Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Rozenek jest w ciąży, cieszę się jakby to była moja koleżanka :) bo wiem że bardzo im zależało :)

Polecane posty

Gość Gość

Wydaje mi się teraz że wtedy co ona mówiła że dają sobie czas do końca roku a jak nic z tego to koniec spiny, to mogła być w ciąży ale wiadomo, w pierwszych miesiącach jest dużo poronień u kobiet to wolała się zabezpieczyć w mediach 🙂 też aktualnie w ciąży z drugim dzieckiem, mam syna a teraz będę mieć córkę i jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eeee jesteś szczesliwa bo jakaś laska, której nie znasz jest w ciąży? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Acha, no spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Eeee jesteś szczesliwa bo jakaś laska, której nie znasz jest w ciąży? 🤦‍♀️

Są takie Karyny które się podniecają życiem celebrytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wy jak zwykle zgorzkniałe. A ja się cieszę każdą ciąża ktorej ktos, kto ma warunki, chciał i ma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjsisksmslsoxfhsd

Pewnie bedzie chlopak bo Radzio napisał cos tam, ze moze bedzie pilkarz.  Ale co tam, syn to zawsze radość dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość jjsisksmslsoxfhsd napisał:

Pewnie bedzie chlopak bo Radzio napisał cos tam, ze moze bedzie pilkarz.  Ale co tam, syn to zawsze radość dla faceta

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysidjjdodikr
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

Pudla nie czytaj. Oni napisali ze Pazurowa urodzi chlopca a urodzila dziewczynke, o Sosze pisali ze ma miec trzecia corke a urodzila upragnionego synka. 

Ja nie pisze ze syn to gorzej, tylko mialam na myśli ze ona juz dwoch chlopcow w domu ma wiec teraz pewnie chcialaby dziewcze, no ale dla niego to pierwsze dziecko a wiadomo ze syn dla faceta to jak wygrac w totka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja za nią nie przepadam, ale fajnie, że im się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osonsksnsjs
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja za nią nie przepadam, ale fajnie, że im się udało.

no dokladnie. U mnie wsrod sasiadow, rodziny i znajomych same zgony i choroby. Przynajmniej coś pozytywnego ze udalo sie komus kto bardzo chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjfj

To uciesz sie tez z mojej ciazy, za mnie. Jestem w wieku Rozenek, jedno dziecko, teraz wpadka. Nie skacze z radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjfj

To uciesz sie tez z mojej ciazy, za mnie. Jestem w wieku Rozenek, jedno dziecko, teraz wpadka. Nie skacze z radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

O takich się mówi: damski krawiec :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha hahaja
5 minut temu, Gość gfhjfj napisał:

To uciesz sie tez z mojej ciazy, za mnie. Jestem w wieku Rozenek, jedno dziecko, teraz wpadka. Nie skacze z radosci.

Nie zawsze jest niedziela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja za nią nie przepadam, ale fajnie, że im się udało.

Ja tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

Kurcze, to ja mam trzech synów i to JA się czuje jakbym wygrała w totka 🙂 po pracy męża chodzą grać z nim w piłkę, chyba że jest zima to mają zajęcia w domu 🙂 Jest ich czworo więc akurat do pary, a ja mam dla siebie mnóstwo wolnego czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka smutna prawda hfjdhdh
10 minut temu, Gość Fff napisał:

Kurcze, to ja mam trzech synów i to JA się czuje jakbym wygrała w totka 🙂 po pracy męża chodzą grać z nim w piłkę, chyba że jest zima to mają zajęcia w domu 🙂 Jest ich czworo więc akurat do pary, a ja mam dla siebie mnóstwo wolnego czasu 🙂

Bo kobiety chca miec corki zeby im ...enki ubierac a w doroslym zyciu lazic po galeriach, ale obiektywnie rzecz biorąc syna miec lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Fff napisał:

