Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Rozenek jest w ciąży, cieszę się jakby to była moja koleżanka :) bo wiem że bardzo im zależało :)

Polecane posty

Gość gość

ja też się cieszę bo bardzo chcieli tej ciąży

jedyne co mnie trochę przeraża to, głoszenie początkowej fazy ciaży która niekoniecznie może dojść do narodzin, ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie zzesraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

ja też się cieszę bo bardzo chcieli tej ciąży

jedyne co mnie trochę przeraża to, głoszenie początkowej fazy ciaży która niekoniecznie może dojść do narodzin, ale trzymam kciuki.

A jak nie dojdzie do narodzin, to co to zmieni czy by powiedzieli czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsusksnsis
35 minut temu, Gość Gość napisał:

To są twoje wybory, świat ci ich nie narzuca. Jak babka ma ciśnienie na faceta i nie potrafi być sama szczęśliwa to też jej wybór,świat nie nakazuje jej być w związku.

A ty jestes szczesliwa bedac sama? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość hsusksnsis napisał:

A ty jestes szczesliwa bedac sama? 

Tak, jak byłam sama to byłam szczęśliwa i nie szukałam chłopa z desperacji. Wyobraź sobie, że można mieć udane życie poza facetem. Jak mnie teraz partner zostawi, to też sobie poradzę i nie będę rzucać się na następnego tydzień po rozstaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsidijdossh
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, jak byłam sama to byłam szczęśliwa i nie szukałam chłopa z desperacji. Wyobraź sobie, że można mieć udane życie poza facetem. Jak mnie teraz partner zostawi, to też sobie poradzę i nie będę rzucać się na następnego tydzień po rozstaniu. 

Pieprzysz jak potluczona. 

Kazdy chce miec kogos i chce miec rodzine. co jest fajnego w byciu samemu? Owszem, mozna miec dobra prace, zarabiac pieniadze ale na starosc nikt nie chce zostac sam. 

Bredzisz jakies puste frazesy i chcesz ubrac gowno w papierek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro

Małgorzata Rozenek bardzo chciała dać dziecko Majdanowi, ponieważ on nie ma dzieci. Dla mnie jest to trochę dziwne że wcześniej nie chciał mieć potomstwa dopiero na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Jutro napisał:

Małgorzata Rozenek bardzo chciała dać dziecko Majdanowi, ponieważ on nie ma dzieci. Dla mnie jest to trochę dziwne że wcześniej nie chciał mieć potomstwa dopiero na starość.

takich facetów jest dużo. Wyszumi się, wyjeździ, a na starośc już mu się nie chce to z nudów se dziecko strzeli, bo wszyscy mają, to co, on gorszy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Wiecie co, ja jestem w szoku jak przeczytałam,że Małgorzata Rozenek ma 41 lat, myślałam że ma 47/48 l. Ja mam 42 lata i ona wygląda starzej ode mnie! Może dlatego że ja jestem szczupła i drobna a ona to taka "baba piec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona ma  wiecej niz twierdzi 🙂

Dziwne, ze sie nie boi o dziecko, ale  wiadomo : klinika in vitro , leki, cc a potem nianki, bo ona przeciez dalej musi celebrzyc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa

50 letnia baba w ciazy.ja pier.. I jej mąż pod 50 tke.lepiwj było sobie parę buldozkow zafundować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość gfhjfj napisał:

To uciesz sie tez z mojej ciazy, za mnie. Jestem w wieku Rozenek, jedno dziecko, teraz wpadka. Nie skacze z radosci.

Gratuluje i przykro, ze sie nie cieszysz z malenstwa chyba, ze nie masz jak wychowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O wlasnie, brakowalo mi tych komentarzy, ze przeciez ona juz nad grobem, Majdan jedna noga juz w, dziecko napewno chore i z tego wszystkiego nie beda go w ogole wychowywac.  Przeciez jakby chciala dzidziusia to powinna synom podstawic dziewuche poniewaz jej nie wypada i powinna pomnik projektowac, a nie dziecko szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladnie

MRM doprawia ideologie do swojej ciazy. Inne kobiety zainteresowane in vitro przyklaskuja jej, a TVN promuje jej wypowiedzi o in vitro, mimo ze celebrytka lawiruje i robi to w kolko, wiec chyba celowo.

