zastanawiało mnie czy ten facet faktycznie tak wpływa na ludzi. Przecież ci ludzie zmienili się o 180st. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tą faza na czerniaka to sie nie wypowiem, bo to kosmos jakis. Ale z tymi chmurami to prawda, nawet Bill Gates oplaca badania nad tym, bo to ma podobno szkodliwe promieniowanie spowodowane dziura ozonowa ograniczyc. Ale do teorii spiskowych podchodze z duzym dystansem! Moja mama chociaz jest chemikiem miala faze na Ziebe, ale po miesiącu na szczescie jej przeszlo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O tym nie słyszałam, ale moja teściowa tez jest w jakiejś "sekcie " i wszędzie widzi zamach na nasze życie, choroby i td. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka

Po prostu boje się że im odwali bardziej. 6 byłyśmy po wyprawkę (zastępcza bo tej z mieszkania nie mogliśmy wziąć..) i komentowała wszystko - rzucała, że chemia, że plastik , no jak wzięła do ręki plastikowa zabawkę to drewna tam nie zobaczy.. zrobiła mi taki wstyd, że dzwoniłam do męża z łazienki żeby mnie zabrał od niej. W drogerii chciałam kupić chemię dla malucha, to kłóciła się z farmaceutka (super-pharm? Chyba tak się to nazywalo) że jak nie wstydzi się sprzedawać chemii i to skażonej!  Dlatego chciałam zapytać czy im tak odbija czy ten lekarz ma taki wpływ na ludzi. Nie wspomnę że potrafila wyrzucić nam jedzenie z lodówki bo nie lubi tej firmy. (Zakupy za prawie 100zl, gdzie przy podwójnej wyprawce i teraz zmuszona jestem jeszcze kupić MM, to jednak kupa pieniędzy..) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Lilianka napisał:

Po prostu boje się że im odwali bardziej. 6 byłyśmy po wyprawkę (zastępcza bo tej z mieszkania nie mogliśmy wziąć..) i komentowała wszystko - rzucała, że chemia, że plastik , no jak wzięła do ręki plastikowa zabawkę to drewna tam nie zobaczy.. zrobiła mi taki wstyd, że dzwoniłam do męża z łazienki żeby mnie zabrał od niej. W drogerii chciałam kupić chemię dla malucha, to kłóciła się z farmaceutka (super-pharm? Chyba tak się to nazywalo) że jak nie wstydzi się sprzedawać chemii i to skażonej!  Dlatego chciałam zapytać czy im tak odbija czy ten lekarz ma taki wpływ na ludzi. Nie wspomnę że potrafila wyrzucić nam jedzenie z lodówki bo nie lubi tej firmy. (Zakupy za prawie 100zl, gdzie przy podwójnej wyprawce i teraz zmuszona jestem jeszcze kupić MM, to jednak kupa pieniędzy..) 

To się wyprowadzicie i ograniczcie kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpl

Twoja teściowa niestety ma rację przejrzała na oczy,A reszta jak owce w szalonym pędzie A wystarczy otworzyć oczy i użyć mózgu jak się tylko go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka.
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To się wyprowadzicie i ograniczcie kontakt

Przecież mamy swoje mieszkanie, ale przez durnego sąsiada w klatce obok, musimy czekać aż sprawdza czy budynek jest pewny i czy cała instalacja nie została uszkodzona, a z tego co się dowiedziałam to chcą wymienić mini kawałeczek rur.. 

 

Przejrzała na oczy? Zachorowała, zamiast iść do lekarza zaraziła cały dom, ja na dniach rodzę i niestety to nie przeziębienie które minie w ciągu 2-3dni.  Więc przejrzała na oczy, chyba ociemniała. Dwóch lekarzy wyrwało się z szeregu, (snują teorie poparte nie-faktami, bo zawsze co śmielsza teoria to bez poparcia - zastraszaja, niszczą dowody. Komuś chyba PRL wszedł za mocno!) chciałabym przypomnieć że x lat temu ludzie żyli zdrowo nie musieli przyjmować dodatkowo niebywałej ilości witaminy d, żeby funkcjonować i o dziwo żyli po 90lat, a diety były tłuste a podstawa była kasza i ziemniak. Więc proszę wywalić leki osobie która ich potrzebuje i czekać na cud. 🙂 Bo właśnie teściowa tak chciała zrobić ze mną. 

Ja rozumiem że ktoś nie chce chemi w jedzeniu, że woli uprawiać swoje warzywa, ale niech nie pierdzieli o tym dniami i nocami jak jakiś Zombiak. 

No i chce noworodkowi dawac mleko od kozy które nie ma witamin, związków które chociaż trochę przypominają mleko kobiece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×