Kurcze, to ja mam trzech synów i to JA się czuje jakbym wygrała w totka 🙂 po pracy męża chodzą grać z nim w piłkę, chyba że jest zima to mają zajęcia w domu 🙂 Jest ich czworo więc akurat do pary, a ja mam dla siebie mnóstwo wolnego czasu 🙂

Ja młodo urodziłam dwóch chłopaków i nie powiem, do mnie też często mają biznes (wchodzą w wiek dojrzewania i pojawiają się rozterki z dziewczynami związane) ale do 12.roku życia to widzieli tylko tatę. Tata zrób, tata daj, tata chodź. Wieczorami mogłam przesiedzieć 2 godziny z herbatą i książką 🙂 Nawiasem, mamy po 35 lat i mąż czasami namawia na trzecią ciążę, ale to już chyba nie to pragnienie co kiedyś. Za bardzo byśmy sobie życie przeorganizowali.

co do Rozenek, jakoś tej kobiety nie lubię- nie całkiem szczera mi się wydaje, ale oby jej się to dziecko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w ciąży przed nią

a to wstrętna zazdrosna .... Ogłosiłam światu, że jestem w ciąży, a ta stara klempa z zazdrości i chorej rywalizacji zaraz też poleciała do tabloidów się chwalić, że jest w ciąży

Niektóre kobiety to naprawdę są koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

 

1 godzinę temu, Gość ysidjjdodikr napisał:

Ja nie pisze ze syn to gorzej, tylko mialam na myśli ze ona juz dwoch chlopcow w domu ma wiec teraz pewnie chcialaby dziewcze, no ale dla niego to pierwsze dziecko a wiadomo ze syn dla faceta to jak wygrac w totka. 

 

16 minut temu, Gość taka smutna prawda hfjdhdh napisał:

Bo kobiety chca miec corki zeby im ...enki ubierac a w doroslym zyciu lazic po galeriach, ale obiektywnie rzecz biorąc syna miec lepiej. 

Jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy wy się w czasie przeniosłyście z jakiejś ciemnej wsi sprzed 100lat. Jak te dziewczynki mają mieć w życiu dobrze, jak własne matki mają je za jakiś gorszy gatunek człowieka, a w zasadzie czytając was można wywnioskować, że kobieta to nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wydaje mi się teraz że wtedy co ona mówiła że dają sobie czas do końca roku a jak nic z tego to koniec spiny, to mogła być w ciąży ale wiadomo, w pierwszych miesiącach jest dużo poronień u kobiet to wolała się zabezpieczyć w mediach 🙂 też aktualnie w ciąży z drugim dzieckiem, mam syna a teraz będę mieć córkę i jestem szczęśliwa!

Dokładnie, chodziło jej o to, czy utrzyma się ciąża pewnie... Też się ucieszyłam na wieść o jej ciąży chociaż tak średnio za nimi przepadam, ale moja siostra się stara i wiem jak to jest 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy wy się w czasie przeniosłyście z jakiejś ciemnej wsi sprzed 100lat. Jak te dziewczynki mają mieć w życiu dobrze, jak własne matki mają je za jakiś gorszy gatunek człowieka, a w zasadzie czytając was można wywnioskować, że kobieta to nie człowiek.

Dokładnie. Mam i syna i córkę i też tego nie rozumiem, mało tego mąż pragnął córki, córka jest starsza i pamiętam jak mąż zareagował radością  gdy poznaliśmy płeć, w drugiej ciąży już nie miał preferencji co do płci. Nie znoszę jak się wciska innym własne zdanie, że mężczyźni wolą synów, jacy mężczyźni? Chyba ci u kogoś w rodzinie, bo o wszystkich pisać to glupota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będą mieli córkę. Nie wierzcie w to, co Gosia do mediów przekazuje. Będzie takie zaskoczenie jak teraz, czyli daje sobie czas do końca roku za zajście w ciążę, a tu nagle magicznie zachodzi. Mówią, że będzie chłopak a za dwa miesiące cud, jednak dziewczynka. Naprawdę nikt jeszcze nie zauważył jak działa w mediach ta kobieta? Oczywiście kolejnego dziecka gratuluję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdiiem jksnsjdk
21 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy wy się w czasie przeniosłyście z jakiejś ciemnej wsi sprzed 100lat. Jak te dziewczynki mają mieć w życiu dobrze, jak własne matki mają je za jakiś gorszy gatunek człowieka, a w zasadzie czytając was można wywnioskować, że kobieta to nie człowiek.

