Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

jak to jest że Rozenek wzbudza u mnie względna sympatię mimo że jej pełno a Lewandowska mnie drażni.

Polecane posty

Gość Fff
46 minut temu, Gość gość napisał:

ja szczerze mówiąc bardzo się dziwię, jak Rozenkowa może mieć 40 lat. Wygląda na 10 więcej. Musiała albo palić, albo walić, albo coś jeszcze bo wygląda na zużytą, ale dobrze zakonserwowaną.

Może jest bezpłodna z powodu jakiejś choroby i to te dolegliwości ją tak posunęły w wyglądzie... nigdy nie wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to też jest bez sensu że Lewandowska czuje jakiś przymus udowadniania ciągle że jest nie tylko żona Roberta. 

Co do zakłamania Rozenek, wypisz wymaluj bratowa mojego męża. Byla już w ciąży kiedy mi wmawiała że odłożyli starania o dziecko bo ma problemy z drogami rodnymi. Zresztą ją często przyłapujemy na kłamstwie a ma się za wielką katoliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
12 minut temu, Gość Fff napisał:

Może jest bezpłodna z powodu jakiejś choroby i to te dolegliwości ją tak posunęły w wyglądzie... nigdy nie wiadomo 

Przecież ona ma 2 synów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obie są mi obojętne, ale jakbym miała wybierać to bardziej drażni mnie Lewandowska. Kilka dni po porodzie próbuje dać do zrozumienia kobietom, że muszą ćwiczyć i mieć kaloryfer na brzuchu. Kreuje się jako idealna matka, która nigdy nie narzeka, a jak widzi, że ludzie tego nie kupują to udaje uciemiężoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za chwile Doda zajdzie w ciąże, bo zazdrości Rozenkom. Gosia i Radek kochają się, a Doda wyszła za maz z braku laku i konkuruje z Majdanami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Obie atencyje i infantylne. 

Aż do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotp

Mnie w Rozenek denerwuje że robi z siebie dzidzię piernik tak wydaje się oki tylko jej ubiór jest czasami prześmiewczy do wieku i całokształtu, a Lewandowska mi nie odpowiada wogole bo uważa się za znawcę od wszystkiego i jest wyniosła , nie odpowiada mi jej sposób bycia i że niby chce zachować sprawy intymne dla siebie a wszędzie o nich gada z mężem byle o nich pisali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDM

To musi być prawdziwa miłość ze strony Majdana bo przecież mógłby mieć młodziutką laskę a wybrał ją na matkę swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Jola napisał:

Przecież ona ma 2 synów!!

Ale też z in vitro. Ona od zawsze mówi o swojej bezpłodności. Może i wygląda gorzej (starzej) niż rówieśnice z powodu choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba o niepłodności. Gdyby była bezpłodna, nie mogłaby nawet donosić dziecka powstałego z in-vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Wiecie co, ja jestem w szoku jak przeczytałam,że Małgorzata Rozenek ma 41 lat, myślałam że ma 47/48 l. Ja mam 42 lata i ona wygląda starzej ode mnie! Może dlatego że ja jestem szczupła i drobna a ona to taka "baba piec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
20 minut temu, Gość Jem napisał:

Wiecie co, ja jestem w szoku jak przeczytałam,że Małgorzata Rozenek ma 41 lat, myślałam że ma 47/48 l. Ja mam 42 lata i ona wygląda starzej ode mnie! Może dlatego że ja jestem szczupła i drobna a ona to taka "baba piec".

rozenek jest szczupla. co ty gadasz o jakiejs babie piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Z tych dwóch już wolę Rozenek. Dobrze, że nie bała się mówić głośno o swojej walce o zajście w ciążę. Może komuś to pomoże i doda siły.

Lewandowska ani mnie ziębi ani grzeje. Nigdy nie byłam fit i te wszystkie sportsmenki nie wzbudzały we mnie zazdrości. Prędzej litość, że nawet w Tłusty czwartek nie zje normalnego pączka tylko wersję bezglutenową 😀 Wkurza tylko tym, że na siłę próbuje wmówić innym, że ona jest taka normalna, że kiedyś była biedna i nosiła dziurawe buty i że każdy może być taki jak ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa

Za głośne mówienie o in vitro bardzo Rozenek szanuję. Inteligentny człowiek sam sobie doczyta ale do ciućmoków może więcej dotrzeć dzięki temu że "żona Radzia" otwarcie o tym mówi. Jest to najlepszy użytek z celebryctwa jaki można zrobić.

A żona Lewandowskiego, cóż. PR-owców ma takich, że się nią wymiotować chce. Wyskakuje z lodówki, zresztą tak samo jak on. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjk

Obie są koszmarne. Nie mogę się doczekać czasów gdy znikną z mediów. Wejdę na Onet albo inny portal, a tam nie będzie nic ani o lewych, ani o rozenkach, ani o Siwiec bo ona też jest irytująca. Kiedy to będzie? Za 10 lat na pewno. Najlepiej w ogóle nie wchodzić na żadne portale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
6 godzin temu, Gość MDM napisał:

To musi być prawdziwa miłość ze strony Majdana bo przecież mógłby mieć młodziutką laskę a wybrał ją na matkę swojego dziecka.

On jest z nią dla kasy i sławy. Serio wierzysz w to że facet co zdradzał swoje ex żony, ładniejsze i młodsze od Rozenek, w dodatku korzystał z usług prostytutek, był zamieszany w aferę dubajska, nagle się zmienił i zrobił święty? No ja w to nie wierzę. Skończy się slawa Rozenek, zestarzeje się, bedzie widać już po niej wiek, to pójdzie do jakiejś 25 latki. Nie wierzę w miłość tego gościa skoro nawet Dodę zdradzał a ona sto razy atrakcyjniejsza od Rozenek i młodsza. A ta laska co kiedyś gadała że robiła mu loda w kiblu? Obcej babie kazał robić loda... Tacy się nie zmieniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×