Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Profesor

Dlaczego prawie każda Polka w pewnym wieku skraca włosy i robi fryzurę na typową Grażynę?

Polecane posty

Gość Profesor

Zazwyczaj zaczyna się to już pomiędzy 35 a 40 rokiem życia

A przecież długie i proste włosy sprawiają że kobieta wygląda ładniej i młodziej, niezależnie od wieku

Wystarczy spojrzeć na taką Bieńkowską, Tymoszenko albo Annę Kalatę. Obiektywnie stare baby grubo po 50-tce a jednak długie proste blond włosy sprawiają że wciąż wyglądają fajnie i stosunkowo młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie zauważyłam, prawie wszystkie znane mi kobiety w wieku 35-45 lat mają długie włosy, codziennie noszą szpilki i ...enki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chca to sie tna.. moze na urodzie i podobaniu sie im nie zalezy tylko na praktycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Profesor napisał:

Zazwyczaj zaczyna się to już pomiędzy 35 a 40 rokiem życia

A przecież długie i proste włosy sprawiają że kobieta wygląda ładniej i młodziej, niezależnie od wieku

Wystarczy spojrzeć na taką Bieńkowską, Tymoszenko albo Annę Kalatę. Obiektywnie stare baby grubo po 50-tce a jednak długie proste blond włosy sprawiają że wciąż wyglądają fajnie i stosunkowo młodo

Jak ma tatuaże to jest cool i taka młoda jest. Wytatuowana Grażyna w addidasie od stóp po głowę😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ma tatuaże to jest cool i taka młoda jest. Wytatuowana Grażyna w addidasie od stóp po głowę😂

Nie mówię o tatuażach, bo tatuaże to spyerdolina w każdym wieku. No ale u starych bab rzeczywiście wyglądają wyjątkowo żenująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego, ze zwykle wlosy Polek traca na sprezystosci i jakosci. Robia sie brzydsze i kobietom nie chce sie o nie dbac, skoro efekt i tak jest marny. Dlatego. 
 

ps. Dlaczego kazdy polski facet wyglada jak piwny tatus, zwykle zaczyna sie to kolo 35 rz.

Gruby, zaniedbany kaldun, zakola i lysina.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcaak

Tatuaże są mega spoko zrobione schludnie i z rozsądkiem i wtedy wyglądają dobrze w każdym wieku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego, ze zwykle wlosy Polek traca na sprezystosci i jakosci. Robia sie brzydsze i kobietom nie chce sie o nie dbac, skoro efekt i tak jest marny. Dlatego. 
 

ps. Dlaczego kazdy polski facet wyglada jak piwny tatus, zwykle zaczyna sie to kolo 35 rz.

Gruby, zaniedbany kaldun, zakola i lysina.

 

A to też. Wielu kobietom po ciąży włosy marnieją. A po 60 to już w ogóle. 
Fakt, to trochę tak jakby spytać, czemu każdy 35-40 latek nie ma lśniącej gęstej czupryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Długie włosy o ile nie są gęste, grube i pięknie wypielęgnowane nie wyglądają elegancko. Nie każda z nas może mieć włosy jak z reklamy, te które nie mają wybierają krótsze fryzury, by ich włosy wyglądały dobrze. 

Poza tym słowiańskie włosy polek nie będą całe życie spektakularne - taka natrura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja widze za kazda niemal kobitka po urodzeniu pierwszego dziecka zmienia fryzure. Nie wiem czy to jakis zwyczaj czy co ale wiekszosc z moich znajomych tak robila i w wiekszosci nie byla to korzystniejsza zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno nie w tym wieku, pewnie 50, 60 gdy baba już raczej jest świadoma swojego braku atrakcyjności i ma w dupie by podobać się janiszom. Poza tym zajmij się swoim lbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Olcaak napisał:

Tatuaże są mega spoko zrobione schludnie i z rozsądkiem i wtedy wyglądają dobrze w każdym wieku! 

Bzdura, czysta patola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
12 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja widze za kazda niemal kobitka po urodzeniu pierwszego dziecka zmienia fryzure. Nie wiem czy to jakis zwyczaj czy co ale wiekszosc z moich znajomych tak robila i w wiekszosci nie byla to korzystniejsza zmiana...