Uspokoj sie paranoiczko. 

Nikt nie ma dziewczynek za gorszy gatunek ale od wiekow wiadomo ze facet w zyciu ma lepiej :

nie miesiaczkuje, nie rodzi, nie przechodzi pologu, nie karmi piersia

faceta nie mozna zgwalcic

nie tyka mu zegar biologiczny. kobieta po 30stce szuka faceta na szybko 

zabawki dla chłopców sa kreatywne, pobudzaja wyobraznie a dla dziewczynek wtlaczaja w role matki i zony (lalki, wozki, plastikowe kuchnie) 

chlopak zrobi dziecko i pójdzie w pissdu a dziewczyna zostaje z problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego chłopak to wg Ciebie gorzej? Tak brzmisz. Ja mam syna i córkę... Ponoć Lewandowski znów ma mieć córkę, to chyba gorzej dwie córki niż jedyny syn dla faceta.

Gorzej? Serio? Jak w ogóle możecie myśleć takimi kategoriami! Dziecko to dziecko. Nowy człowiek. Nie wazne jakiej jest płci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlk
9 minut temu, Gość shdiiem jksnsjdk napisał:

Uspokoj sie paranoiczko. 

Nikt nie ma dziewczynek za gorszy gatunek ale od wiekow wiadomo ze facet w zyciu ma lepiej :

nie miesiaczkuje, nie rodzi, nie przechodzi pologu, nie karmi piersia

faceta nie mozna zgwalcic

nie tyka mu zegar biologiczny. kobieta po 30stce szuka faceta na szybko 

zabawki dla chłopców sa kreatywne, pobudzaja wyobraznie a dla dziewczynek wtlaczaja w role matki i zony (lalki, wozki, plastikowe kuchnie) 

chlopak zrobi dziecko i pójdzie w pissdu a dziewczyna zostaje z problemem. 

nikt ci nie każe rodzić, karmić i przechodzić połogu - to nie afganistan

faceta jak najbardziej można zgwałcić, choć na pewno jest to rzadsze niż gwałty na kobietach

zegar biologiczny tyka każdemu, tylko nie każdy jest desperatem, który rzuca się na płeć przeciwną bo mu nagle 30 stuknęła, nie każdy warunkuje swoje poczucie szczęścia na posiadaniu partnera/ki

nikt nie każe dziewczynkom kupować lalek i plastikowych kuchni; one również mogą się bawić klockami czy zestawami małego chemika, nie ma zakazu

chłopak może i zrobi dziecko i pójdzie w pissdu, ale niejedna krowa mu potem resztę życia zmarnuje alimentami. a nawet jeśli chciałby wychowywać dziecko to i tak sąd da je matce a jemu dopyertoli alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

ciąża Małgorzaty Rozenek nie powinna wzbudzać takiej sensacji ponieważ ma ona już dwoje dzieci ,dla Majdana będzie to pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsuejoekwmeie
16 minut temu, Gość ghjlk napisał:

nikt ci nie każe rodzić, karmić i przechodzić połogu - to nie afganistan

faceta jak najbardziej można zgwałcić, choć na pewno jest to rzadsze niż gwałty na kobietach

zegar biologiczny tyka każdemu, tylko nie każdy jest desperatem, który rzuca się na płeć przeciwną bo mu nagle 30 stuknęła, nie każdy warunkuje swoje poczucie szczęścia na posiadaniu partnera/ki

nikt nie każe dziewczynkom kupować lalek i plastikowych kuchni; one również mogą się bawić klockami czy zestawami małego chemika, nie ma zakazu

chłopak może i zrobi dziecko i pójdzie w pissdu, ale niejedna krowa mu potem resztę życia zmarnuje alimentami. a nawet jeśli chciałby wychowywać dziecko to i tak sąd da je matce a jemu dopyertoli alimenty

Moze i nie Afganistan ale ja po prostu chce miec dziecko swoje biologiczne wiec nie mam wyjscia i muszę przejść przez trud ciazy, porodu a następnie pologu. Niestety kobieta ma ciezej jesli chce zostac matka, facet ma łatwiej. 