Po pierwsze - in vitro nie jest metoda leczenia niepłodnosci. Zastosowanie in vitro nie wplywa na wzmozenie płodnosci zadnego z partnerow, tak wiec nazywanie tego metoda leczenia niepłodnosci nie jest prawidlowe.

Po drugie - celebrytka probuje ominac przykra kwestie niewykorzystanych zaplodnionych komorek, twierdzac, ze az 97% procent par wraca po swoje embriony. Na YouTube TVN ukryl moje komentarze, w ktorych zapytalam, czy ta pani chce przez to powiedziec, ze az 97% rodzicow wraca po wszystkie z 6 zamrozonych embrionow (tyle mozna zamrozic wg prawa)? Bo gdyby rzeczywiscie tak bylo, to przykladowo Osrodek Leczenia Niepłodnosci "Ab Ovo” w Lublinie nie proponowalby, zeby ludzkie embriony pozostale po sztucznym zaplodnieniu przekazywac do adopcji (co na te chwile jest prawnie niemozliwe). Ani nie pojawialyby sie informacje o tym, ze niewykorzystane oddawane sa do badan naukowych lub sa niszczone. Ba! Sam TVN24 informowal kiedys: "Czy w polskich klinikach leczenia niepłodności metodą in vitro dochodzi do niszczenia zarodków? Choć większość zapewnia, że nie, przepisy tego nie regulują. Okazuje się też, że część rodziców zapomina o zamrożonych zarodkach i przestaje płacić za ich utrzymywanie. Polskie prawo nie reguluje kwestii przechowywania zarodków niewykorzystanych przy zapłodnieniu in vitro. Polska jest jednym krajem w Europie, gdzie nie ma przepisów dotyczących zapłodnienia pozaustrojowego - każda klinika może ustalić sobie własne zasady. W tym także te dotyczące rozporządzania zarodkami.(...) wobec braku przepisów nie ma pewności, co dzieje się z niewykorzystanymi zarodkami." Cytat ze strony tvn24, artykul pt. ""Pani zarodki nie zostały zamrożone, ich nie ma" 9 maja 2013, 12:52

MRM chciala byc w kolejnej ciazy, zaparla sie i jest w tej ciazy. No i niech sobie bedzie. Ale jej wiarygodnosc jako dobrodziejki innych kobiet marzacych o ciazy z in vitro jest bardzo dyskusyjna przez to, ze robi wielkie halo wokol siebie, uparcie slizgajac sie po faktach, a TVN ja w tym wspiera, nie dopuszczajac do dyskusji, niewygodne kwestie pozostawiajac w strefie tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwazam, ze ona tyle biega po mediach z tym in vitro, zeby siebie lansowac (nie dac o sobie zapomniec), a nie dla idei. Ksiazka o in vitro - done, program o in vitro - done, film dokumentalny o in vitro - done. I piniondz sie sypie, fejm jest podtrzymany. Bezdzietne i zrozpaczone wzdychaja, ze ilez ona musiala przejsc i wycierpiec zanim zaszla w ciaze. Nie musiala, drogie panie, chciala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bald
 

Małgorzata Rozenek bardzo chciała dać dziecko Majdanowi, ponieważ on nie ma dzieci. Dla mnie jest to trochę dziwne że wcześniej nie chciał mieć potomstwa dopiero na starość.

 

 

takich facetów jest dużo. Wyszumi się, wyjeździ, a na starośc już mu się nie chce to z nudów se dziecko strzeli, bo wszyscy mają, to co, on gorszy bedzie?

To raczej ona ma cisnienie na dziecko z nim, przynajmniej tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
 

O wlasnie, brakowalo mi tych komentarzy, ze przeciez ona juz nad grobem, Majdan jedna noga juz w, dziecko napewno chore i z tego wszystkiego nie beda go w ogole wychowywac.  Przeciez jakby chciala dzidziusia to powinna synom podstawic dziewuche poniewaz jej nie wypada i powinna pomnik projektowac, a nie dziecko szykowac

Bez sensu ironizujesz. Przeciez taka prawda, ze juz swoje lata ma i ciaza w tym wieku to fanaberia, w dodatku duzego ryzyka. Nikt jej zle nie zyczy, ale po co koloryzowac rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×