Włosy wypadają po ciąży i w okresie karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
6 minut temu, Gość Kiss napisał:

Włosy wypadają po ciąży i w okresie karmienia.

No wlasnie, tym bardziej nie rozumiem obciazania wlosow zmiana koloru itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaka to jest fryzura na Grażynę- podaj szczegóły,  bo nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Profesor napisał:

Zazwyczaj zaczyna się to już pomiędzy 35 a 40 rokiem życia

A przecież długie i proste włosy sprawiają że kobieta wygląda ładniej i młodziej, niezależnie od wieku

Wystarczy spojrzeć na taką Bieńkowską, Tymoszenko albo Annę Kalatę. Obiektywnie stare baby grubo po 50-tce a jednak długie proste blond włosy sprawiają że wciąż wyglądają fajnie i stosunkowo młodo

Tak, tak. Z tyłu liceum, z przodu muzeum 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wlosy z wiekiem slabna. Im jestesmy starsze tym wlosy sa delikatniejsze. Poza tym pojawia sie siwizna i jak ktos farbuje wlosy to ciezej je zapuscic. Sama jestem mloda, a mam wlosy tak delikatne, ze jak chce je zapuszczac to musza miec naturalny kolor. Inaczej robi sie siano. Pomijam fakt, ze wiekszosc facetow ma spore zakola lub jest lysa do tego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olcaak napisał:

Tatuaże są mega spoko zrobione schludnie i z rozsądkiem i wtedy wyglądają dobrze w każdym wieku! 

Nie w każdym. Gdy skóra traci na jędrności u każdego tatuaże zaczynają wyglądać obleśnie, nawet te dobrze zrobione. Poza tym tatuaże w naturalny sposób z czasem blakną, lub zmieniają barwę, a nawet kształt poprzez zmienianie się samej skóry. Wszak skóra to żywe "płótno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość paris napisał:

Tak, tak. Z tyłu liceum, z przodu muzeum 🙂

Przynajmniej z jednej strony liceum a ciebie? Z przodu obora, z tyłu oborach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Narodowy napisał:

Nie w każdym. Gdy skóra traci na jędrności u każdego tatuaże zaczynają wyglądać obleśnie, nawet te dobrze zrobione. Poza tym tatuaże w naturalny sposób z czasem blakną, lub zmieniają barwę, a nawet kształt poprzez zmienianie się samej skóry. Wszak skóra to żywe "płótno".

I to dalej jest fajne, na tym polega urok tatuazy. Problem z tym maja tylmo idioci z wypranymi mozgami ktorych przeraza proces starzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to dalej jest fajne, na tym polega urok tatuazy. Problem z tym maja tylmo idioci z wypranymi mozgami ktorych przeraza proces starzenia

To nie kwestia nieestetycznych zmian związanych ze starością a głupoty całożyciowej powiązanej z kompleksami i snobizmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie kwestia nieestetycznych zmian związanych ze starością a głupoty całożyciowej powiązanej z kompleksami i snobizmem. 

To ignoracja czy projekcja z twojej strony? Wiesz czym jest snobizm? Wiesz, ze kazdy ma jakies kompleksy, niezaleznie od tego czy ma tatuaze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Przynajmniej z jednej strony liceum a ciebie? Z przodu obora, z tyłu oborach.  

Naprawdę wystarczy, że są długie włosy i już z tylu liceum.  Dużo jednak zależy od figury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się bardzo długie włosy kojarzą z dziewczynka a nie z kobieta. Wolę krótkie, Max do ramion.  A druga sprawa że fryzura ma przede wszystkim pasować do reszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprade aż tak cię to boli? Ja mam gdzieś dlaczego w pewnym wieku facetom rosną brzuchy jakby w ciąży byli . Jeżeli podobają ci się tylko kobiety z długimi włosami to z takimi się spotykaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze żeby kobieta miała fajny tyłek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta z krótkimi włosami traci przynajmniej połowę atrakcyjności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja żona ma fryzurę A,la Viktoria Beckham jak była platynowa blondynka na krótko obcięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcą i nie muszą

Ci się podobać stary polaczku :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba masz rację bo moja znajoma której strzelił 36 rok życia obcięła włosy i ma takie krótkie po szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×