O tym zegarze to sa Twoje gornolotne zyczenia. Popatrz ile tu bylo postow samotnych kobiet po 30,które wyzalaly sie ze chcialyby dziecko ale nawet partnera nie maja, tak ze ten...  Chlop nie ma takiego cisnienia,  a nawet jak bedzie mial to szybko znajdzie samotna chetna, bo babek chcących dzieciaka jest wiecej. 

 

A z tymi alimentami mnie nie rozszmieszaj.  Zasadza 300,400zl. Kon by sie usmial normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość shdiiem jksnsjdk napisał:

Uspokoj sie paranoiczko. 

Nikt nie ma dziewczynek za gorszy gatunek ale od wiekow wiadomo ze facet w zyciu ma lepiej :

nie miesiaczkuje, nie rodzi, nie przechodzi pologu, nie karmi piersia

faceta nie mozna zgwalcic

nie tyka mu zegar biologiczny. kobieta po 30stce szuka faceta na szybko 

zabawki dla chłopców sa kreatywne, pobudzaja wyobraznie a dla dziewczynek wtlaczaja w role matki i zony (lalki, wozki, plastikowe kuchnie) 

chlopak zrobi dziecko i pójdzie w pissdu a dziewczyna zostaje z problemem. 

Kobieta nie musi rodzić, w związku z tym nie musi przechodzić przez połóg i nie musi karmić.

Faceta też można zgwałcić.

Kobieta nie musi szukać faceta na szybko, bo może mieć w d u p i e zegar biologiczny. Wszyscy się starzejemy i trzeba się z tym pogodzić.

Zabawki kupują rodzice. Możesz dziewczynce kupić klocki, gry planszowe, książki a nawet samochody wyobraź sobie. O zabawkach decydują rodzice i dzieci a nie producenci zabawek.  Jeśli moja córka będzie chciała koparkę to kupię jej koparkę, a jak syn będzie chciał lalkę i wózek to też mu kupię. Na zabawkach nie jest napisane: tylko dla chłopców, zakaz używania przez dziewczynki. Co nie zmienia faktu,że dziewczynka i tak prawdopodobnie będzie chciała lalke.

Dziewczyna robi dziecko i po urodzeniu możne oddać i po problemie. Znam tez wielu ojców, których kobiety poszły w pissdu i to oni zostali z problemem. Można się też zabezpieczać, żeby problemu nie było, ale dla niektórych jest to nie do ogarnięcia jak widać.

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale ja nie czuję żebym miała gorzej w świecie niż mężczyźni, których spotkam na codzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gsuejoekwmeie napisał:

Moze i nie Afganistan ale ja po prostu chce miec dziecko swoje biologiczne wiec nie mam wyjscia i muszę przejść przez trud ciazy, porodu a następnie pologu. Niestety kobieta ma ciezej jesli chce zostac matka, facet ma łatwiej. 

O tym zegarze to sa Twoje gornolotne zyczenia. Popatrz ile tu bylo postow samotnych kobiet po 30,które wyzalaly sie ze chcialyby dziecko ale nawet partnera nie maja, tak ze ten...  Chlop nie ma takiego cisnienia,  a nawet jak bedzie mial to szybko znajdzie samotna chetna, bo babek chcących dzieciaka jest wiecej. 

 

A z tymi alimentami mnie nie rozszmieszaj.  Zasadza 300,400zl. Kon by sie usmial normalnie. 

To są twoje wybory, świat ci ich nie narzuca. Jak babka ma ciśnienie na faceta i nie potrafi być sama szczęśliwa to też jej wybór,świat nie nakazuje jej być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×